18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
mw23ja 2024-07-07, 16:05 12
Caanonierka napisał/a:

To w ogóle nie są wrony,tylko kruki i gołąb!Wrony są szare z czarnymi dodatkami!Szkoda ptaków..💔



Gawrooonnnn!

Zgłoś
Avatar
kaktus87 2024-07-07, 16:33 3
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-07, 16:44 4
@Caanonierka: Kruki mają specyficzną budowę dzioba, zupełnie inną niż pozostałe z tej rodziny, poza tym kruki są naprawdę potężnymi ptakami. Większość ludzi mimo że jest o tym przekonana to tak naprawdę kruków na oczy nie widziała.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-07, 16:59
Heliar napisał/a:

Jakieś dziwne te drzewo



Dwa razy większe niż wszystkie inne wokół. Dużo większe niż jebitny dom obok. Chyba fejk.
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-07-07, 18:07
Piorun bez pioruna. Fejk.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 18:22
Caanonierka napisał/a:

To w ogóle nie są wrony,tylko kruki i gołąb!Wrony są szare z czarnymi dodatkami!Szkoda ptaków..💔


Cudowna wiadomość. Doprawiłaś że reszta niedzieli będzie dla mnie pełna szczęścia. A nową wiedzę dzięki tobie zdobytą, przekuje w złoto.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-07-07, 20:23
baronturbina napisał/a:

Cudowna wiadomość. Doprawiłaś że reszta niedzieli będzie dla mnie pełna szczęścia. A nową wiedzę dzięki tobie zdobytą, przekuje w złoto.



Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 20:26 3
@Caanonierka
Przykro mi. Może zamiast przypierdalac się do ludzi w internecie powinnaś iść na spacer czy coś? Szydełkowanie? Kup sobie termomixa i ciesz się szerokim wachlarzem możliwości tego niemieckiego cudu techniki kulinarnej.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-07-07, 20:31
baronturbina napisał/a:

@
Przykro mi. Może zamiast przypierdalac się do ludzi w internecie powinnaś iść na spacer czy coś? Szydełkowanie? Kup sobie termomixa i ciesz się szerokim wachlarzem możliwości tego niemieckiego cudu techniki kulinarnej.



Nie bądż taki cwany i nie odwracaj kota ogonem!TO JEST O TOBIE!😁Szydełkować nawet potrafię;zrobiłabym ci..siateczkowy,gustowny woreczek na jaja,ale..ich nie masz!😁😁😁 PRZYPIERDALAJ SIĘ DALEJ,ALE NIE DO MNIE BO ZAROBISZ KOLEJNE OSTRZEŻENIE!
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 20:36
Caanonierka napisał/a:

Nie bądż taki cwany i nie odwracaj kota ogonem!TO JEST O TOBIE!😁Szydełkować nawet potrafię;zrobiłabym ci..siateczkowy,gustowny woreczek na jaja,ale..ich nie masz!😁😁😁 PRZYPIERDALAJ SIĘ DALEJ,ALE NIE DO MNIE BO ZAROBISZ KOLEJNE OSTRZEŻENIE!


Jasne, a co termomixem? Rozważysz? Zarobię? O co? Nie przypierdalam się tylko stwierdzam fakt. No a jak bym napisał iż „myślę że jesteś zjebana”. To nie łamanie regulaminu bo Cię nie obrażam, a tylko informuję co myślę (do czego mam z resztą konstytucyjne prawo). Inny przykład : „moim zdaniem Polska spierdoliła dając Ukraińcom tak szerokie prawa bo oni jak zwierzęta się zachowują”. Ty masz problem bo nie spełniam twoich oczekiwań i piszę coś w twoim mniemaniu. A jak myślisz ile mnie obchodzi co myślisz Krystyna?
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-07-07, 20:48
baronturbina napisał/a:

Jasne, a co termomixem? Rozważysz? Zarobię? O co? Nie przypierdalam się tylko stwierdzam fakt. No a jak bym napisał iż „myślę że jesteś zjebana”. To nie łamanie regulaminu bo Cię nie obrażam, a tylko informuję co myślę (do czego mam z resztą konstytucyjne prawo). Inny przykład : „moim zdaniem Polska spierdoliła dając Ukraińcom tak szerokie prawa bo oni jak zwierzęta się zachowują”. Ty masz problem bo nie spełniam twoich oczekiwań i piszę coś w twoim mniemaniu. A jak myślisz ile mnie obchodzi co myślisz Krystyna?



Mam dla ciebie jedną i tę samą odpowiedż;z dobrą radą:ZEJDŻ ZE MNIE,prostatniku! Spuszczaj swoje stalkujące szczyny na kogoś innego!BEZ ODBIORU!



P.S....i nie POCHLEBIAJ SOBIE!Ty nie myślisz! Ty cierpisz,gdy nie znajdujesz sobie jakiejś ofiary!Kiedyś..poradziłabym ci,żebyś..zatrudnił się jako kat..w więziennym wykonywaniu wyroków śmierci,ale dziś tej frajdy nie uświadczysz..Boli;tak,że musisz odreagowywać w necie!C.B.D.O.! 😁😁😁Aaaa...usłyszeć od takiego psychola,że "JESTEM ZJEBANA"-to nie obraza,TYLKO NOBILITACJA!😜😜😜
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-07, 21:07
Caanonierka napisał/a:

Mam dla ciebie jedną i tę samą odpowiedż;z dobrą radą:ZEJDŻ ZE MNIE,prostatniku! Spuszczaj swoje stalkujące szczyny na kogoś innego!BEZ ODBIORU!
P.S....i nie POCHLEBIAJ SOBIE!Ty nie myślisz! Ty cierpisz,gdy nie znajdujesz sobie jakiejś ofiary!Kiedyś..poradziłabym ci,żebyś..zatrudnił się jako kat..w więziennym wykonywaniu wyroków śmierci,ale dziś tej frajdy nie uświadczysz..Boli;tak,że musisz odreagowywać w necie!C.B.D.O.! 😁😁😁Aaaa...usłyszeć od takiego psychola,że "JESTEM ZJEBANA"-to nie obraza,TYLKO NOBILITACJA!😜😜😜



Nie, nie, jeszcze raz nie. Nie. Napisałem że jesteś zjebana, Krycha czytaj ze zrozumieniem. Frajdę mam zupełnie wyborną bez bycia katem.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-07, 21:15
Tyle tu ruskich trolli, a Wy przypierdalacie się do siebie. Wykorzystajcie swoje moce przerobowe do tego, aby świat był lepszy.
Zgłoś
Avatar
dominator76 2024-07-07, 23:14 1
to były złe wrony te niemieckie...
Zgłoś
Avatar
Henboh 2024-07-08, 0:14 1
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

@: Kruki mają specyficzną budowę dzioba, zupełnie inną niż pozostałe z tej rodziny, poza tym kruki są naprawdę potężnymi ptakami. Większość ludzi mimo że jest o tym przekonana to tak naprawdę kruków na oczy nie widziała.



Tu ludzie nawet gawrona od wrony nie odróżniają, więc czego Ty oczekujesz? Niektórzy pewnie wróbla od jaskółki by nie odróżnili, to jak mają kruka rozpoznać.
Zresztą nasze kruki unikają ludzi, ale jak jeszcze zimy były zimami, a śnieg to nie była atrakcja 48-godzinna to można było od czasu do czasu w mieście jakiegoś spotkać jak z głodu zbłądził.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie