18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
dzień jak codzień w Łodzi
m851 • 2014-03-04, 17:29
Tak się jeździ autobusami w Łodzi
Akcja od 1:05, choć polecam od początku.


Cytat:

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 3 lutego przed godziną 17. w rejonie przystanku autobusowego przy skrzyżowaniu ulic Klonowej i Limanowskiego.

- Do autobusu linii 78 wtargnął młody mężczyzna, który usiłował dostać się do kabiny kierowcy krzycząc i ubliżając mu - informuje policja. - W pewnym momencie zaczął kopać w drzwi kabiny. Sprawca ubrany był w szare spodnie moro, czarną kurtkę i czapkę w ciemnym kolorze. Miał widoczne braki w przednim uzębieniu.



Swoją drogą dziwi mnie reakcja pasażerów, a w zasadzie jej brak, jakby nic się nie działo, widocznie w łodzi to dzień jak codzień
Zgłoś
Avatar
s................z 2014-03-05, 10:33
oto Polska właśnie...
Zgłoś
Avatar
Zofar 2014-03-05, 10:34
Wolę żeby mnie 3 sądziło niż 4 niosło
Zgłoś
Avatar
plisekrm 2014-03-05, 10:35
mnie brak reakcji nie dziwi, mamy takie cudowne prawo, że nawet ktoś kto by go pokojowo "wyprosił" znalazłby się w sądzie za napaść, albo inne gówno..
Zgłoś
Avatar
R................o 2014-03-05, 10:45 1
Wkurwil sie, bo kierowca nie chcial go wpuscic do autobusu bez jarmulki.
Zgłoś
Avatar
MajkelT 2014-03-05, 10:59
Cytat:

Swoją drogą dziwi mnie reakcja pasażerów, a w zasadzie jej brak, jakby nic się nie działo, widocznie w łodzi to dzień jak codzień



Jakich kurwa pasażerów. Te 2 babcie? Koleszka który wchodzi i kopie kabine kierowcy, z góry traktowany jest za psychopate i swira. Wszyscy boja sie podejsc. Gdyby stało tam z 2-3 młodych gniewnych pewnie by zareagowali, ale czego spodziewasz sie od miasta wypelnionego szmatławcami i kibicami druzyn grających w pici polo a nie w pilke. Łódź to nie miasto, to spierdolina tatrzańska obok sosnowca i radomia do wyjebania.
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2014-03-05, 11:00 2
Limanowskiego - mówi więcej niż 1000 słów... Niestety Limanowskiego i ulice jej przyległe - w sumie niemalże do Włókniarzy to taka okolica... Ludzi znam tam tyle, że na palcach jednej ręki mogę policzyć - reszta to w większości zwierzęta. Co 3-ci typ ma tak przećpany łeb, że dopierdala się o byle co. Do dziś pamiętam akcję jak pierwszy raz jechałem do znajomych z tamtego rejonu i nie mogłem znaleźć ulicy. Typ dopierdolił się o to, że wyjąłem telefon i zacząłem dzwonić do znajomej - gościu który przejeżdżał autem (że niby zdjęcia robię) - szukał zadymy...

Rozwiązanie jest jedno... Ewakuować ludzi, a na resztę pierdolnąć tactical missile i z miejsca odparowało by z Łodzi sporo ćpunko-żulko-idiotów.
Zgłoś
Avatar
Tiquer 2014-03-05, 11:01
Pięknie go ta babcia pogoniła!
Zgłoś
Avatar
zajetynick 2014-03-05, 11:06
ŁKS Limanka morda nie szklanka - to hasło pięknie odzwierciedla tamtejszy klimat Podszedłbyś do tego typa to by Cię następnym razem złapał z kolegami i już byś nie zwracał uwagi nikomu nigdy.
Zgłoś
Avatar
...Rowerzysta... 2014-03-05, 11:09
Witamy w krainie, w której obcy ginie - Lublin, Bronowice.
Zgłoś
Avatar
zajetynick 2014-03-05, 11:16 1
Każde miasto ma takie rejony. W Warszawie - Praga i jeszcze parę innych miejsc. W Krakowie - Nowa Huta i jeszcze więcej miejsc niż w Waw.
Przynajmniej w Łodzi nie siekają ludzi maczetami
Zgłoś
Avatar
weltmajster 2014-03-05, 11:24
@up
Tyle, że w Łodzi takim rejonem jest całe miasto
Zgłoś
Avatar
gupi_nik 2014-03-05, 11:30
ten wasz klasyk to jest tramwaj a nie autobus ;(
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2014-03-05, 11:36
Może nie chciał mu biletu sprzedać
Zgłoś
Avatar
lucasso15 2014-03-05, 11:41 4
Zgłoś
Avatar
skrzypu 2014-03-05, 11:50
Jaki brak reakcji? Jedna przecież od razu spierdoliła
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie