18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Jeden tępy majtczak i jeden ślepy kałoń.



Szacowana prędkość Audi oscyluje pomiędzy 214 a 230 km/h.
Śmieć jebany do utylizacji.
Wg rejestru tablice kałdi należą do Subaru Forestera.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zmieniono 3 razy Zgłoś
Siriuz napisał/a:

Ludzie giną bo debile nie patrzą w lusterka wykonując manewr wyprzedzania. Mogę więc zrozumieć nerwy, a 230km/h to nie jest prędkość, żeby twierdzić, że był daleko i go nie widział. Wpierdolił mu się centralnie przed maskę i ten musiał spierdalać na ogródek.



Ale jest ograniczenie do 140/120 więc przy dzwonie wina VVaginiarza
Zgłoś
Avatar
EdekGarage Wczoraj 22:16
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

chłopcze, mam niezawodnego Japończyka a nie niemieckiego 20 letniego psującego sie złoma jak ty



A konkretniej ?
Zgłoś
Avatar
cezar910426 Wczoraj 22:34 2
Młodzi audiarze i beemiarze to sort który rozstrzeliwałbym hurtowo za takie akcje
Zgłoś
Avatar
vass Wczoraj 23:45
żmij napisał/a:

230 to jest taka prędkość, której nie spodziewam się na naszych drogach.
Trzeba być debilem bez wyobraźni, żeby tyle jechać po drodze publicznej.



Tyle legalnie można jechać w Rzeszy i nikt nie płacze z tego powodu.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Wczoraj 23:51
vass napisał/a:

Tyle legalnie można jechać w Rzeszy i nikt nie płacze z tego powodu.


Owszem, ale tylko tam, gdzie są ku temu warunki, np. na autostradach trójpasmowych. Na dwupasmowych też, ale raczej tych z mniejszym ruchem. Wszędzie indziej jest zwykle ograniczenie do 130.
A zapierdalać to trzeba umieć.

[ Dodano: 2024-10-16, 00:00 ]
żmij napisał/a:

230 to jest taka prędkość, której nie spodziewam się na naszych drogach.
Trzeba być debilem bez wyobraźni, żeby tyle jechać po drodze publicznej.

Duczki1234 napisał/a:

czas sprzedać passata 1,9 TDI


Nie wiem jak Passat, ale miałem kiedyś Golfa 1,9 TDI, wyciągał 210. Ale bezpieczne to nie było.

[ Dodano: 2024-10-16, 00:09 ]
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

chłopcze, mam niezawodnego Japończyka a nie niemieckiego 20 letniego psującego sie złoma jak ty


Akurat te 20-letnie się nie psują, ale trzeba o nie dbać. Problem w tym, że jeżdżą nimi cebulaki, którym szkoda na olej albo filtry powietrza "bo przecież jeździ, co będę zmieniał. A że dymi? Diesel musi dymić!" Nie, nie musi, Dymiący diesel to zjebany diesel, nawet 20-letni nie powinien dymić.
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński Dzisiaj 7:43
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

chłopcze, mam niezawodnego Japończyka a nie niemieckiego 20 letniego psującego sie złoma jak ty



Niezawodnego japończyka hahah. Handlowiec w toyocie Aygo buahahahaah

______________

Wszystkie moje komentarze to sarkazm. Proszę nie traktować tego poważnie. Taktujcie to jak tzw czarny żart. W moich wypowiedziach nie mam zamiaru nikogo obrażać ze względu na kokor skóry, pochodzenie etniczne, płeć itp.
Zgłoś
Avatar
Cutanoid Dzisiaj 9:45
Ziebaj napisał/a:

Przesiąć się dla dobra ogółu do pksu. Manewr wyprzedzania ma być dynamiczny i nie zagrażający innym uczestnikom, lusterka w aucie zapewne masz do ozdoby.



Jeżeli wyprzedzam pojazd który jedzie 100 na autostradzie a ja go wyprzedzam 140/160 zależy od potrzeby i gość mi najeżdża na dupe bo zapierdala 230 i dochodzi cie w moment przy takiej prędkości to jest mój problem ? Skąd ty się urwałeś dziecko jak przesiądziesz się z b1 na b to wróć.
Zgłoś
Avatar
żmij Dzisiaj 9:46
vass napisał/a:

Tyle legalnie można jechać w Rzeszy i nikt nie płacze z tego powodu.



W takim razie jedź się ścigać do rzeszy.
BTW; nawet u szwabów tyle to wolno jechać na autostradzie.
Zdarzenie miało miejsce na S14, jest to obwodnica Łodzi i Pabianic.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Avatar
Siriuz Dzisiaj 11:49
Cutanoid napisał/a:

Jeżeli wyprzedzam pojazd który jedzie 100 na autostradzie a ja go wyprzedzam 140/160 zależy od potrzeby i gość mi najeżdża na dupe bo zapierdala 230 i dochodzi cie w moment przy takiej prędkości to jest mój problem ? Skąd ty się urwałeś dziecko jak przesiądziesz się z b1 na b to wróć.



Policz sobie to może wszystko na spokojnie. Wyprzedzając różnicą prędkości 40km/h robisz 10m/s względem wyprzedzanego pojazdu, więc na manewr potrzebujesz kilka sekund. Miedzy Twoim 140 a zbliżającym się 230 jest 90km/h różnicy, czyli zbliża się on do Ciebie z prędkością 25m/s. Ile metrów na autostradzie to dla Ciebie bezpieczny manewr? Toć nawet rekomenduje się zasadę 3 sekund, czyli przy prędkości 140km/h to daje 110m, czyli mając samochód w lusterku bliżej niż 110m w zasadzie nie powinieneś wykonywać manewru wyprzedzania.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
beeveer Dzisiaj 11:53 1
Ja tam osobiście też lubię zapierdalać. jazda ponad 250 nie jest rzadkością. niestety, znając kondycję polskich kierowców, da się to robić tylko na absolutnie pustych odcinkach, z dala od wjazdów i zjazdów (bo ze zjazdu też potrafi często polaczek pod prąd wyskoczyć). przed każdym pojazdem z przodu trzeba zwolnić, bo nawet jak oprócz mnie jest tylko jedno auto, to ni stą ni zowąd potrafi zmienić nagle pas. i jakoś żyjemy, i wyobraźnia nie podpowiada mi w jaki sposób mógłbym kogoś (oprócz siebie w przypadku awarii) zabić
Zgłoś