18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
MarcoFoxx 2022-05-02, 20:53 28
No się zacznie, WLM wyjdzie na ulicę, na stadionach będą się po głowach walić w ramach solidarności z WLM, będą turkom niszczyć i okradać kebaby...

WLM - white lives matter
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2022-05-02, 20:57
To policjant robi masaż serca?
Zgłoś
Avatar
Bejker 2022-05-02, 20:58 5
Po chuj się szarpał grubas . Należało mu się.
Zgłoś
Avatar
Beka_XD 2022-05-02, 21:03 13
LOL Buahahah...


Nie trzeba było się stawiać tłustej świni, to by nie dostała zawału...
Zgłoś
Avatar
garota 2022-05-02, 21:25 63
Ale poicyjne dupolizy w komentarzach. Alkohol potrafi każdemu nasrać do łba, więc zakazać alkoholu. Jeśli to był zwykły sfrustrowaniec to nie zasłużył na taki wpierdol od ludzi którzy dostają pieniądze za to żeby ludziom służyć. Kurwa ale społeczeństwo jest zjebane, mam nadzieję że zajebią wam kiedyś pałą po ryju to się na\uczycie...no tak, ale kiedy mają wam to zrobić jak wy przemykacie tylko praca dom, praca dom jak dobrze wytresowane sługusy.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2022-05-02, 22:01 2
Ale ma dojebany bebzol. Wychlał sporo beczek piwa w życiu i kebabów sporo zjadł hehe
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2022-05-02, 22:57
MarcoFoxx napisał/a:

No się zacznie, WLM wyjdzie na ulicę, na stadionach będą się po głowach walić w ramach solidarności z WLM, będą turkom niszczyć i okradać kebaby...
WLM - white lives matter



Walnij się w łeb pacanie. Jakie wlm? Sam sobie wymyślasz te skroty?
Zgłoś
Avatar
WildRose 2022-05-02, 23:18 46
garota napisał/a:

Ale poicyjne dupolizy w komentarzach. Alkohol potrafi każdemu nasrać do łba, więc zakazać alkoholu. Jeśli to był zwykły sfrustrowaniec to nie zasłużył na taki wpierdol od ludzi którzy dostają pieniądze za to żeby ludziom służyć. Kurwa ale społeczeństwo jest zjebane, mam nadzieję że zajebią wam kiedyś pałą po ryju to się na\uczycie...no tak, ale kiedy mają wam to zrobić jak wy przemykacie tylko praca dom, praca dom jak dobrze wytresowane sługusy.



Normalny człowiek co ma poukładane w głowie nie robi się agresywny po alkoholu. Czemu ludzie którzy się potrafią zachować nie mają nigdy problemów z policją. Patusy zgrywają hojraków a potem płaczą oooo policjant zły a Seba taki dobry chłopak był nie zasłużył...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-05-02, 23:56 1
Było tyle nie żreć.
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2022-05-03, 0:01 4
Jak zwykle po niewinnego suką przyjechali

Zarcik chuj w dupe autorowi za nagrywke od konca calej akcji

Autorowi nagrania oczywiscie
Zgłoś
Avatar
TruckingBigger 2022-05-03, 0:12 4
MarcoFoxx napisał/a:

No się zacznie, WLM wyjdzie na ulicę, na stadionach będą się po głowach walić w ramach solidarności z WLM, będą turkom niszczyć i okradać kebaby...
WLM - white lives matter



Czarne julki zaczną się kłaść na ulicach w ramach walki z rasizmem wobec białych
Zgłoś
Avatar
trytodie 2022-05-03, 0:21 3
I tak by umarł z nadwagi i zatoru żył.
A za niewinność nie dostał.
Zgłoś
Avatar
P................2 2022-05-03, 0:27 3
Interwencja jak zwykle nagrywana od środka także zakładam, że reakcja policji jest prawidłowa, a skutky człowiek to śmieć co nie przestrzega prawa
Zgłoś
Avatar
Komar753210 2022-05-03, 0:42 2
A ja mam jedno pytanie jeżeli to jest Mannheim to czemu esesmani mają tablicę rejestracyjne z Karlsruhe?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie