18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
dżonyłojlker 2019-10-19, 0:05 8
Fajne nagranie. Pizdowaci tatusiowie będą mogli się wyżalić.
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-10-19, 0:37 9
kurwa mały a już nietoperz
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2019-10-19, 0:43 61
Szfajceneger napisał/a:

Fajne nagranie. Pizdowaci tatusiowie będą mogli się wyżalić.



Twój do dzisiaj zapierdala z metrówką po oknach życia, z nadzieją że się gdzieś zmieścisz.
Zgłoś
Avatar
repowski 2019-10-19, 1:09 11
ja bym go za jaja powiesił i napierdalał baseballem
Zgłoś
Avatar
kryzyspl 2019-10-19, 2:17 2
repowski napisał/a:

ja bym go za jaja powiesił i napierdalał baseballem



za nogi chyba wystarczy
Zgłoś
Avatar
Lolekmko11 2019-10-19, 4:11 1
Ojciec z przypadku musiał tylko miech wytrzepac. Do piekła akysz ty huju
Zgłoś
Avatar
boogiehash 2019-10-19, 4:32 17
Szfajceneger napisał/a:

Fajne nagranie. Pizdowaci tatusiowie będą mogli się wyżalić.


Słaby jestes jak kakalacz twojej starej , po grupowym dymaniu, a twoj stary wchodzi ci do wanny, szczylu obsarny, mam nadzieje, ze ktos ci spusci wpierdol, bo w dupsko ci sie juz spuszczaja
Zgłoś
Avatar
Lolekmko11 2019-10-19, 5:03 1
boogiehash napisał/a:

Słaby jestes jak kakalacz twojej starej , po grupowym dymaniu, a twoj stary wchodzi ci do wanny, szczylu obsarny, mam nadzieje, ze ktos ci spusci wpierdol, bo w dupsko ci sie juz spuszczaja



Hahaha dobreee xd
Zgłoś
Avatar
moniu6 2019-10-19, 8:02 5
Szfajceneger napisał/a:

Fajne nagranie. Pizdowaci tatusiowie będą mogli się wyżalić.



Że cię mata ojcu z chuja nie zlizała
Zgłoś
Avatar
Eges 2019-10-19, 9:25 9
co za jebana kurwa z tego śmiecia jak mnie takie coś wkurwia, że taki jebany spierdoleniec sie znęca nad słabszym dzieckiem.... kurwe bym zajebał
Zgłoś
Avatar
gdpm2 2019-10-19, 11:17 1
Eges napisał/a:

co za jebana kurwa z tego śmiecia jak mnie takie coś wkurwia, że taki jebany spierdoleniec sie znęca nad słabszym dzieckiem.... kurwe bym zajebał



to bys poszedl siedziec pajacu, zajmij sie swoim smieciowym gowniakiem i wychowuj go na czlowieka,
pizdowaci tatusie nie powinni w ogole robic dzieci

boogiehash napisał/a:

Słaby jestes jak kakalacz twojej starej , po grupowym dymaniu, a twoj stary wchodzi ci do wanny, szczylu obsarny, mam nadzieje, ze ktos ci spusci wpierdol, bo w dupsko ci sie juz spuszczaja


typowy koment pizdowatego tatusia u ktorego 500+ w rodzinie podnioslo przychody o 20%, wspolczuje twojej zonie

repowski napisał/a:

ja bym go za jaja powiesił i napierdalał baseballem



podzielam zdanie, aczkolwiek szkoda baseballa
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-10-19, 11:32 8
Widzę że zniewieściałe cioty biorą odwet.
Lepiej wracajcie do swoich zajęć, czyli - całowania swojego bąbelka w miejsca intymne i wydawania przy tym idiotycznych dźwięków.
Zgłoś
Avatar
kane84 2019-10-19, 12:48 4
Szfajceneger napisał/a:

Widzę że zniewieściałe cioty biorą odwet.
Lepiej wracajcie do swoich zajęć, czyli - całowania swojego bąbelka w miejsca intymne i wydawania przy tym idiotycznych dźwięków.


Możesz mi zdradzić, jak być takim twardzielem, jak Ty?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-10-19, 12:58 7
SupremeLeader napisał/a:

Twój do dzisiaj zapierdala z metrówką po oknach życia, z nadzieją że się gdzieś zmieścisz.


boogiehash napisał/a:

Słaby jestes jak kakalacz twojej starej , po grupowym dymaniu, a twoj stary wchodzi ci do wanny, szczylu obsarny, mam nadzieje, ze ktos ci spusci wpierdol, bo w dupsko ci sie juz spuszczaja


moniu6 napisał/a:

Że cię mata ojcu z chuja nie zlizała



Jacy wy jesteście kurwa słabi i mali, jakie z was są małe zera, że takim bzdurnym komentarzem daliście się tak sprowokować, szkoda mi waszych dzieci, że mają takie pizdy za ojców, nic dobrego z nich nie wyrośnie przy takich autorytetach... tfu!
Zgłoś