18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
bowtiearecool 2013-05-23, 21:08
trzeba po prostu ogień ogniem zwalczyć. jak by to dla tych brązowych kup wyglądało jak by czytali( o ile który umie) w gazetach że radykalni chrześcijanie odrąbali głowę muzułmaninowi a na ulicach grasują patrole chrześcijan i biją wszystkie kobiety które chodzą w burkach i facetów którzy nie jadają wieprzowiny. ja wiem że są ci" dobrzy" muzułmanie i ci źli, tak samo jak są źli biali i dobrzy biali- ale te ścierwa jakoś nie wybierają tych złych do zabijania i prześladowania ich w ich własnym kraju tylko koszą po całości, wiec nie ma litości dla skurwysynów!
Zgłoś
Avatar
Muryn85 2013-05-24, 0:27
Eliot Imperio napisał/a:

Osobiście będąc w anglii poznałem normalnych muzułmanów, ze zdrowym podejściem do życia i innych ludzi. Byli ciekawi naszej religii, często pytali czym się róznią. Zawsze było im przykro, że niestety islam zaczął rodzic taką forme nienawiści i nawet potrafił mi wytlumaczyć z czego to się brało. Tłumaczył, że głupi ludzie zaczęli interpretować islam na swój chory sposób i zarażać tym innych, głupich ludzi. Niestety, tych normalnych jest tak mało, że zanikają wśród tych ciapackich hord walczących za allaha. Nie chcę też nikogo tłumaczyć, mówię jak jest. A tak nawiasem mówiąc, anglicy wyszli na ulice, taki ich odpowiednik NOP. Zaczęło się



Katolicyzm, który oglądamy w mediach (tłumy ze sztandarami TRWAM, marsze typu "Smoleńsk", ataki na dziennikarzy TVN pod Jasną Górą - tvn'u akurat nie mam zamiaru bronić ) też się trochę zapędził. Historia, której tak nie chcemy pamiętać pokazuje, że religie (wszystkie) przez wielu są źle interpretowane i często, są bezpośrednim powodem rozlewu krwi... ogólnie chujnia....
Zgłoś
Avatar
SethNecromancer 2013-05-24, 1:01
Muryn85 napisał/a:



Katolicyzm, który oglądamy w mediach (tłumy ze sztandarami TRWAM, marsze typu "Smoleńsk", ataki na dziennikarzy TVN pod Jasną Górą - tvn'u akurat nie mam zamiaru bronić ) też się trochę zapędził. Historia, której tak nie chcemy pamiętać pokazuje, że religie (wszystkie) przez wielu są źle interpretowane i często, są bezpośrednim powodem rozlewu krwi... ogólnie chujnia....



Marsze typu "Smoleńsk", TRWAM czy też "obrona krzyża" to jedno a oblewanie kobiet kwasem na ulicy (bo bezwstydna) lub ucinanie ludziom głów to już coś zupełnie innego.

Jak już ktoś powiedział, "zbiera" im się jak żydom przed II wś.
Miejmy tylko nadzieję, że ktoś się w końcu za nich weźmie...
Zgłoś
Avatar
DonSalieri 2013-05-24, 9:24
Panowie Sadole zapomnieli ,że jeszcze niedawno taki sam był kościół katolicki , teraz troszkę sie wyspokoili , ale bogacą się na biednych ;D ( a... Papież Franciszek niebawem dostanie zawału albo coś bo wkurwia reszte tym ze kościół ma dawać biednym a nie sie bogacić)
Zgłoś
Avatar
froqer 2013-05-24, 12:26
@Un_em, kto tu robi z siebie debila? Ja? Czy ty, nie potrafiąc czytać?
Na takich pajaców jak ty nie muszę się starać w żaden sposób
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-05-24, 14:31
Eliot Imperio napisał/a:

Osobiście będąc w anglii poznałem normalnych muzułmanów, ze zdrowym podejściem do życia i innych ludzi. Byli ciekawi naszej religii, często pytali czym się róznią. Zawsze było im przykro, że niestety islam zaczął rodzic taką forme nienawiści i nawet potrafił mi wytlumaczyć z czego to się brało. Tłumaczył, że głupi ludzie zaczęli interpretować islam na swój chory sposób i zarażać tym innych, głupich ludzi. Niestety, tych normalnych jest tak mało, że zanikają wśród tych ciapackich hord walczących za allaha. Nie chcę też nikogo tłumaczyć, mówię jak jest. A tak nawiasem mówiąc, anglicy wyszli na ulice, taki ich odpowiednik NOP. Zaczęło się


Niech zgadnę większość z nich to muzłumanie z rodzin mieszkających już pewien czas wśród cywilizacji. To normalna kolej rzeczy. Widzą co daje asymilacja i normalne poglądy. 90% szmatogłowych z zacięciem bo robienia bum przy każdym wykrzyczeniu Allach Akbar to gówno z najgorszych miejsc. Gdzie nie ma zdobyczy cywilizacyjnych i jedyne szanse na szczęśliwe życie to te w raju. Mówię tu o fanatykach wysadzających się bo taka Al-kaida czy inne organizacje islam traktują jako narzędzie.
Zgłoś