18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
Drogowy morderca
Dżepetto • 2024-09-15, 15:25
Na Trasie Łazienkowskiej doszło do wypadku, w którym zginął kierowca Forda, a kobieta i dwoje dzieci (pasażerowie) przeszło operacje. Ford został staranowany przez VW, którym jechało 3 pijanych mężczyzn. Nikt nie przyznaje się do prowadzenia auta.

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-15, 19:32 5
baronturbina napisał/a:

Dla tego bezwzględne 0.0 za kółkiem. Jak ktoś widzi różnicę między najebany a wczorajszy i będzie pisał mądrości z dupy typu: po 2 piwach i lampce wina czuję się świetnie. To czas pomyśleć o leczeniu alkoholizmu.



Tak, jasne, a potem wyrok i konfiskata samochodu, bo na pomiarze wyszło 0,1 po cukierku albo płynie do płukania ust, lub chuj wie jakiej anomalii.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-09-15, 19:41 2
Jakiej maści te ochleje?
Zgłoś
Avatar
ukSz 2024-09-15, 19:50 3
nawet nie hamował kutas
Zgłoś
Avatar
WolvX 2024-09-15, 20:00 3
W USA cała trójka byłaby oskarżona o spowodowanie śmierci. A brak współpracy byłby czynnikiem obciążającym.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2024-09-15, 20:11 3
Ale to jest żenada. Całe miasto pokryte kamerami, na moście kamery, w samochodach kamery, a jak przychodzi co do czego to policja nawet nie potrafi z monitoringu sprawdzić kto wyszedł z miejsca kierowcy z samochodu. I co - jak się nie będą przyznawać przez jeszcze rok to dostaną tylko zarzut ukrywania sprawcy?

Śmieć, który prowadził powinien dostać dożywocie, a ci którzy z nim siedzieli w aucie po 15 lat. Mieli po 1 promil, nie 3 - wiedzieli że jadą z najebanym kierowcą i nic sobie z tego nie zrobili. Pewnie jeszcze go podpuszczali.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-09-15, 20:12 8
AKURAT!!!!😁😁😁

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-15, 20:29 5
Siriuz napisał/a:

Tak, jasne, a potem wyrok i konfiskata samochodu, bo na pomiarze wyszło 0,1 po cukierku albo płynie do płukania ust, lub chuj wie jakiej anomalii.


Wiesz że w Polsce jest inaczej niż u ciebie na Białorusi. Towarzyszu Dupov. W Polsce przy kontroli trzeźwości kierowca po wykazaniu wartości pozytywnej w wydychanym powietrzu, zatrzymywany jest i proszony na bok. Gdy kolejny pomiar wykaże 0,0‰ (słownie zero-zero) to np. W przypadku twojego cukierka jest ok. Jeśli wartość nie przekroczyła 0,2‰ i spada to kierowca jest puszczany. Jeśli przekroczyło 0,2‰ (w Polsce tak jest jak byś nie wiedział, że powyżej tej wartości jeśli kolejne pomiary trzeźwości są rosnące to wtedy funkcjonariusz ustala co dalej. Jesli 0,2-05‰ to konsekwencje są inne niż jesli jest powyżej 0,5‰. (To sobie doczytasz bo takie przęstepstwo jest łagodniej traktowane niż np. szpiegostwo na rzecz federacji rosyjskiej). Konfiskata auta powyżej 0,5‰ jest jak najbardziej uzasadniona. Ktoś kto decyduje się wsiąść pijany jest potencjalnym mordercą. Jak by to auto zostawić to może znów to zrobić. Ale to już inna kwestia jeśli ktoś jest uzależniony. Co do uzależnień to pogadaj z @dżonyłojlker bo on nie piję 11 lat i 10 miesięcy, z czego jestem dumny. Dokładnie wytłumaczy ci jak nałóg działa i jak wygląda życie czynnego alkoholika.
Zgłoś
Avatar
adamaniedam 2024-09-15, 20:33 8
Nie rozumiem jak po wypadku można nie wiedzieć, kto kierował? Odcisk pasa, krew na siedzeniu, podrapane łapy przez poduszkę i plastiki... do tego nie trzeba chyba jakieś technologii NASA, żeby w 2h jak działa prokurator na miejscu, żeby to ogarnąć.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-15, 20:35
baronturbina napisał/a:

w wydychanym powietrz



Nie będę weryfikował czy dobrze wygooglaleś czy mówisz z doświadczenia, ja nigdy nie miałem nic innego niż 0,0 więc nie wiem co sie dzieje jak ktoś ma więcej, ale nie chcę się zastanawiać co by było i w Polsce dzięki tolerancji 0,2 nie muszę, w zasadzie to powinno być nawet 0,5 jak choćby w Finlandii. Nie wspomnę o 0,8 w USA. W Rosji jest chyba 0,0 - tak twierdzi googiel. To stamtąd czerpiesz takie pomysły?
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-09-15, 20:35 1
przyjedzie technik, pobierze materiały DNA z kierownicy, ew. z poduszki i wszystko będzie jasne, może sobie mówić, że nie on do ostatniego dnia w pierdlu

[ Dodano: 2024-09-15, 20:39 ]
Siriuz napisał/a:

Tak, jasne, a potem wyrok i konfiskata samochodu, bo na pomiarze wyszło 0,1 po cukierku albo płynie do płukania ust, lub chuj wie jakiej anomalii.



nie zapomnij o kilogramie jabłek!
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-15, 20:40
metyoo napisał/a:

przyjedzie technik, pobierze materiały DNA z kierownicy, ew. z poduszki i wszystko będzie jasne, może sobie mówić, że nie on do ostatniego dnia w pierdlu
nie zapomnij o kilogramie jabłek!



To tylko jeśli były sfermentowane. Ja za takimi nie przepadam.
Zgłoś
Avatar
Damianos88 2024-09-15, 20:53 1
Oskarżyć wszystkich o spowodowanie śmierci i ktoś sypnie kolegę
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-15, 20:55
Siriuz napisał/a:

Nie będę weryfikował czy dobrze wygooglaleś czy mówisz z doświadczenia, ja nigdy nie miałem nic innego niż 0,0 więc nie wiem co sie dzieje jak ktoś ma więcej, ale nie chcę się zastanawiać co by było i w Polsce dzięki tolerancji 0,2 nie muszę, w zasadzie to powinno być nawet 0,5 jak choćby w Finlandii. Nie wspomnę o 0,8 w USA. W Rosji jest chyba 0,0 - tak twierdzi googiel. To stamtąd czerpiesz takie pomysły?


Rosja ma 0,3‰ pomyliłeś z swoją Białorusią bo tam
Masz 0,0‰. Zastanawiałeś się czy nie masz problemów z alkoholem? Zdrowy człowiek nie zakłada „ale nie chcę się zastanawiać co by było i w Polsce dzięki tolerancji 0,2 nie muszę”. Zdrowy człowiek nie wsiada jeśli pił dnia poprzedniego. Co do pracy polskiej policji i służb możemy na PW pogadać jeśli masz potrzebę.
Zgłoś
Avatar
Wysok1990 2024-09-15, 21:07 1
BambiPMT napisał/a:

No to w takim przypadku cała trójka powinna pierdzieć. Teraz tylko dwójka ma wybór. Albo mowią, który to i tylko 2 lata, albo wszyscy
po minimum 15.



Może nie pamiętają który prowadził taka bania była
Zgłoś
Avatar
Expel 2024-09-15, 21:09 1
to teraz wakacje w emiratach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie