18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
dzień jak codzień w Łodzi
m851 • 2014-03-04, 17:29
Tak się jeździ autobusami w Łodzi
Akcja od 1:05, choć polecam od początku.


Cytat:

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 3 lutego przed godziną 17. w rejonie przystanku autobusowego przy skrzyżowaniu ulic Klonowej i Limanowskiego.

- Do autobusu linii 78 wtargnął młody mężczyzna, który usiłował dostać się do kabiny kierowcy krzycząc i ubliżając mu - informuje policja. - W pewnym momencie zaczął kopać w drzwi kabiny. Sprawca ubrany był w szare spodnie moro, czarną kurtkę i czapkę w ciemnym kolorze. Miał widoczne braki w przednim uzębieniu.



Swoją drogą dziwi mnie reakcja pasażerów, a w zasadzie jej brak, jakby nic się nie działo, widocznie w łodzi to dzień jak codzień
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2014-03-05, 12:25
Oj przestańcie już pierdolić... Osobiście miałbym to kompletnie w dupie... a sam sobie muszę oddać że nigdy nie stroniłem od bitki (co często się dla mnie źle kończyło ,mistrzem MMA to nie będę ),po pierwsze nie wiadomo o co poszło - mogło być tak że busiarz czymś ostro podpadł,sam mam kumpla 20-paro latka jeżdżącego busem który nie raz obracał się w niezbyt fajnym towarzystwie.
Może też np. typ nie chciał sprzedać biletu młodszemu bratu tego typa i dostał za to mandat lub coś takiego,nie od dziś wiadomo że większość busiarzy to pierdolone święte krowy którym własnie należy się czasem solidny WPIERDOL i jeżeli ten kierowca do takich należy to temu typowi przybił bym jeszcze piątke.
Zgłoś
Avatar
meier 2014-03-05, 12:48
@up jak go znajdą to piątkę mu przybije sędzia:D
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-03-05, 13:12
Czary napisał/a:

Klasyk



Tyle że to jest tramwaj.
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2014-03-05, 13:44
limanka i wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
daniel002d 2014-03-05, 16:15
ja bym mu lutną i zadzwonił po psiarnię.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-05, 17:48
Byśmu nasrą.

Wiadomo o co poszło bo pokazywali wcześniejsze nagranie w wiadomościach czy innym czymś takim- koleś chciał się wbić na czerwonym świetle do autobusu, kierowca mu oczywuście nie otworzył, spróbował wyjebać szybe kamieniem z zewnątrz ale kierowca odjechał. Pacjent złapał kolejny autobus, nie wiem o co chodzi ale coś w stylu jadącego inna trasą ale ze wspólnym przystankiem. Poczekał na naszego busika na innym przystanku i tam wsiadł i zaczął robić swoje.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-05, 18:04
Dexterkrak napisał/a:

Byśmu nasrą.

Wiadomo o co poszło bo pokazywali wcześniejsze nagranie w wiadomościach czy innym czymś takim- koleś chciał się wbić na czerwonym świetle do autobusu, kierowca mu oczywuście nie otworzył, spróbował wyjebać szybe kamieniem z zewnątrz ale kierowca odjechał. Pacjent złapał kolejny autobus, nie wiem o co chodzi ale coś w stylu jadącego inna trasą ale ze wspólnym przystankiem. Poczekał na naszego busika na innym przystanku i tam wsiadł i zaczął robić swoje.



kierowca nie może otworzyć drzwi poza przystankiem.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-05, 18:35
No przecież wiem, na chuj mi to mówisz? Ja nie twierdzę, że kierowca coś źle zrobił.
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2014-03-05, 19:56
Cytat:

Witamy w krainie, w której obcy ginie - Lublin, Bronowice.



E tam pierdolisz
Zgłoś