18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Saute 2013-05-23, 14:52
Za biali. I tak jedno i drugie to ścierwo.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-05-23, 14:57 115
Osobiście będąc w anglii poznałem normalnych muzułmanów, ze zdrowym podejściem do życia i innych ludzi. Byli ciekawi naszej religii, często pytali czym się róznią. Zawsze było im przykro, że niestety islam zaczął rodzic taką forme nienawiści i nawet potrafił mi wytlumaczyć z czego to się brało. Tłumaczył, że głupi ludzie zaczęli interpretować islam na swój chory sposób i zarażać tym innych, głupich ludzi. Niestety, tych normalnych jest tak mało, że zanikają wśród tych ciapackich hord walczących za allaha. Nie chcę też nikogo tłumaczyć, mówię jak jest. A tak nawiasem mówiąc, anglicy wyszli na ulice, taki ich odpowiednik NOP. Zaczęło się
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2013-05-23, 15:00 20
Eliot Imperio napisał/a:

Osobiście będąc w anglii poznałem normalnych muzułmanów, ze zdrowym podejściem do życia i innych ludzi. Byli ciekawi naszej religii, często pytali czym się róznią. Zawsze było im przykro, że niestety islam zaczął rodzic taką forme nienawiści i nawet potrafił mi wytlumaczyć z czego to się brało. Tłumaczył, że głupi ludzie zaczęli interpretować islam na swój chory sposób i zarażać tym innych, głupich ludzi. Niestety, tych normalnych jest tak mało, że zanikają wśród tych ciapackich hord walczących za allaha. Nie chcę też nikogo tłumaczyć, mówię jak jest. A tak nawiasem mówiąc, anglicy wyszli na ulice, taki ich odpowiednik NOP. Zaczęło się



Nic dodać, nic ująć... nie można wszystkich do jednego wora wrzucać
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-05-23, 15:02 4
Chrzescijanstwo:
"Niech bedzie pochwalony na wieki wiekow. Potepione dusze niewiernych beda torturowane w piekle przez wiecznosc w niewyobrazalnych upalach."
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2013-05-23, 15:04 45
Frank_Zappa napisał/a:



Nic dodać, nic ująć... nie można wszystkich do jednego wora wrzucać


Co nie znaczy że można ich do krajów Europy wpuszczać.
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-05-23, 15:13 24
Eliot Imperio napisał/a:

mówię jak jest.



Ktoś tu robi Mariuszowi konkurencję.
Zgłoś
Avatar
Naster 2013-05-23, 15:15 2
Dał nam przykład Ratko Mladić jak ciapatych zwalczać mamy.
Zgłoś
Avatar
Kurgiel 2013-05-23, 15:18 1
ja nie widzę żadnej różnicy. Dla każdego z nich zarezerwowałbym 8 gram ołowiu z polskich zasobów broni.
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-05-23, 15:19 14
Un_Nem napisał/a:

Chrzescijanstwo:
"Niech bedzie pochwalony na wieki wiekow. Potepione dusze niewiernych beda torturowane w piekle przez wiecznosc w niewyobrazalnych upalach."



A widzisz gdzieś tu nawoływanie do zabijania? Czy tak po prostu chciałeś się pochwalić czymś co przeczytałeś tydzień temu i nie wiedziałeś gdzie?

Poza tym, nie wiem czy wiecie (a propos tych normalnych, poznanych muzułmanów w Anglii), że zanim turcy seldżuccy rozpanoszyli się na Bliskim Wschodzie, muzułmanie byli bardzo pokojowo nastawieni do chrześcijan - handel, podróże i te sprawy. A to, że się napieprzali w Hiszpanii z chrześcijanami, no cóż, Zakon Krzyżacki też nas napieprzał.
Zgłoś
Avatar
Bituminiorz 2013-05-23, 15:32
Zgłoś
Avatar
Calatin 2013-05-23, 15:47 1
Brakuje kozy.
Zgłoś
Avatar
wojtekk123 2013-05-23, 16:00 1
Abdykacja Papieża BENEDYKTA była przepowiadana od wielu lat, będzie on ostatnim prawdziwym papieżem a na jego miejscu zasiądzie FAŁSZYWY PROROK, rządy są kierowane przez ANTCHRYSTA który niebawem ujawni się światu jako człowiek pokoju, a na niebie pojawi się KRZYŻ i każdy człowiek zobaczy swoje GRZECHY, będzie to ostatnia szansa na nawrócenie przed DNIEM SĄDU OSTATNECZNEGO, czytajcie ORĘDZIA OSTRZEZENIE od Marii BM, strony ww..ostrzezenie yoyo pl lub ostrzezenie.wordpress com
Zgłoś
Avatar
black88 2013-05-23, 16:05 24
wojtekk123 napisał/a:

Abdykacja Papieża BENEDYKTA była przepowiadana od wielu lat, będzie on ostatnim prawdziwym papieżem a na jego miejscu zasiądzie FAŁSZYWY PROROK, rządy są kierowane przez ANTCHRYSTA który niebawem ujawni się światu jako człowiek pokoju, a na niebie pojawi się KRZYŻ i każdy człowiek zobaczy swoje GRZECHY, będzie to ostatnia szansa na nawrócenie przed DNIEM SĄDU OSTATNECZNEGO, czytajcie ORĘDZIA OSTRZEZENIE od Marii BM, strony ww..ostrzezenie yoyo pl lub ostrzezenie.wordpress com



O kurwa. Nawiedzony.
Zgłoś
Avatar
ocjokrakow 2013-05-23, 16:05 15
ja też mieszkam w Anglii, ale ja tak już mam że jak czegoś nie wiem to czytam. Przyszło mi pracować z dwoma Algierczykami. Opowiadali jaki to islam piękny, jak zapytałem o mordowanie chrześcijan Ci odparli (naturalnie) że to zła interpretacja koranu. Więc zacząłem lekture. Napisane czarno na białym aby mordować niewiernych, napisano że koran to słowo allaha więc nie ma jego różnych wersji czy interpretacji. Ta książka i zawarty w niej zbiór praw pochodzi z VII wieku. W tamtych czasach zabicie niewiernego było czymś oczywistym. Napisano również że mahomet jest ostatnim prorokiem. Już żaden nie przyjdzie zmienić religii. Już tylko koniec świata będzie. Oni wszyscy chcą islamizacji europy i nie dlatego, że są źli tylko dlatego że chcą dla nas dobrze. Islam to jedyna słuszna i prawdziwa religia. Nasłuchałem sie tekstów typu: "Uratuj swoją dusze i dusze swojej rodziny". Nie ma pierdolenia. Nie da sie VII wiecznego prawa pogodzić z cywilizowaną Europą.
PS. Jak mu w koncu powiedziałem, że w dupie mam jego bajki i nigdy nie będe w to wierzył, podałem nóż (jestem kucharzem) i powiedziałem żeby mnie zabił albo do końca życia żył w grzechu to poszedł na góre sie modlić i już drugi miesiąc mija jak sie do mnie nie odzywa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie