18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
koperGT 2013-06-11, 1:14 83
O ku**a, zamurowało mnie.
Zgłoś
Avatar
cob_ya 2013-06-11, 1:16 98
To nie może być prawda. No nie uwierze. Ja pierdole. Nie mam słów...
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-06-11, 1:16 82
O ja pierdolę... Teraz sam jestem ciekaw...

Każdy chce błyszczeć wiedzą, niszczyć gości (Korwina to chyba mają zawody komu się uda), zarzucić złotą myślą, która będzie powielana w przyszłości itp., itd.... Wychodzi jak zawsze chujowo...
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-06-11, 1:17 9
siara by powiedział "ty telewizyjny kurwiszonie", ale siara to postać fikcyjna. a ja tak nie powiem bo dostane ostrzeżenie
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-06-11, 1:18 10
Lubie tego gościa za sposób w jaki mówi, co mówi i jak radzi sobie z takimi pajacami. Podobnie tez Cejrowski
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2013-06-11, 1:20 41
Jeszcze jakim tonem! Syczy jak żmija - dlaczego NIE SĄ??? Tępa bździągwa, myślała, że zabłyszczy
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-06-11, 1:23 10
to jest to nie widziałem debaty z Korwinem na której ktoś by go zajechał merytorycznie zwyczajnie lewaki dławią sie swoimi kłamstwami
Zgłoś
Avatar
P................y 2013-06-11, 1:35 3
Tyle lat edukacji robiła gałę za ocenę z historii? Taki jest właśnie poziom polskich mediów, puste głowy klepiące co im kazał ktoś postawiony wyżej. Pana Janusza ośmieszają, bo mówi bardzo mądre rzeczy. To, że mówi to niestety dosyć niezgrabnie sprawia, że całe ośmieszanie zbyt trudne nie jest.
Zgłoś
Avatar
bialyjelen2 2013-06-11, 2:04 7
- Dlaczego Dmowski nie może być w Kongresie Nowej Prawicy?
- Bo nie żyje
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-06-11, 2:24 2
bialyjelen2 napisał/a:

- Dlaczego Dmowski nie może być w Kongresie Nowej Prawicy?
- Bo nie żyje



Nawet gdyby to myślisz, że by chciał
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-06-11, 2:54 11
Teraz już wiecie dlaczego Korwin uważa że kobiety nie powinny mieć prawa głosu
Zgłoś
Avatar
Morghar 2013-06-11, 2:55 190
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-06-11, 3:04 4
Na początku tego programu zrobiła jeszcze jeden błąd.
Ogólnie to polecam całość, na końcówce robi się ostro.

Wkleić nie mogę bo za długi filmik

watch?v=J0-kNgKM0Wk

Świetna manipulacja wybiórcza z sondami ulicznymi i tweetami tak w ogóle. Nacjonalizm=Nazizm
Zgłoś
Avatar
Calis 2013-06-11, 4:03 11
15 minut debaty już za mną, a te lewackie kurwy z TVN'u ani jednego przychylnego "twitta" nie znalazły?! Nie ma jak pokazać w telewizji publicznej, że Ruch Narodowy to faszyści i klapa totalna. ALe poczekam tych dziesięc lat....

Ludzie, wyjeżdzam. Biorę żonę, dziecko, jadę na wieś odetchnąć. Nie zdzierżę... same negatywy! Czemu? A ta pizda obok Korwina tylko o równości, jedności, pedalstwie, muzłumanie będą wiekszością w Europie, ale jesteśmy wielkim narodem, nic się nie stanie... Gdybym siedizał na przeciw wyjebał bym jemu o splunął w twarz. Ani razu nie podważyli argumentu Korwina. Babskie pierdolenie tego "kogoś", bo nawet szkoda mi poświęcić kilkuastu sekund na znalezienie jego imienia...

I tak na dobranoc, posłuchajcie jak ta jebana dzida przedstawiła Korwina w 1 minucie.
youtu.be/J0-kNgKM0Wk?t=58s
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie