18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
PersivalusPerwersalus 2019-06-26, 9:55
remi1982 napisał/a:

A mnie to nawet bawi, kiedy osadzeni pierdolą o jakichkolwiek zasadach. I wymierzają kary pedofilom, gwałcicielom itd. Przecież gdyby trzymali się zasad, to by kurwa w kryminale nie siedzieli. Tepe chuje.



zgadzam się w pełni z twoją opinią, choć nie powiem że wiele radoscci przynosi mi oglądanie takich kar. Przynajmniej KAt na równi z ofiarą
Zgłoś
Avatar
bryndzu 2019-06-26, 9:58 1
remi1982 napisał/a:

Kurwa, koleś. Żaden ze mnie praworządny obywatel. Ale w kryminale siedzą ścierwa ludzkie. Zgadnij kto ma najlepiej w pierdlu? Mordercy i złodzieje. A jak już ktoś zajebał gliniarza to ma pod celą jak w pałacu. Zastanów się kogo bronisz.



Każdy mądry póki mu się noga nie powinie, wtedy inaczej śpiewa
Zgłoś
Avatar
skin88 2019-06-26, 10:11 1
remi1982 napisał/a:

Nie tępy chuju nie widzę w tym różnicy. Jako ludzie żyjący w społeczeństwie przyjmujemy jakieś normy , prawa i zasady które definiują nas jako ludzi. Jeśli łamiesz pewne normy czy też prawa z automatu wyklucza cie to ze społeczności w której żyjesz. I nie ważne czy ukradniesz jabłuszko czy zajebiesz dziecko, idziesz w odstawkę jako jednostka patologiczna nie nadająca się do współżycia. Każdy skazany dla mnie jest śmieciem, niezależnie od popełnionego przestępstwa.
Kurwa, koleś. Żaden ze mnie praworządny obywatel. Ale w kryminale siedzą ścierwa ludzkie. Zgadnij kto ma najlepiej w pierdlu? Mordercy i złodzieje. A jak już ktoś zajebał gliniarza to ma pod celą jak w pałacu. Zastanów się kogo bronisz.



Nie dość, że jesteś tępym chujem, to jeszcze do tego jesteś upośledzony, nawet nie będę podejmował polemiki przy tej kombinacji

Zgłoś
Avatar
Adrian92 2019-06-26, 12:04
Przecież w kryminale jest masa ludzi niewinnych, tak niewinnych jak i tych skazanych za głupoty. Kiedyś traficie tam przez przypadek, trafi ktoś z Waszej rodziny, nie możecie być pewni, ze tak sie nie stanie to zmienicie swoje zdanie Polskie prawo chuj nie prawo
Zgłoś
Avatar
dianczen 2019-06-26, 16:12
od kiedy w więzieniu można mieć telefon?
Zgłoś
Avatar
Konczerito 2019-06-26, 16:29 1
Męscy zbrodniarze do kamienołomu z kilofami a baby do burdeli dogadzac potrzebujacym tyle lat ile wyrok
Zgłoś
Avatar
GOLOP 2019-06-26, 16:58
remi1982 napisał/a:

...już ktoś zajebał gliniarza to ma pod celą jak w pałacu.



Jak w pałacu? A skąd ty to społeczniarska kurwo możesz o tym wiedzieć? Pewnie mama gad, tata gad, tylko synuś podstawówkę skończ i też będziesz gadem ehh żal mi ciebie tak jak i Twoich starych ale tam byle łajza z dwoma lewymi rękami znajdzie pracę..

Film fajny, żeby w u nas tak było
Zgłoś
Avatar
cocoboy1pl 2019-06-26, 17:07
za zbrodnie na dzieciach tak wlasnie powinno to wygladac, wpierdol, praca, wpierdol, miska kaszy wpierdol i ziuziu a i wpierdol
Zgłoś
Avatar
Lemonhaze69 2019-06-26, 20:09
remi1982 napisał/a:

A mnie to nawet bawi, kiedy osadzeni pierdolą o jakichkolwiek zasadach. I wymierzają kary pedofilom, gwałcicielom itd. Przecież gdyby trzymali się zasad, to by kurwa w kryminale nie siedzieli. Tepe chuje.



Nie kazdy w więzieniu to pedofil i dzieciobójca , i nawet konfidenci powinni przypominać im o zasadach w taki oto sposob ..
Zgłoś
Avatar
stiuardPL 2019-06-27, 9:50
W Więzieniu powinno być krótko- Grypsujesz wywózka do zaostrzonego rygoru i najdłuższy wymiar kary+ kilof w łapę i kopalnia.
Zgłoś
Avatar
kesaburg 2019-06-27, 19:59
remi1982 napisał/a:

A mnie to nawet bawi, kiedy osadzeni pierdolą o jakichkolwiek zasadach. I wymierzają kary pedofilom, gwałcicielom itd. Przecież gdyby trzymali się zasad, to by kurwa w kryminale nie siedzieli. Tepe chuje.



a nie pomyślałeś matole że oni siedzą właśnie przez takie mendy co zasad nie trzymają
Zgłoś