18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
ProVVe 2024-04-16, 16:51
Proste. 9ne wjechały na jego pas... A koles ze swojego uciekał. Wina bab
Zgłoś
Avatar
Kowalewal 2024-04-16, 22:34
Jeśli moje zaćmione oczy dobrze widzą to baba zjeżdżała na środkowy z lewego i w połowie zmieniła zdanie wracając na lewy a gościu w dodgu się tego nie spodziewał (bo kto by się kurwa spodziewał, że ktoś coś takiego odjebie)
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-17, 13:09 1
Kowalewal napisał/a:

Jeśli moje zaćmione oczy dobrze widzą to baba zjeżdżała na środkowy z lewego i w połowie zmieniła zdanie wracając na lewy a gościu w dodgu się tego nie spodziewał (bo kto by się kurwa spodziewał, że ktoś coś takiego odjebie)

Na jaki środkowy? Gdzie to widzisz?

Już od początku filmu zjeżdża na lewy pas, nawet przez chwilę nie kierowała się w prawo. I miała prawo zakładać że żaden debil nie będzie zapierdalał po poboczu.
Zgłoś
Avatar
qmaverickq 2024-04-22, 18:11
Autor napisał/a:

Nie! Babsko jechało środkiem i zmieniło pas nie upewniwszy się czy nie jedzie pojazd na lewym. A kierowca Dodge'a ratował się awaryjnym.



jak cwel zapierdalał, to zajebał
Zgłoś