18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
LOOFAH 2019-10-19, 13:23 2
kane84 napisał/a:

Możesz mi zdradzić, jak być takim twardzielem, jak Ty?



No na filmiku masz, napierdalaj dzieci to będziesz taki twardy kozak. Taki Psikutas bez "s".
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2019-10-19, 13:43
Mors_Nigra napisał/a:

Jacy wy jesteście kurwa słabi i mali, jakie z was są małe zera, że takim bzdurnym komentarzem daliście się tak sprowokować, szkoda mi waszych dzieci, że mają takie pizdy za ojców, nic dobrego z nich nie wyrośnie przy takich autorytetach... tfu!



Jesli wymiana nic nie znaczących komentarzy w Internecie i to dla zabawy jest dla Ciebie TAAAKĄ prowokacją to zajebisty z ciebie twardziel misiu.
Zgłoś
Avatar
Verano 2019-10-19, 14:44 3
Szfajceneger napisał/a:

Fajne nagranie. Pizdowaci tatusiowie będą mogli się wyżalić.



Ty to zawsze pod takimi nagraniami się udzielasz. Fajne musiałeś mieć dzieciństwo, stary pewnie napierdalał cię kablem na zmianę z wieszakiem, ciągnął za uszy i darł się na ciebie, że wpierdoliles o jeden plasterek szynki za dużo. Żal mi ciebie w chuj!
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-10-19, 15:21 1
Verano napisał/a:

Ty to zawsze pod takimi nagraniami się udzielasz. Fajne musiałeś mieć dzieciństwo, stary pewnie napierdalał cię kablem na zmianę z wieszakiem, ciągnął za uszy i darł się na ciebie, że wpierdoliles o jeden plasterek szynki za dużo. Żal mi ciebie w chuj!



Raczej należało by się doszukiwać tutaj tego, że jego ojciec był pizdowatym śmieciem (takim jak wy) i teraz gardzi takimi, bo nie mógł mu dać tego co prawdziwy ojciec powinien. Ale wmawiaj sobie cokolwiek, co pozwala Ci odepchnąć wszelką krytykę swojej postawy. Tfu po dwakroć!
Zgłoś
Avatar
krzysztof3011 2019-10-19, 15:56 1
Co to jest kakalacz?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-10-19, 16:02 1
SupremeLeader napisał/a:

Jesli wymiana nic nie znaczących komentarzy w Internecie i to dla zabawy jest dla Ciebie TAAAKĄ prowokacją to zajebisty z ciebie twardziel misiu.



Widzę pewien dysonans w Twoim "postępowaniu". Niby tak na chłodno do tego podchodzisz, a piwka frustratom stawiasz. Kłamczuszek z Ciebie.



Mors_Nigra napisał/a:

Raczej należało by się doszukiwać tutaj tego, że jego ojciec był p*zdowatym śmieciem (takim jak wy) i teraz gardzi takimi, bo nie mógł mu dać tego co prawdziwy ojciec powinien. Ale wmawiaj sobie cokolwiek, co pozwala Ci odepchnąć wszelką krytykę swojej postawy. Tfu po dwakroć!



Dobry z Ciebie psycholog - i piszę to całkiem na poważnie.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2019-10-19, 18:47
Szfajceneger napisał/a:

Widzę pewien dysonans w Twoim "postępowaniu". Niby tak na chłodno do tego podchodzisz, a piwka frustratom stawiasz. Kłamczuszek z Ciebie



Piwo ci w głowie, zazdrośniku jeden.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-10-19, 19:03
SupremeLeader napisał/a:

Piwo ci w głowie, zazdrośniku jeden.



A, wręcz przeciwnie. I kolejny raz się pochwalę swoją silną wolą (jak kto woli "zajebiście silną psychiką") że nie piję już prawie od siedmiu lat. A kto nie zazdrości ten ciota i chuj
Zgłoś
Avatar
h................o 2019-10-19, 19:11
Szfajceneger napisał/a:

A, wręcz przeciwnie. I kolejny raz się pochwalę swoją silną wolą (jak kto woli "zajebiście silną psychiką") że nie piję już prawie od siedmiu lat. A kto nie zazdrości ten ciota i chuj



To jeszcze gorzej zmarnowane lata życia niż studiowanie kulturoznawstwa.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2019-10-19, 20:50
Za niewinność nie dostał. Będzie pamiętał na drugi raz, żeby słuchać ojca.
Zgłoś
Avatar
X................3 2019-10-19, 21:25
Zawsze powtarzałem że dziecku wpierdol się należy jak odjebie jakąś manianę, ale zawieszanie go do góry nogami i lanie po pysku to już przesada, od takich akcji psychika dziecka siada i staje się antyludzkim ścierwem.
Zgłoś
Avatar
P................a 2019-10-20, 14:16
Starego zarżnie kiedyś jak świnie i tyle.
Zgłoś
Avatar
DCH92 2019-10-25, 1:01
Jak ten mały będzie odpowiednio duży i silny to na 100% mu tego nie zapomni.
Zgłoś
Avatar
qmaverickq 2021-02-14, 6:59
Czekam na filmik, gdzie tego tatuśka tłuką i miażdżą mu kolana i nadgarstki badylami
Zgłoś