18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
Avatar
Naziolek 2012-12-29, 14:49 57
Nieźle to opisuje realia. Faktycznie, atakuje się zawsze najsłabszego, szczególnie kiedy ten nie odpowiada, nie walczy, tylko znosi pokornie wszystkie obelgi i oszczerstwa. Jest mnóstwo inteligentnych ateistów, którzy rozumieją, że religia zbyt mocno zakorzeniła się w życiu ludzi, a Europa nie może mieć tej ideologicznej wyrwy, bo to wylęgarnia dla islamu. Jest duża ilość deistów i teistów, którzy też w pewien sposób starają się współistnieć obok chrześcijaństwa, jest dużo agnostyków, którzy w nic nie wierzę i nie mają zamiaru w ogóle zabierać głosu, niestety jest też mnóstwo, cała zgraja debili, którzy wyznaczyli sobie za cel zwalczanie kościoła. Kierowani przez takie kurwy jak palikoty, antify, kolorowi etc.
Zgłoś
Avatar
j2m2 2012-12-29, 14:49
a po co cenzura?
Zgłoś
Avatar
booore 2012-12-29, 14:51 1
ateista <> antykatolik
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-29, 14:52 14
Ale chujowo przesadzone. Jakoś nigdy nie widziałem ateisty, który rzucałby się na ludzi z wyzwiskami, ale widziałem agresywnych katoli wymachujących łapami, kulami i parasolami. Pozatym w Polsce religią dominującą i społecznie szkodliwą nie jest islam ani judaizm tylko katolicyzm.
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-12-29, 14:58 7
Koniec Świata napisał/a:

Jakoś nigdy nie widziałem ateisty, który rzucałby się na ludzi z wyzwiskami



widziales, tylko nie spytales go o wiare. zreszta wielu ludzi na swiecie ma cos takiego, ze robia wszystko to co inni. do szkoly chodzi to bierzmowanie przyjmie potem zauwazy ze wielu ludzi twierdzi, ze boga nie ma popierajac to jakas sarkazmem na temat doslownego tlumaczenia biblii, wiec on tez zacznie twierdzic, ze boga nie ma. i jak takiego zaszufladkowac? ani katol ani ateista. bot kurwa
Zgłoś
Avatar
Crevan 2012-12-29, 15:04
true story
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-29, 15:18 4
lapps napisał/a:



widziales, tylko nie spytales go o wiare. zreszta wielu ludzi na swiecie ma cos takiego, ze robia wszystko to co inni. do szkoly chodzi to bierzmowanie przyjmie potem zauwazy ze wielu ludzi twierdzi, ze boga nie ma popierajac to jakas sarkazmem na temat doslownego tlumaczenia biblii, wiec on tez zacznie twierdzic, ze boga nie ma. i jak takiego zaszufladkowac? ani katol ani ateista. bot kurwa



Ja jestem ateistą, ale ze względów rodzinnych też mam przyjęte sakramenty z bierzmowaniem włącznie. Nie mam w zwyczaju atakowania katolików. Za to widzę jak to katolicy zioną miłością bliźniego i zrozumieniem. Już nawet w kościele klechy potrafią krytykować różne zjawiska, nakręcając ludzi nienawiścią i pogardą. Radio z Torunia jest najlepszym przykładem jak można robic wodę z mózgu starym ludziom i nakrecać ich chorą faszystowską ideologią.
Zgłoś
Avatar
Sapphiron 2012-12-29, 15:23
tia i wyszło że religia = faszyzm...
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-29, 15:33 2
Sama religia nie jest faszyzmem, tylko ludzie, głównie ci nawiedzeni często mają faszyzujące poglądy, a różne "katolicke głosy w twoim domu" jeszcze ich w tych poglądach utwierdzają.

Chyba nie muszę wrzucać tutaj filmików z nawiedzonymi katolikami i ich jakże miłościwymi wypowiedziami.
Zgłoś
Avatar
b................s 2012-12-29, 15:36 4
A kto powiedział, że ateista prześladuje tylko katolików? ;o ja np. mam wszystkich wierzących w cokolwiek w dupie
Zgłoś
Avatar
JohnnyRocketfingers 2012-12-29, 15:47 6
Potem wyjdzie taki jeden z drugim i bedzie krzyczal "wolnosc, rownosc, tolerancja"..co Ciebie czlowieku obchodzi w co ja wierzę i na co wydaje pieniadze? Bede chcial to wszystkie pieniadze dam na tace czy na "radio z Torunia" i nic Cie to nie powinno obchodzic...smiejecie sie z dewot "spoleczniakow", a sami jestescie takimi dewotami...nie Twoje zycie nie Twoja sprawa nie wtracaj sie! Kazdy dobrowolnie wyznaje taka religie jaka mu sie podoba..i sami nakrecacie te spirale nienawisci..najpierw prowokujecie potem czekacie na odpowiedz i w iscie SB- ckim stylu nakrecacie cala sytuacje i publikujecie, a biedny katolik nie bedzie zabieral glosu bo co mu po tym, a publicznie niestety wygrywa ten, ktory najglosniej wydrze ryja. I chyba zapominacie, ze katolik to tez czlowiek i nie wazne ile wierzy i czy stary czy mlody..zaczniesz z nim to po prostu oberwiesz jak od kazdego, wiec nie wiem czemu bardziej oburzające jest ze katolik kogos strzeli. Katolik to nie swiety katolik to czlowiek, tak samo oberwiesz od zydka, murzyna, muzulmanina.
Zgłoś
Avatar
edwardos 2012-12-29, 15:50
do koniec świata napisałeś Ja jestem ateistą, ale ze względów rodzinnych też mam przyjęte sakramenty z bierzmowaniem włącznie.
Nie robiłeś tego ze względów rodzinnych tylko finansowych........... Ja jakoś mam swoje poglądy i potrafię je pokazać rodzinnie choć sie z nimi nie zgadzają to muszą zaakceptować!!
Zgłoś
Avatar
kurczasty 2012-12-29, 16:09 3
Co do radia z torunia to fakt robi dużo złego, ale też jako jedyne potrafi często wypunktować naszą kochaną władzę.

Jakoś ostatnio przed świętami widziałem urywek programu w którym mówili o tym, że Polska, za sprzęt którym wyswobodziła pół europy podczas WW2 tylko nie własny kraj musiała zapłacić. Widziałem może z 2 minuty więc nie wiem do końca o co chodziło ale temacik fajny, nie do zobaczenia w TVP czy TVN. O hołdzie ruskim też można było dowiedzieć się tylko z Radia Maryja, Tv Trwam i chyba jakaś wzmianka była na Interii. No i oczywiście na Sadolu.

Żeby było jasne nie jestem ateistą, raczej określiłbym siebie jako deistę.

A co do rysunku 100% trafny.
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-29, 16:12 1
@pazi

Jak dla mnie to możesz sobie nawet nasrać do wiadra i wsadzić tam głowę. Ja tylko przedstawiłem swój przykład przeciwko stwierdzeniom, że to ateiści są agresywni wobec katolików, co jest zwykła katolską propagandą. Ateiści chcą jedynie rozdziału kościoła/religii od państwa i nie mają zamiaru nikomu zabraniać wierzyć w cokolwiek. Niestety kościół i ci bardziej nawiedzeni katolicy uważają, że to jest atak na kościół.

@edwardos

Miałem nie iść do bierzmowania, ale nie chciałem robić mojej Babci przykrości. Dla mnie to tylko pusty rytuał. Jak powiedziałem mojemu ojcu, że jestem ateistą to prawie krew mu uderzyła do głowy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie