18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
Avatar
Eliot Imperio 2013-06-18, 22:38 72
Panie Mariuszu, żeby tylko ktoś Panu kiedyś samobójstwa nie popełnił za tą prawdę, którą Pan nam mówi. W dzisiejszych czasach prawda to prawie wyrok śmierci...
Zgłoś
Avatar
Morgoth1432 2013-06-18, 22:41 9
filmik o którym wspomina Max /watch?v=CuNDtPTPIrQ&bpctr=1371589787
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-18, 22:43 12
Z naszych baterii patriot możemy co najwyżej wystrzelić Koniec Świata i Radeghosta żeby trollowali naszych wrogów.... tak Nas wsparli nasi "sojusznicy" za pomoc w Afganistanie i Iraku.
Zgłoś
Avatar
P................r 2013-06-18, 22:56 7
na tapecie żydy, będą szlochy lewaków za chwilę.
Zgłoś
Avatar
buciah5n1 2013-06-18, 23:04 4
Aaa w ciemno zimne piwko
Zgłoś
Avatar
Avans 2013-06-18, 23:08 1
według mnie powinien powstać zbiorczy temat z panem Maxem, wiem ze wtedy trafi do mniejszej rzeszy sadoli, ale wyglada to tak, ze randomowy user znajdzie nowy film na MaxTV, to zanim go obejrzy juz wrzuca go tutaj liczac na piwka
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-06-18, 23:14 21
Avans napisał/a:

według mnie powinien powstać zbiorczy temat z panem Maxem, wiem ze wtedy trafi do mniejszej rzeszy sadoli, ale wyglada to tak, ze randomowy user znajdzie nowy film na MaxTV, to zanim go obejrzy juz wrzuca go tutaj liczac na piwka



Lepiej zaprosić go do "partnerstwa" jak się zgodzi będzie dwóch godnych uwagi partnerów sadola.
Zgłoś
Avatar
markop4321 2013-06-18, 23:15 4
Dla Mańka zawsze piwko. Maniek tylko uważaj na seryjnego samobójce.
Zgłoś
Avatar
WzajemniE 2013-06-18, 23:16
Za fotograficzne wyzwalacze radiowe i Maxa dzięki Ci Panie!
Zgłoś
Avatar
ziutek11113 2013-06-18, 23:18 25
Avans napisał/a:

według mnie powinien powstać zbiorczy temat z panem Maxem, wiem ze wtedy trafi do mniejszej rzeszy sadoli, ale wyglada to tak, ze randomowy user znajdzie nowy film na MaxTV, to zanim go obejrzy juz wrzuca go tutaj liczac na piwka



No i co z tego że ktoś zgarnie piwka? masz z tym jakis problem? to tylko wirtualne browce, niech sobie zgarnia kto chce, a każdy nowy materiał Maxa powinien wylądować na głównej.
Zgłoś
Avatar
Avans 2013-06-18, 23:21
libertinus, masz racje, powinien zostac partnerem

tylko wtedy tak wazne viewsy na yt sie nie licza o ile dobrze mniemam
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-06-18, 23:31 3
Zbiorczy:
sadistic.pl/mariusz-max-kolonko-mowi-jak-jest-maxtv-temat-zbiorczy-vt1...

Drodzy sadole, uczciwie bedzie jak dacie "łapki w góre" i subskrycje na youtube dla Maxa (+na fejsie jego jeśli macie), niż dawać wirtualne piwa które nic dla niego nie znaczą.
Warto docenić jego prace, bo mówi jak jest

Dlatego ja nie daje piw osobom takim jak autor tematu, którzy nawet nie oglądnęli połowy filmiku, a wrzucaja licząc na główną tanim kosztem.
Zgłoś
Avatar
markop4321 2013-06-18, 23:33 7
mr_9mm napisał/a:

Zbiorczy:
sadistic.pl/mariusz-max-kolonko-mowi-jak-jest-maxtv-temat-zbiorczy-vt1...

Drodzy sadole, uczciwie bedzie jak dacie "łapki w góre" i subskrycje na youtube dla Maxa (+na fejsie jego jeśli macie), niż dawać wirtualne piwa które nic dla niego nie znaczą.
Warto docenić jego prace, bo mówi jak jest

Dlatego ja nie daje piw osobom takim jak autor tematu, którzy nawet nie oglądnęli połowy filmiku, a wrzucaja licząc na główną tanim kosztem.

Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-18, 23:34
Libertinus jeblem hagaha
Zapomniales o najwiekszym trolu sroali
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie