18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
edwardos 2012-12-29, 17:13
ups sorki miało być NIE BEDE SIE OGARNYWOŁ jeszcze raz sorki panie miodku za wytknięcie błędu
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2012-12-29, 17:15
Sam jestem ateistą i masz ode mnie piwko.

Mam poczucie swojej narodowości i w moim przypadku, nie potrzebna mi jest wiara by być patriotą. Ale niestety, przez takie organizacje zrzeszające "ateistów, agnostyków", mam trochę przejebane wśród niektórych ludzi wiary - i nie dziwie się, bo tyle przypadków "ludzi", którzy przedstawiali się jako ateiści wyrządzili im wiele złego.

Polecam przejrzeć portale racjonalista.pl, antifa by zobaczyć jakie kurwy tam zasiadają i psują wizerunek ateistów i nie tylko. A spróbujcie coś powiedzieć złego o poczynaniach żydów, to raz dwa zobaczycie jacy to hipokryci.
Zgłoś
Avatar
edwardos 2012-12-29, 17:20
DO koniec świata i właśnie przez takich jak ty bojących coś zrobić a chcących aby było lepiej mamy tak jak mamy jesteś HIPOKRYTĄ i koniec i kropka .... chłopie jak ty tak możesz żyć oszukujesz siebie , rodzinne , znajomych żal mi ciebie

do Koniec Świata ja nie mam 29 lat mam 1 i jestem małą dziewczynką........

mam 13:)
Zgłoś
Avatar
łapiduch 2012-12-29, 17:26
Naziolek, no toś trysnał milością do blizniego w ostatnim zdaniu. Zacznij odrózniac katolicyzm, chrześcianstwo, klerykalizację. I poczytaj biblię. Ateiści ją czytają.
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2012-12-29, 17:27
Koniec Świata napisał/a:



Tylko, że większość niewierzących tak robi. Mają tak naprawdę w dupie te rytuały, ale ze względów różnorakich chrzczą swoje dzieci i posyłają je do komunii. Kiedy kościół zostanie oddzielony od państwa i świeckość stanie się standardem to wtedy będzie to wyglądało zupełnie inaczej. Jak na razie w szkole jest religia i dzieciak bez pisemnej zgody rodziców nie może się z niej wypisać, a przedmiot religia jest na świadectwie.



Kurwa wychodzi na to że ateiści to banda hipokrytów, chcesz być takim true i ogólnie mega zajebisty ? Zrezygnuj z tego co przysługuje ci jako katolowi w tym kraju i nie pierdol że boli. Polski od kościoła i kościoła od Polski się nie da oddzielić, zrosło się jedno z drugim.

Kurwa koniec świata ty masz 26 lat, uważasz się za dorosłego człowieka a nie potrafisz podjąć w swoim życiu żadnych ważnych wyborów bo boisz się, że stryjeczny wujek ci prezentów nie będzie słał na urodziny bo nie jesteś katolik Idź precz dupo nieczysta
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-29, 17:27
edwardos napisał/a:

DO koniec świata i właśnie przez takich jak ty bojących coś zrobić a chcących aby było lepiej mamy tak jak mamy jesteś HIPOKRYTĄ i koniec i kropka .... chłopie jak ty tak możesz żyć oszukujesz siebie , rodzinne , znajomych żal mi ciebie

do Koniec Świata ja nie mam 29 lat mam 1 i jestem małą dziewczynką........

mam 13:)



Ja pierdolę, ale ty jesteś uparty. Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że nie wierzę. Ja jedynie nie wystąpiłem z kościoła i mam te wszystkie sakramenty na koncie. Teraz, kurwa, ateiści podzielą się na prawdziwych i nieprawdziwych, a ty będziesz decydował kto jest prawdziwy. Nie wierzę, że prawie 30-letni facet ma taką srakę we łbie i nie rozumie prostych rzeczy.

@massdeath

Ty również masz problemy z myśleniem?
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-12-29, 17:30 1
wst91 napisał/a:

Ateista to dla mnie tylko ten, kto sie wypisał z Kościoła. Chrzest, pierwszą komunie, bierzmowanie można uniewarznić. Cała reszta to pseudoateiści, debile, którzy chcą być modni. Im mniej ludzi w kosciolach tym wiecej ciapatych w danym kraju. Szanujmy Kosciol


Nie bądź śmieszny. Po co miałbym się wypisywać, unieważniać czy robić cokolwiek innego wobec instytucji której nie uznaje i leję na nią ciepłym moczem? No po co?
Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2012-12-29, 17:31
Do konca swiata
co oddzielenie kościoła od państwa ma do chrzczenia twoich bękartów ? To się nazywa hipokryzja, oczekujesz czegoś od instytucji kościelnej, mimo że nie uznajesz tego. Nie chcesz posyłać dziecka na religie, to nie rób tego, pisemna zgoda na wypisanie dziecka jest taka męcząca ? Wszystko można załatwić, ale najlepiej płakać przed kompem, że zły kościół niewoli laicki naród.
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2012-12-29, 17:35
Koniec Świata napisał/a:



Ja pierdolę, ale ty jesteś uparty. Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że nie wierzę. Ja jedynie nie wystąpiłem z kościoła i mam te wszystkie sakramenty na koncie. Teraz, kurwa, ateiści podzielą się na prawdziwych i nieprawdziwych, a ty będziesz decydował kto jest prawdziwy. Nie wierzę, że prawie 30-letni facet ma taką srakę we łbie i nie rozumie prostych rzeczy.

@massdeath

Ty również masz problemy z myśleniem?



Ktoś ci prawdę w oczy wali a w zaparte że kłamie Człowieku mam wielu znajomych którzy naprawdę nie wierzą ale nie są pseudo ateistami jak ty i zrobili co trzeba w kościele byli żeby się wypisać, nie chodzą na liturgię, świąt nie obchodzą rodzinę też poinformowali. A ty się kurwa czaisz bo za dobrze być katolem Zrób sobie postanowienie na nowy rok i wyjaw wszystkim swój sekret i do kościoła idź i albo się wypisz albo się wyspowiadaj nic prostszego.
Zgłoś
Avatar
Sapphiron 2012-12-29, 17:39
Uch... czuję się jak Franek Dolas i myślę "co ja narobiłem..."

Me gusta ^_^
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-29, 17:41
JebaćCyganów napisał/a:

Do konca swiata
co oddzielenie kościoła od państwa ma do chrzczenia twoich bękartów ? To się nazywa hipokryzja, oczekujesz czegoś od instytucji kościelnej, mimo że nie uznajesz tego. Nie chcesz posyłać dziecka na religie, to nie rób tego, pisemna zgoda na wypisanie dziecka jest taka męcząca ? Wszystko można załatwić, ale najlepiej płakać przed kompem, że zły kościół niewoli laicki naród.



Gdybym miał dzieciaka to bym się go zapytał, czy chce chodzić na religię. Mnie nikt nie pytał, a nawet w mojej rodzinie ciężko byłoby nawet dyskutować o wypisaniu z religii. Wychowałem się w latach 90 tych i pamiętam, że z religii wypisani byli tylko innowiercy jak jehowi itp, bo kościół za czasów rządów SLD (lewicy ) miał jeszcze większą władzę niż dzisiaj. To pewnie też trudno zrozumieć? Idź lepiej jebać się z cyganami.

@massdeath

Ale masz znajomych. Tak ci kurwa zazdroszczę przynależności do elity najprawdziwszych ateistów.

Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2012-12-29, 17:45
Używanie mózgu nie jest twoją mocną stroną, tak więc EOT.
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-29, 17:48 1
JebaćCyganów napisał/a:

Używanie mózgu nie jest twoją mocną stroną, tak więc EOT.



Tak, tak, idź sobie, bo i tak pierdolisz głupoty.
Zgłoś
Avatar
JebaćCyganów 2012-12-29, 18:04
Cytowanie posta wyżej, to kolejny dowód twojej głupoty
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-29, 18:07
@up

Dobrze już dobrze, cygański znajduchu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie