18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
dzień jak codzień w Łodzi
m851 • 2014-03-04, 17:29
Tak się jeździ autobusami w Łodzi
Akcja od 1:05, choć polecam od początku.


Cytat:

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 3 lutego przed godziną 17. w rejonie przystanku autobusowego przy skrzyżowaniu ulic Klonowej i Limanowskiego.

- Do autobusu linii 78 wtargnął młody mężczyzna, który usiłował dostać się do kabiny kierowcy krzycząc i ubliżając mu - informuje policja. - W pewnym momencie zaczął kopać w drzwi kabiny. Sprawca ubrany był w szare spodnie moro, czarną kurtkę i czapkę w ciemnym kolorze. Miał widoczne braki w przednim uzębieniu.



Swoją drogą dziwi mnie reakcja pasażerów, a w zasadzie jej brak, jakby nic się nie działo, widocznie w łodzi to dzień jak codzień
Zgłoś
Avatar
P................� 2014-03-04, 17:36 22
hahha taki kozak, a jak wysiadł to się wyjebał xD
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-04, 17:49 16
babcia chciała go rozjebać ale w porę typek uciekł.

brawa dla babci.

"skuerysyny do kościuła jade, a ty tu urywasz drzwi"
Zgłoś
Avatar
Czary 2014-03-04, 18:07 1
Klasyk

Zgłoś
Avatar
mrozekpl 2014-03-04, 18:27
Czary napisał/a:

Klasyk


klasykiem jest to co wrzucił @Akeyoshi.
Zgłoś
Avatar
bubusz 2014-03-04, 19:09
"Miał widoczne braki w przednim uzębieniu." No nie tylko w uzębieniu
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-04, 19:13
Dziwi Cię reakcja jednej laseczki i jednej staruszki?! Japierdole... Serio?
Zgłoś
Avatar
merh 2014-03-04, 19:43 46
a mnie nie dziwi brak reakcji. nie moja sprawa,to po co sie mam wpierdalać? jeszcze kose gratis dostać? a gdybym to ja miał noz i goscia nim postraszył,to dostałbym zwiasy za przekroczenie obrony koniecznej,albo,jak to w polsce,za rozbój z uzyciem niebezpiecznego narzedzia. panie-spierdalaj pan z tym polskim bezprawiem! dopoki prawo nie stoi po stronie obywatela,dopóty nikt z przechodniow nie zareaguje!!
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-04, 19:46
Mniej internetów koledze polecam.
Zgłoś
Avatar
merh 2014-03-04, 20:26 9
jesli piszesz do mnie,to odpiszę szybko,że taką sytuacje miał moj znajomy,ktorego napadli w lbn. To,ze miał spore umiejetnosci w jakiejstam sztuce walki sprawiło,że jeden z klientów,ktorzy go napadli,wyladował w szpitalu.On dostał zawiasy mimo tego,ze na kamerach było widać kto sprowokował. tyle w temacie tego burdelu prawnego.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-04, 20:56 1
Kto sprowokował? Czy kto zaatakował? Niech się kolega nie daje prowokować. Wszyscy nagle tacy wrażliwi, świat ich prowokuje .
Zgłoś
Avatar
PikosTychy 2014-03-04, 22:11 1
i tak najlepsza babcia chocby kurwa świat sie walił kula pod pache i lecim bo miejsce siedzące mósi być XD
Zgłoś
Avatar
kret_ekg 2014-03-05, 0:22
Babcia wojnę przeżyła to wandala nie ogarnie..... ? Dobrze że tylko glebę zaliczył.
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2014-03-05, 9:09
ja osobiście zamknąłbym drzwi i ruszył prosto pod komendę z takim typkiem co by zrobił, drzwi by na siłę nie otworzył
Zgłoś
Avatar
hpiotrekh 2014-03-05, 10:28
Cytat:

ja osobiście zamknąłbym drzwi i ruszył prosto pod komendę z takim typkiem co by zrobił, drzwi by na siłę nie otworzył



byłem świadkiem jak typ na nowym świecie w wawie odsunął sobie drzwi na czerwonym świetle i wyszedł na legalu z autobusu.
Wyglądał trochę jak techno viking
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie