18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
h................a 2011-07-29, 16:33 2
Przecież te dzieci były bezpieczne w tym samochodzie... Po cholerę wybili tę szybę?
Zgłoś
Avatar
~Ludomir 2011-07-29, 16:58
Matka przynajmniej miskę z wodą mogła im zostawić.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-07-29, 17:18 5
Żaden debilny amerykański idiota nie wpadł na to ,ze jak sie nie ma siły aby wybić szybe to trzeba wziąć coś o jak najmniejszym polu powierzchni aby ciła uderzenia na centymert kwadratowy była jak największa a dalej już łatwo bo boczne szyby oraz tylna są tak zrobione aby się rozpaść na kawałki malutkie automatycznie....

Tępy naród...
Zgłoś
Avatar
perun88 2011-07-29, 17:24 17
hiperbolizacja napisał/a:

Przecież te dzieci były bezpieczne w tym samochodzie... Po cholerę wybili tę szybę?



żeby głupi miał zagadkę...
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-07-29, 18:16
we włoszech ojciec zostawił dzieciaka w samochodzie jak se przypomnial to dzieciak już się ugotował
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-07-29, 19:00 5
Idioci. Nie mogli wysadzić tych drzwi?
Zgłoś
Avatar
B................o 2011-07-29, 19:15 1
moze od razu samochod zepchnac z klifu
Zgłoś
Avatar
Åmmol 2011-07-29, 22:10
Ja pierdole Co za picki jeżdżą na tych deskach? Ze dwa dni temu z pięści rozjebałem przednią szybę w aucie a ten deską bocznej nie może.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2011-07-29, 22:36 38
@up taki byku jesteś, mówisz? Pewnie zauważyłeś, że anonimowy gościu na gołej klacie nie rozbił szyby belką za pierwszym razem, co może oznaczać, że szyby w tym aucie są nieco mocniejsze od tych w twoim żuku.
Zgłoś
Avatar
think666 2011-07-29, 23:36 13
Ammol napisał/a:

Ja pierdole Co za picki jeżdżą na tych deskach? Ze dwa dni temu z pięści rozjebałem przednią szybę w aucie a ten deską bocznej nie może.


Gaz łupkowy też pięścią wydobywasz?
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2011-07-29, 23:43 1
no nie wieżę nikt nie miał narzędzia do otwarcia tego auta
Zgłoś
Avatar
Åmmol 2011-07-30, 0:52
torento napisał/a:

@up taki byku jesteś, mówisz? Pewnie zauważyłeś, że anonimowy gościu na gołej klacie nie rozbił szyby belką za pierwszym razem, co może oznaczać, że szyby w tym aucie są nieco mocniejsze od tych w twoim żuku.



Oj to cię zmartwię, nie jestem bykiem i za takiego się nie uważam To nie był żuk, to nawet nie było moje auto. Po prostu się wkurwiłem bo mi jakaś kurwa psa przejechała, a jak wiadomo adrenalina robi swoje. Co nie zmienia faktu, że szyba na filmie pancerna czy chuj wie jaka nie była.

spiepszaj_dzbanie, no patrząc na twój "tytuł użytkownika" i awatar to będąc na twoim miejscu też bym był zdziwiony.
Zgłoś
Avatar
zonk 2011-07-30, 0:56
W naszej kochane Polsce właściciel tego auta domagałby się jeszcze odszkodowania za wybitą szybę
Zgłoś
Avatar
Åmmol 2011-07-30, 0:56 1
SQT napisał/a:

W naszej kochane Polsce właściciel tego auta domagałby się jeszcze odszkodowania za wybitą szybę



No w moim przypadku się domaga
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie