18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
DAS_KUT_ASS 2014-02-02, 9:05 2
ciekawe jak by wykurwil w grupke dzieci bawiaca sie na lodzie
zerowa widocznosc i zerowy IQ
Zgłoś
Avatar
Hasky128 2014-02-02, 10:17 1
Ja miałem fele 1.3 mpi z gazem i było zajebiście bak do pełna za 60 pare zł i 350km można było zrobić. Na wycieczki jak znalazł. Strat mocy nie było czuć przy takiej pojemnośći
Zgłoś
Avatar
hardowski 2014-02-02, 11:39 2
Nie oglądać. Nie rozpierdoli się.
Zgłoś
Avatar
sify86 2014-02-02, 11:40 1
To nie drift.
Zgłoś
Avatar
asco 2014-02-02, 12:21 4
Golfiarze z remizy w swoim tdi sport bolidzie na gaz naskoczyly
Nie chcesz - nie zakladaj.
I gowno Cie obchodzi czy ktos ma gaz
Jak chcesz to zapraszam do mnie tym swoim 1.9 czy co tam chlopcze masz i zobaczysz jak chodza auta na gazie...

No... autko za 10k. Tanizna co ?Utrzymaj chlopie D2 i czasem w niej cos napraw to bedziesz dobry. Mysle, ze przymus wymiany amorkow, sprzegla i rozrzadu sklonilby 90% z tych szczekajacych na to auto do jego sprzedazy... w koncu w ich seicento to wszystko jest 20x tansze. To auto z historia i klasa. Kiedys jak mnie bedzie stac to sobie wlasnie takie kupie
Zgłoś
Avatar
s................7 2014-02-02, 12:31 1
Jakby ten lód pierdolnął to byłby materiał na harda.
Jak dla mnie głupota i bezmyślność pchać się na lód, tymbardziej samochodem...
Kto im kurwa dał prawojazdy?

Poza tym ślizganie się po lodzie to nie drift, drift to poślizg kontrolowany, zaś tu, tu kurwa... tu to jak sie ślizgnął i w chuj namachał kierownicą to chuja dało i dalej go niesło
Zgłoś
Avatar
Achelus 2014-02-02, 12:36
@Asco,
skoro zapraszasz, to podaj dokąd,
ja swoim bynajmniej nie 1.9 chętnie pokaże co auto bez junkersa potrafi zrobić.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2014-02-02, 12:43 1
Sajmonowski napisał/a:

Latanie Audi po lodzie to nie drift!



Drift – technika jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu

Wiec jest to drift , a ty nie pierdol
Zgłoś
Avatar
NealCaffrey 2014-02-02, 12:45 6
Ten samochód to nie samochód, tamten samochód to też nie samochód, a twój samochód to też nie samochód.
Ochujeliście? Chuj wam do tego czym jezdzi Kowalski, a Kowalskiemu chuj do tego, czym Wy jezdzicie. Kiedy te Wasze makówki w końcu to załapią? Każdy ma indywidualne potrzeby i na tym koniec.
Zgłoś
Avatar
slig01 2014-02-02, 12:48 1
Ten sam stan umysłu i klasa sprzętu co zawodnicy Formuły Tesco - piłujący swoją padlinę o 23 pod marketem. Ja pierdole jakim trzeba być niedowartościowanym wieśniakiem o rozumku konia dorożkarskiego żeby takie rzeczy uprawiać.

@asco Ktoś kto kupuje taką padlinę naprawia ją częściami z giełdy samochodowej albo szrota, więc nie pierdol o kosztach. Nie masz pojęcia ile kosztuje prawdziwy serwis normalnego samochodu (nie Pandy ani Seicento i nie 15 letniej padliny do wiejskich dyskotek) w prawdziwej stacji obsługi bo widać, że całe życie "serwisujesz" u Heńka w garażu albo "wymenimy to z kumplami". Do takiego gówna jak to bałbym się nawet wsiąść. Tak wiem, ASO jest dla frajerów co lubią przepłacać. Chłopaki ze wsi sami wszystko wymienią. A potem pizda w drzewo na prostej drodze.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-02-02, 12:51
niech pan drifter sprobuje na asfalcie
Zgłoś
Avatar
Paraside 2014-02-02, 13:04 2
@slig01
Powiedzmy sobie szczerze, tylko pi*da nie potrafi dokonać kompleksowych napraw w swoim aucie. Ta padlina jest o klasę wyższym autem niż twoje nowe salonowe wozidło. Z takim podejściem do tematu...

Reasumując:
W dupie byłeś, gówno widziałeś.
Zgłoś
Avatar
maniek84 2014-02-02, 13:14
ale muza chujowa nie idzie ogladac trzeba wyciszyc !!!
Zgłoś
Avatar
asco 2014-02-02, 13:16
Konin. Ano jak sie samemu zarowki nie potrafi nawet wymienic to sie lata do ASO. Oni tam lubia takich jeleni. Nie slyszalem zeby jeszcze ktos rozrzad na szrocie kupowal - ale pewnie wiesz lepiej
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-02-02, 13:33 1
bloodwar napisał/a:

Takie Ałudi można mieć już za 10 kafelków


Ja jak się na czymś nie znam, to się nie odzywam...
Za 10 tysięcy kupisz:
anglika
powypadek
nie jeżdżący
szrot, gdzie trzeba wymienić połowę części

Za zadbaną A8 po lifcie 4.2 CONAJMNIEJ 15. Ale rozumiem. Fiat Panda bardziej premium, większy komfort, lepsze wrażenia z jazdy

Nie wiem czemu ludzie myślą, że nowy Hyundai i10 z salonu jest lepszy niż 10 letnia limuzyna...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie