18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Avatar
BundyR 2018-09-06, 5:32 29
ja pierdolę, mam nadzieję, ze to w Polsce i za swój uczynek dostanie srogie zawiasy
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-09-06, 7:27 46
Kurwa ostatnio miałem podobną sytuację. Zatrzymałem się przed przejściem dla pieszych. Idiota za mną chciał mnie wyminąć, a w tym momencie na pasach znajdowała się kobieta z dzieckiem. Zatrąbiłem na nich i momentalnie zatrzymali się w miejscu, a ten dureń wyhamował dopiero za pasami. Chwila później i wyglądało by to jak na tym filmie. Myślcie proszę kiedy jesteście za kółkiem
Zgłoś
Avatar
Zezrox987 2018-09-06, 7:33 12
Bundyr serio masz nadzieję, że to było w Polsce? Pojebany jesteś?
Zgłoś
Avatar
street_swc 2018-09-06, 7:34 34
jak ja nie na widzę takich uprzejmych idiotów. Zatrzymuje się na środkowym pasie, żeby puszczać. Ludzie spokojnie czekają, aż żadnego auta nie będzie, ale nie musi się jeden imbecyl trafić, żeby wywrzeć presję na nich, aby weszli na tą ulicę.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-09-06, 7:47 21
Nie zasłużyła sobie, wyjątkowo roztropnie rozglądała się przed wejściem na drogę
Zgłoś
Avatar
idejakprzecinak 2018-09-06, 8:15
o kurwa mać...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-09-06, 8:17 15
mygyry napisał/a:

Nie zasłużyła sobie, wyjątkowo roztropnie rozglądała się przed wejściem na drogę


W Rosji to za mało, żeby przeżyć.
Zgłoś
Avatar
ziomandrzej 2018-09-06, 9:23 19
Może trochę to zbyt radykalne, ale w przepisach powinno być coś takiego, że jak na oznakowanym, doskonale widocznym przejściu dla pieszych w terenie zabudowanym jakiś skurwiel potrąci pieszego to powinien mieć zarzuty jak za USIŁOWANIE ZABÓJSTWA.

No lekko mnie poniosło, ale jako kierowca wiem, że lekko zwolnić przed przejściem to nie boli, a jako pieszy zanim w ogóle podejdę do krawędzi jezdni to już zawczasu się rozglądam czy nie ma jakiegoś skurwysyna z ciężką nogą.
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2018-09-06, 9:34 5
ziomandrzej napisał/a:

Może trochę to zbyt radykalne, ale w przepisach powinno być coś takiego, że jak na oznakowanym, doskonale widocznym przejściu dla pieszych w terenie zabudowanym jakiś skurwiel potrąci pieszego to powinien mieć zarzuty jak za USIŁOWANIE ZABÓJSTWA.

No lekko mnie poniosło, ale jako kierowca wiem, że lekko zwolnić przed przejściem to nie boli, a jako pieszy zanim w ogóle podejdę do krawędzi jezdni to już zawczasu się rozglądam czy nie ma jakiegoś skurwysyna z ciężką nogą.



Bo niestety jest tak, że jak pieszy nie zadba o własne bezpieczeństwo, to nie ma pewności, czy wróci na obiad do domu.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-09-06, 9:46 161
street_swc napisał/a:

jak ja nie na widzę takich uprzejmych idiotów. Zatrzymuje się na środkowym pasie, żeby puszczać. Ludzie spokojnie czekają, aż żadnego auta nie będzie, ale nie musi się jeden imbecyl trafić, żeby wywrzeć presję na nich, aby weszli na tą ulicę.


Rozważałeś kiedyś eutanazję?
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2018-09-06, 10:50 13
Jebany śmieć mam nadzieję, ze dostanie 6.000PLN grzywny i będzie miał nauczkę.
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2018-09-06, 11:04
też mi szkoda auta
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2018-09-06, 11:10 7
...Il... napisał/a:


Rozważałeś kiedyś eutanazję?



Pewnie pijesz do odpowiednich przepisów o pierwszeństwie pieszych oraz zakazie wyprzedzania na przejściu? Co z tego, że przepisy bzdurne i to z ich powodu dochodzi do takich wypadków? Stosujmy, kurwa wszystkie bez zastanowienia.
Zgłoś
Avatar
piesokej 2018-09-06, 13:11 3
Szkoda jest jedynie dziecka. Ależ mnie wkurwiaja ludzie którzy wchodzą na ulicę jak owce. Masz łeb to kręc nim w lewo potem w prawo i znowu w lewo. Wielki UJ z tego ze samochód powinien się zatrzymać. Bo nie zawsze się zatrzyma. Dopóki nie widzisz ze auto zaczyna hamować nie wlazisz na ulicę. On ryzykuje tylko wgnieciona maskę. A tu jak widać brak rozsądku kosztował dwa życia. I nie szkoda.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie