18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Jeden tępy majtczak i jeden ślepy kałoń.



Szacowana prędkość Audi oscyluje pomiędzy 214 a 230 km/h.
Śmieć jebany do utylizacji.
Wg rejestru tablice kałdi należą do Subaru Forestera.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zmieniono 3 razy Zgłoś
Avatar
Ziebaj Wczoraj 18:10 3
Cutanoid napisał/a:

Wyjebane mam ile ten bananik jechał czy 230 czy 190. Jeżeli wykonujesz manerw jadąc z dozwoloną prędkością a jakaś kurwa zajeżdża tobie na tylek i drze pizde w klakson to jest jego problem nie mój. I mam w chuju kaldiarza. A Panu który musiał się szarpać z kurwa polecam kupić siekierę fiskars rozmiar 24 m/s. Trafienie w przednia lub boczna belkę przypomina zasady ruchu drogowego i nawet temperuje zapędy takiego pół gangusa. Tylko polecam użyć argumentu ostatecznego w momencie kiedy pierwszy wysiądzie i przynajmniej kopnie moja własność albo szarpnie za klamkę to już uruchamia spirale cięcia dachu


Przesiąć się dla dobra ogółu do pksu. Manewr wyprzedzania ma być dynamiczny i nie zagrażający innym uczestnikom, lusterka w aucie zapewne masz do ozdoby.
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel Wczoraj 18:44
Dżepetto napisał/a:

Jak tu jechał 230 km/h to ja swoim rowerem przekraczam prędkość dźwięku.



No mi to wygląda na 150
Zgłoś
Avatar
Siriuz Wczoraj 19:10
Cutanoid napisał/a:

Jeżeli wykonujesz manerw jadąc z dozwoloną prędkością a jakaś kurwa zajeżdża tobie na tylek i drze pizde w klakson to jest jego problem nie mój.



Nie, bo ograniczenie prędkości to nie jedyna rzecz na którą należy zwracać uwagę wykonując manewr wyprzedzania. Rzekłbym nawet, że to jedna z ostatnich rzeczy, którymi w takiej chwili należy się przejmować. Zalecam lekturę Kodeksu Drogowego Art. 22.4 oraz całego Art. 24

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny Wczoraj 19:11
janusz_biznesu napisał/a:

Przepadek samochodu, [...]


Skąd się nagle w Polsce wzięło tylu idiotów od zabierania komuś majątku...? Typie. Przecież w polskim systemie to jak ktoś jest bogaty albo ma znajomości to i tak wyborni się i auto odzyska jakoś. Takie prawo będzie gnębić biednych ludzi którzy przypadkiem spowodują poważny wypadek i nie dość że odpowiedzą za niego (słusznie) więźniem to jeszcze będziesz ich okradać.

Kiedy Ty baranie ostatnio widziałeś poważne zmiany w prawie które dotknęły tych bogatych którzy sobie na za wiele pozwalają...?
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu Wczoraj 19:20 2
Ork.Fajny napisał/a:

Skąd się nagle w Polsce wzięło tylu idiotów od zabierania komuś majątku...? Typie. Przecież w polskim systemie to jak ktoś jest bogaty albo ma znajomości to i tak wyborni się i auto odzyska jakoś. Takie prawo będzie gnębić biednych ludzi którzy przypadkiem spowodują poważny wypadek i nie dość że odpowiedzą za niego (słusznie) więźniem to jeszcze będziesz ich okradać.
Kiedy Ty baranie ostatnio widziałeś poważne zmiany w prawie które dotknęły tych bogatych którzy sobie na za wiele pozwalają...?



W dupie mam, żeś biedny. Wypowiadam się na podstawie konkretnego zachowania pokazanego na filmie. Dla mnie powinno się chuja powiesić, ale to nie realne, więc napisałem jak wyżej. "Gnębić biednych ludzi, którzy przypadkiem spowodowali wypadek" ????Czy ty słyszysz co pierdolisz? Oby ci biedny skurwiel przez przypadek bliskich nie zabił, wtedy zmienisz narrację..
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 Wczoraj 19:22 1
żmij napisał/a:

230 to jest taka prędkość, której nie spodziewam się na naszych drogach.
Trzeba być debilem bez wyobraźni, żeby tyle jechać po drodze publicznej.



Tyle to jedzie pierwsze lepsze miejskie auto ,nie jest to na autostradzie kosmiczna prędkość jak media kreują.
Zgłoś
Avatar
Siriuz Wczoraj 19:23 1
Ork.Fajny napisał/a:

Skąd się nagle w Polsce wzięło tylu idiotów od zabierania komuś majątku...? Typie. Przecież w polskim systemie to jak ktoś jest bogaty albo ma znajomości to i tak wyborni się i auto odzyska jakoś. Takie prawo będzie gnębić biednych ludzi którzy przypadkiem spowodują poważny wypadek i nie dość że odpowiedzą za niego (słusznie) więźniem to jeszcze będziesz ich okradać.
Kiedy Ty baranie ostatnio widziałeś poważne zmiany w prawie które dotknęły tych bogatych którzy sobie na za wiele pozwalają...?



Bo żyjemy wśród pierdolonych lemingów. Wystarczy, żeby jakieś celebryty albo goście znikąd podpisani na pasku jako "ekspert" zaczęli w mediach pierdolić choćby najgłupszą rzecz to oni to przyjmują jako własne opinie. Ludzie są tak samo głupi jak byli 100, 500, 1000 i 10000 tyś lat temu, tylko dostali lepsze zabawki do rąk.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk Wczoraj 19:33
Nakupili frajerzy litrówek i mają ból dupy, że auto może zapierdalać więcej niż 160km/h. Do tego ułomność i ślepota, jak nie widzi, że inne auto zbliża się szybciej.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny Wczoraj 19:33 2
janusz_biznesu napisał/a:

W dupie mam, żeś biedny.


Łał. Super. Ale celna riposta. Taka w temacie.

janusz_biznesu napisał/a:

Wypowiadam się na podstawie konkretnego zachowania pokazanego na filmie. Dla mnie powinno się chuja powiesić, ale to nie realne, więc napisałem jak wyżej.


A ja się z kolei wypowiadam w szerszym kontekście próbując Ci uświadomić że prawo ma konsekwencje i tworzenie bardzo zamordystycznego prawa skierowanego w bogatych w warunkach kiedy bogaci obchodzą system, jest głupotą i obróci się przeciwko tym którzy je stworzyli.
Zwłaszcza kiedy tworzymy precedens prawny w którym za złamanie prawa pozwalamy na konfiskatę majątku, bo Ty sobie nie zdajesz sprawy że to otwiera furtkę do wprowadzenia takich kar za wykroczenia prawne niezwiązane z ruchem drogowym...

janusz_biznesu napisał/a:

"Gnębić biednych ludzi, którzy przypadkiem spowodowali wypadek" ????Czy ty słyszysz co pierdolisz? Oby ci biedny skurwiel przez przypadek bliskich nie zabił, wtedy zmienisz narrację..


Po pierwsze jak mi ktoś przez przypadek zabije rodzinę na drodze to odebranie mu auta nie za wiele zmieni, idioto.
Po drugie, bardziej to się boję kwiatków takich jak Ty. Bo udajesz rycerzyka w sieci co walczy o dobrą kulturę jazdy, ale Twoja argumentacja jest tak żałośnie słaba i subiektywna że mam wrażenie że to Ty jesteś w tej grupie która łamie przepisy i sobie to jakoś pokracznie tłumaczy. Albo w ogóle nie znasz przepisów i myślisz że ich nie łamiesz kiedy je łamiesz.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu Wczoraj 19:54 2
Ork.Fajny napisał/a:

Łał. Super. Ale celna riposta. Taka w temacie.
A ja się z kolei wypowiadam w szerszym kontekście próbując Ci uświadomić że prawo ma konsekwencje i tworzenie bardzo zamordystycznego prawa skierowanego w bogatych w warunkach kiedy bogaci obchodzą system, jest głupotą i obróci się przeciwko tym którzy je stworzyli.
Zwłaszcza kiedy tworzymy precedens prawny w którym za złamanie prawa pozwalamy na konfiskatę majątku, bo Ty sobie nie zdajesz sprawy że to otwiera furtkę do wprowadzenia takich kar za wykroczenia prawne niezwiązane z ruchem drogowym...
Po pierwsze jak mi ktoś przez przypadek zabije rodzinę na drodze to odebranie mu auta nie za wiele zmieni, idioto.
Po drugie, bardziej to się boję kwiatków takich jak Ty. Bo udajesz rycerzyka w sieci co walczy o dobrą kulturę jazdy, ale Twoja argumentacja jest tak żałośnie słaba i subiektywna że mam wrażenie że to Ty jesteś w tej grupie która łamie przepisy i sobie to jakoś pokracznie tłumaczy. Albo w ogóle nie znasz przepisów i myślisz że ich nie łamiesz kiedy je łamiesz.



Chuj wie o co ci chodzi. Sam się już chyba pogubiłeś, końska spierdolino. Miotasz się jak baba z menopauzą. Typ z filmu powinien ponieść najsurowsze konsekwencje, z utratą bryki włącznie, kropka. Na logikę, bogaty ma droższa brykę, biedny tańszą, kara finansowa od dochodu. Odsiadka ta sama. Litować się nad potencjalnym zabójcą , bo biedny? Kurewsko zjebana ta twoja logika...
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Wczoraj 20:05 1
Niezłe pojeby. Spotykałem już cofaczy na ekspresówkach/autostradach, ale parkowania w poprzek pasa to jeszcze nie grali.
Do utylizacji pojebańca zanim wjedzie w ludzi i będą go zawijać z lotniska jak tego co spierdolił do Dubaju
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu Wczoraj 21:16
Ork.Fajny napisał/a:

Łał. Super. Ale celna riposta. Taka w temacie.



To ty, jełopie z biedą wyskoczyłeś, nie ja.🤣
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny Wczoraj 21:19 1
@janusz_biznesu: zwykle oznaką szaleńca w sieci jest to że odpisuje kilka razy na ten sam komentarz bo mu styki się odpalają przypadkowo co jakiś czas, więc daruje sobie dalszą rozmowę.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu Wczoraj 21:24
Ork.Fajny napisał/a:

@: zwykle oznaką szaleńca w sieci jest to że odpisuje kilka razy na ten sam komentarz bo mu styki się odpalają przypadkowo co jakiś czas, więc daruje sobie dalszą rozmowę.



Super się cieszę, że więcej się nie będziesz kompromitować w tym temacie. Nie pozdrawiam.😇
Zgłoś
Avatar
żmij Wczoraj 22:02 1
Siriuz napisał/a:

Powiedz mu to. uszczęśliwisz go. Może więcej was łączy.
Cudownie by było jakby ludzie o spójnych poglądach mogli sobie żyć we własnych enklawach niezależnie.



Słowa-klucze, których zresztą użyłeś, to "Jedź na tor", a jak cię nie stać i potrzebujesz zastrzyku adrenaliny- zrób loda koledze z pracy. Może pomoże.

Po chuj narażać innych? To nawet nie była autostrada, tylko krajowa S14.

______________

Każdy dzień jest nową przygodą, jeśli jesteś wystarczająco niekompetentny.

Burn! Loot! Murder!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie