18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Zarammoth 2013-05-23, 16:09 3
@up: Chrześcijaństwo pochodzi z I wieku, a stary testament jeszcze ho hoo wcześniej. Wszystkie religie to pierdolenie starożytnych dziadów i dziw bierze, że ludzie chcą w tym trwać...
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-05-23, 16:11 4
ocjokrakow napisał/a:


PS. Jak mu w koncu powiedziałem, że w dupie mam jego bajki i nigdy nie będe w to wierzył, podałem nóż (jestem kucharzem) i powiedziałem żeby mnie zabił albo do końca życia żył w grzechu to poszedł na góre sie modlić i już drugi miesiąc mija jak sie do mnie nie odzywa.



Hehe, jeśli to prawda, to fajny motyw na zgaszenie ciapatego dopóki, któryś cie nie zabije rzecz jasna.
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-05-23, 16:47 2
Cytat:

A widzisz gdzieś tu nawoływanie do zabijania? Czy tak po prostu chciałeś się pochwalić czymś co przeczytałeś tydzień temu i nie wiedziałeś gdzie?


tak czy inaczej o to samo chodzi i prosze cie nie rob z siebie debila. nie kazdy potrafi byc niemily i zly w internecie.
ty nie umiesz.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-05-23, 16:48 2
@Eliot Imperio widzsz, kłopot w tym, że to ci twoi "normalni" (w sensie światopoglądowym) muzułmanie nie są zgodnie z nauką islamu islamistami tylko heretykami zasługującymi na śmierć. Mało kto wie, ale wyznawanie jedynie zasad zapisanych w koranie a nie wyznawanie zasad zapisanych w komentarzach do koranu (nazwy tych komentarzy nie pamiętam ale to dobre kilka ksiąg) robi z ciebie heretyka i ściąga karę śmierci na twoją głowę. Wielu obrońców i krzewicieli (zdrajcy i pojeby) europejskich i amerykańskich islamu podaje koran jako jedyne przykłady i porównuje go z biblią. W takim porównaniu można na upartego (totalnie ignorując że nasza biblia to zlepek 2ch ksiąg i listów z zupełnie różnych epok, a koran jest jednolity historycznie) zgodzić się, że nasze religie są podobne. Jednak ci krzewiciele albo sami nie wiedzą albo wykorzystują niewiedzę innych na temat właśnie tych ksiąg zawierających komentarze do koranu. No a tam to już jest jawnie pokazane jaki to islam jest "kochający" i "tolerancyjny".
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-05-23, 16:50 14
Nie wierzcie mediom ze na ulice wyszlo jak podawano 100 osob, tam bylo grubo ponad tysiac wkurwionych ludzi, podpalono 2 meczety a teraz probuja to umniejszyc i mowic ze tam byla sama skrajna prawica. Gowno prawda, moja dziewczyna mieszka na Woolwich i widzialem w chuj ludzi napieprzajacych sie z policja tuz pod oknami, a zamieszki nie trwaly mniej niz godzine tylko cala noc a teren byl odgrodzony kordonem uzbrojonej policji!
Zgłoś
Avatar
Stefansuchar 2013-05-23, 16:53
Na jaką górę, i czy w podobny sposób załatwiasz pedałów?
Zgłoś
Avatar
ichuj9 2013-05-23, 17:21
Eliot Imperio napisał/a:

Osobiście będąc w anglii poznałem normalnych muzułmanów [...] było im przykro, że niestety islam zaczął rodzic taką forme nienawiści i nawet potrafił mi wytlumaczyć z czego to się brało. Tłumaczył, że głupi ludzie zaczęli interpretować islam na swój chory sposób i zarażać tym innych, głupich ludzi. Niestety, tych normalnych jest tak mało, że zanikają wśród tych ciapackich hord walczących za allaha. Nie chcę też nikogo tłumaczyć, mówię jak jest. A tak nawiasem mówiąc, anglicy wyszli na ulice, taki ich odpowiednik NOP. Zaczęło się



Pierdolisz. Ci o ktorych mowisz to nie muzulmanie. Jezeli ktos mowi ze jest katolikiem, ale nie postepuje zgodnie z biblia to nie jest katolikiem. A oni maja w Koranie wyraznie napisane zeby tepic niewiernych. Tego sie kurwa nie da inaczej interpetowac.
Zgłoś
Avatar
g................g 2013-05-23, 17:29 1
korinogaro napisał/a:

@Eliot Imperio widzsz, kłopot w tym, że to ci twoi "normalni" (w sensie światopoglądowym) muzułmanie nie są zgodnie z nauką islamu islamistami tylko heretykami zasługującymi na śmierć. Mało kto wie, ale wyznawanie jedynie zasad zapisanych w koranie a nie wyznawanie zasad zapisanych w komentarzach do koranu (nazwy tych komentarzy nie pamiętam ale to dobre kilka ksiąg) robi z ciebie heretyka i ściąga karę śmierci na twoją głowę.



Te komentarze to się nazywają "Tafsir" i z tego co zrozumiałem z rozmowy z jednym szwedzkim muzułmaninem, to to wyjaśnia jak interpretować dany zapis koranu. Tak więc wynika z tego, że nie ma różnych interpretacji księgi ciapatej.
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-05-23, 17:34 3
Warto też dodać, że w Koranie mają zapisane, że mogą okłamywać niewiernych ile wlezie; nawet jeśli chodzi o prawdy wiary, a i tak będzie im to wybaczone.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-05-23, 17:42
Co by tutaj oświeceni gimbazjaliści nie napisali to choćby czytać od końca i od prawej do lewej to nowy testament w żaden sposób nie nawołuje do masowych mordów.
Z koranem jest tak, że wymaga sporo gimnastyki i demagogii aby przekonać kogoś, iż islam to religia miłości i pokoju.

Ciapate kręcą sobie bat na dupę jak swego czasu Żydzi przed II WŚ. Uczenie się na cudzych błędach nie jest jak widać domeną całych narodów. Jesteś gościem w czyimś kraju to zachowuj się jak gość - wolno robić tylko to na co gospodarz pozwoli.
Żal mi tej większości która nie potrafi okiełznać mniejszości ale skoro oni sami nie umieją zaprowadzić porządku w swoich społecznościach to tym bardziej nie uda się to komukolwiek z zewnątrz.
Wypalić do ziemi.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-05-23, 17:44
ichuj9 napisał/a:



Pierdolisz. Ci o ktorych mowisz to nie muzulmanie. Jezeli ktos mowi ze jest katolikiem, ale nie postepuje zgodnie z biblia to nie jest katolikiem. A oni maja w Koranie wyraznie napisane zeby tepic niewiernych. Tego sie kurwa nie da inaczej interpetowac.



Kurwa, co mnie obchodzi czy to byli czy nie byli. Mówili że są, jebie mnie interpretacja ich świętej księgi, nie mam zamiaru tego czytać ani się z nimi spoufalać, pracowaliśmy razem i jakoś wynikało to z rozmowy. Nie da sie postępowac zgodnie z biblią, w dzisiejszych czasach jest to po prostu nie możliwe, był na sadolu nawet jakiś filmik gdzie facet żył według przykazań biblijnych przez rok. Gdybym był znawcą koranu, pewnie potrafiłbym odróżnić złego muzułmanina od dobrego. Polecam cały reportaż Pana Cejrowskiego na temat prawdziwego Islamu, tego nie "modern" ale żyjącego ściśle według zasad koranu. I nie uważam też, że jest to religia pokoju, bo żadna z innych znanych mi dotąd religii nie nakazuje tępienie niewiernych i wciskanie im swojego Boga, jako jedynego prawowitego i prawdziwego mesjasza.
Zgłoś
Avatar
buszta2 2013-05-23, 17:46
Eliot Imperio napisał/a:

Osobiście będąc w anglii poznałem normalnych muzułmanów, ze zdrowym podejściem do życia i innych ludzi. Byli ciekawi naszej religii, często pytali czym się róznią. Zawsze było im przykro, że niestety islam zaczął rodzic taką forme nienawiści i nawet potrafił mi wytlumaczyć z czego to się brało. Tłumaczył, że głupi ludzie zaczęli interpretować islam na swój chory sposób i zarażać tym innych, głupich ludzi. Niestety, tych normalnych jest tak mało, że zanikają wśród tych ciapackich hord walczących za allaha. Nie chcę też nikogo tłumaczyć, mówię jak jest. A tak nawiasem mówiąc, anglicy wyszli na ulice, taki ich odpowiednik NOP. Zaczęło się



Więc wrzuce do jednego wora... Będąc w anglii tak jak Ty poznałem "normalnych" muzłumanów i również myślałem że to pierdolenie i mierzenie wszystkich jedną miarą... GÓWNO PRAWDA każdy po pewnym okresie czasu jeśli był praktykujący wyłączał się ze społeczeństwa i przechodził na tą ciemniejszą stronę kozy. Obserwuj badaj a gwarantuję że 95% Twoich szmatogłowych przyjaciół zmieni się i to nie do poznania... reasumując Jebać Brudne Szyje

Dziękuję
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-05-23, 18:15
buszta2 napisał/a:



Więc wrzuce do jednego wora... Będąc w anglii tak jak Ty poznałem "normalnych" muzłumanów i również myślałem że to pierdolenie i mierzenie wszystkich jedną miarą... GÓWNO PRAWDA każdy po pewnym okresie czasu jeśli był praktykujący wyłączał się ze społeczeństwa i przechodził na tą ciemniejszą stronę kozy. Obserwuj badaj a gwarantuję że 95% Twoich szmatogłowych przyjaciół zmieni się i to nie do poznania... reasumując Jebać Brudne Szyje

Dziękuję



Nigdy nie miałem szmatogłowych przyjaciół, wiem dobrze jacy są i wiem jak się zachowują w większych społecznościach. Byłem w małym miasteczku w pól drogi między londynem a birmingham i tam nie było jeszcze specjalnej tragedii, w dupie mam też to czy ktoś ich wrzuca do jednego wora czy nie. Jeśli Twój pobyt ograniczał się do badania i obserwowania innych ludzi to niczym nie róznisz się od tej smutnej populacji Polaków (żeby nie powiedzieć polaczków) zamieszkujących wyspy. Nie jestem zamknięty w zaściankowych poglądach, wiem dobrze jak zachowują się w fabrykach gdzie jest ich przeważajaca większość i serdeczny chuj im w dupe.
Zgłoś
Avatar
PawełGM 2013-05-23, 18:26 1
wojtekk123 napisał/a:

Abdykacja Papieża BENEDYKTA była przepowiadana od wielu lat, będzie on ostatnim prawdziwym papieżem a na jego miejscu zasiądzie FAŁSZYWY PROROK, rządy są kierowane przez ANTCHRYSTA który niebawem ujawni się światu jako człowiek pokoju, a na niebie pojawi się KRZYŻ i każdy człowiek zobaczy swoje GRZECHY, będzie to ostatnia szansa na nawrócenie przed DNIEM SĄDU OSTATNECZNEGO, czytajcie ORĘDZIA OSTRZEZENIE od Marii BM, strony ww..ostrzezenie yoyo pl lub ostrzezenie.wordpress com



Może jak to napiszę to administracja zwróci uwagę na twój post i cię zablokuje za spam

Ekhem... WYPIERDALAJ WYPIERDALAJ WYPIERDALAJ WYPIERDALAJ.... chuj będzie warn, ale skoro admini spali to trzeba ich obudzić
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-05-23, 19:03
PawełGM napisał/a:



Może jak to napiszę to administracja zwróci uwagę na twój post i cię zablokuje za spam

Ekhem... WYPIERDALAJ WYPIERDALAJ WYPIERDALAJ WYPIERDALAJ.... chuj będzie warn, ale skoro admini spali to trzeba ich obudzić



Szkoda dostać warna za takiego marnego spamera
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie