18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
Avatar
M4niac 2012-12-29, 16:14
Ludzie co drugi post ma teraz jakis podpis ze dostał warna za brak opisu. Nauczcie sie w końcu ze za brak opisu jest warn i chuj a nie sie rzucacie
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-12-29, 16:21 5
Rysunek jest tendencyjny, uderza w ten sam "problem" co pamiętne palenie Biblii przez Nergala i reakcje katoli na nią, nie porusza najwazniejszego problemu - "dostępności" przedstawilcieli danej religii do "nadskakiwania" w naszym kraju. Żydów jest w naszym kraju bodajże 2000 (wg spisu powszechnego) i to też nie są tacy "wojujący" z jarmułkami i pejsami, tylko raczej potomkowie potomków którzy mieli fantazję akurat to pochodznie/religię wpisać sobie do CV. Muzułmanów jest trochę więcej, ale też nie ma takich typowych, zaściankowych "allahakbarów" tylko studenci, lekarze, prawnicy, nauczyciele, którzy mają zony Polki i "wrośli" w Polskę i polskość. A ponieważ 95% Polaków deklaruje się jako katolicy więc to z katolikami głównie dyskutujemy i to na nich "nadskakujemy" i to ich wady i przywary takie jak furiactwo, zaślepienie, hipokryzja, brak tolerancji wytykamy. A poza tym - tylko w Polsce ludzie religijni mają taki wpływ na politykę/gospodarkę/szkolnictwo, tylko tutaj płaci się miliardy złotych na kościół katolicki, jednoczesnie dyskryminując wszelkie inne sekty (bo jaka inna sekta ma w Polsce możliwość prowadzenia katechizmu w każdej szkole na koszt pańsstwa?), wszędzie indziej (poza oczywiście Trzeciego Świata) religia jest całkowicie odłączona od aparatu państwowego i jest indywidualną kwestią każdej osoby, a nie narzuconym z góry schematem
Zgłoś
Avatar
Wrathkrigs 2012-12-29, 16:22
Dobra dobra tylko czemu piszecie Ateista = Faszysta przeciw religii ? Faszyzm nigdy nie odnosił się do religii, podziału rasowego tylko do polityki państwowej Włoch po I wojnie światowej; sama partia faszystowska stworzona przez Benito Mussoliniego była początkowo związkami weteranów wojennych powracających do kraju z powrotu którego ludzie się zbytnio nie cieszyli. Warto też nadmienić, iż Benito zjednoczył kościół katolicki po tym jak 59 lat wcześniej papież ogłosił się więźniem watykańskim po zjednoczeniu Włoch.

Więc nazywanie kogoś faszystą to prawie jak komplement a osoby walczące z religią i dokonujące podziałów rasowych to Naziści.
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-12-29, 16:47
niech kazdy sie obrzuci gownem ile wlezie w tym temacie, wypowie swoje zdanie na temat religi zbluzga katola czy ateiste i bedziemy te komentarze podpinac pod kazdy temat zwiazany z religia, ktory z gory wiadomo wiedzie do obrzucania sie gownem, zal po raz enty sie wypowiadac i uzerac z niedorozwinientymi 'ateistami' .
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-29, 16:49
@bloodwar

Mój ojciec ma w robocie kolegę Libańczyka muzułmanina. Podobno bardzo porządny facet, który czuje się Polakiem i szanuje wszystko co polskie. Nie przepada za Żydami z racji wojny Izraelsko-Palestyńskiej i żydowskiej hipokryzji.

@JedzMojLagier

Tu masz swoje . Smacznego.
Zgłoś
Avatar
wst91 2012-12-29, 16:50
Ateista to dla mnie tylko ten, kto sie wypisał z Kościoła. Chrzest, pierwszą komunie, bierzmowanie można uniewarznić. Cała reszta to pseudoateiści, debile, którzy chcą być modni. Im mniej ludzi w kosciolach tym wiecej ciapatych w danym kraju. Szanujmy Kosciol
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-29, 16:57 3
wst91 napisał/a:

Ateista to dla mnie tylko ten, kto sie wypisał z Kościoła. Chrzest, pierwszą komunie, bierzmowanie można uniewarznić. Cała reszta to pseudoateiści, debile, którzy chcą być modni. Im mniej ludzi w kosciolach tym wiecej ciapatych w danym kraju. Szanujmy Kosciol



Aha, czyli jak się nie wypisałem z kościoła to znaczy, że nie mogę być ateistą i tak naprawdę wierze w boga? Normalnie powinieneś książki pisać. Jesteś jebanym geniuszem.

Zgłoś
Avatar
lapps 2012-12-29, 16:58
@Koniec swiata

spoko twoj wybor. tylko pamietaj jak kiedys spotkasz ta jedyna, zeby przypadkiem nie brac slubu w kosciele. bo wyjdzie zes tylko scierwo i psi syn

zreszta religia od zawsze to byl tylko spis praw funkcjonujacych na swiecie opisanych w taki sposob zeby prosci ludzie mogli to zrozumiec bez wpierdalania sie w schizofrenie. dopiero z biegiem czasu zorganizowane religie zaczely gnic, a w dzisiejszych czasach sa wogole nieaktualne bo ani kultura nie ta, ani metafor juz ludzie nie rozumieja

a tak swoja droga palikot jest genialnym przykladem jak mozna robic wode z mozgu mlodym ludziom i nakrecac ich chora faszystowska ideologia;)
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-29, 17:03
lapps napisał/a:

@Koniec swiata

spoko twoj wybor. tylko pamietaj jak kiedys spotkasz ta jedyna, zeby przypadkiem nie brac slubu w kosciele. bo wyjdzie zes tylko scierwo i psi syn

zreszta religia od zawsze to byl tylko spis praw funkcjonujacych na swiecie opisanych w taki sposob zeby prosci ludzie mogli to zrozumiec bez wpierdalania sie w schizofrenie. dopiero z biegiem czasu zorganizowane religie zaczely gnic, a w dzisiejszych czasach sa wogole nieaktualne bo ani kultura nie ta, ani metafor juz ludzie nie rozumieja



Czyli jak wezmę ślub kościelny dla kobiety, bo ona będzie katoliczką to jestem chujem, śmieciem, kurwa i zdrajcą ateizmu? To jest dopiero logika. Kij ci w oko.
Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2012-12-29, 17:04
po prostu będziesz jebanym hipokrytą
Zgłoś
Avatar
edwardos 2012-12-29, 17:05 1
DO Koniec Świata i innych ateistów --- mamy w Polsce Demokracje czyli władze Ludu, więc mniejszość (Ateiści, deiści pedały, żydki, muzułmany kocie wiary i inni) nie będą mi - nam mówili co mamy robić jest nas przecież 95% a te 5% krzyczy najbardziej MÓWIĘ NIE mamy przecież Demokracje i większość decyduje a nie mniejszość!!!
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-29, 17:06 1
edwardos napisał/a:

DO Koniec Świata i innych ateistów --- mamy w Polsce Demokracje czyli władze Ludu, więc mniejszość (Ateiści, deiści pedały, żydki, muzułmany kocie wiary i inni) nie będą mi - nam mówili co mamy robić jest nas przecież 95% a te 5% krzyczy najbardziej MÓWIĘ NIE mamy przecież Demokracje i większość decyduje a nie mniejszość!!!



Weź się ogarnij.
Zgłoś
Avatar
edwardos 2012-12-29, 17:08
Nie będe sie ogarnywał b jakiś HIPOKRYTA pseudo Ateista pewnie jeszcze Hipster w wieku lat 16 mi tak napisze
Zgłoś
Avatar
Sapphiron 2012-12-29, 17:11 1
edwardos napisał/a:

Nie będe sie ogarnywał



Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-29, 17:13
JebaćCyganów napisał/a:

po prostu będziesz jebanym hipokrytą



Tylko, że większość niewierzących tak robi. Mają tak naprawdę w dupie te rytuały, ale ze względów różnorakich chrzczą swoje dzieci i posyłają je do komunii. Kiedy kościół zostanie oddzielony od państwa i świeckość stanie się standardem to wtedy będzie to wyglądało zupełnie inaczej. Jak na razie w szkole jest religia i dzieciak bez pisemnej zgody rodziców nie może się z niej wypisać, a przedmiot religia jest na świadectwie.

@edwados

Ty masz 29 lat?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie