18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
encoder178 Dzisiaj 15:18 2
Velture napisał/a:

Pomijając film.
Zauważyliście, że ponad 90% dzieci w szkole uczy się zasadniczo tylko rutyny wstawania rano, iścia do budynku, wykonania swojego obowiązku i powrotu do domu?
Przez całe dzieciństwo uczymy się jak w dorosłości być niewolnikami pracy etatowej.



No tak dokladnie jest. Dziwne, ze dopiero teraz to zauwazyles
Zgłoś
Avatar
Old.Mc.Boner Dzisiaj 15:24 1
Velture napisał/a:

Pomijając film.
Zauważyliście, że ponad 90% dzieci w szkole uczy się zasadniczo tylko rutyny wstawania rano, iścia do budynku, wykonania swojego obowiązku i powrotu do domu?
Przez całe dzieciństwo uczymy się jak w dorosłości być niewolnikami pracy etatowej.



Dość późno się zorientowałeś
Zgłoś
Avatar
Dragonix Dzisiaj 15:25 1
Mówcie co chcecie, ale taka jedna lekcja uczy więcej niż cały rok nauczania i to mi się podoba
Zgłoś
Avatar
Don_cziczi Dzisiaj 15:34 1
Zoltek jak by siedział grzecznie w ławce na swoim miejscu a nie świrował pawiana to uszło by mu na sucho , nauczycielka swoją drogą też dobra idiotka zamiast gasić młodemu czachę to ta gasi blat stolu
Zgłoś
Avatar
__Tux__ Dzisiaj 15:45 1
Velture napisał/a:

Pomijając film.
Zauważyliście, że ponad 90% dzieci w szkole uczy się zasadniczo tylko rutyny wstawania rano, iścia do budynku, wykonania swojego obowiązku i powrotu do domu?
Przez całe dzieciństwo uczymy się jak w dorosłości być niewolnikami pracy etatowej.



Potem ludzie na emeryturze nie wiedzą co ze sobą zrobić, bo nikt im nic nie dyktuje. Czasem słyszę czego to ludzie nie będą robić na emeryturze. Chuja tam, będą mieli więcej chorób, niż siły.
Warto mieć zainteresowania i robić coś poza pracą, żeby nie zdziczeć.
Zgłoś
Avatar
bansheex Dzisiaj 15:46 1
Nauczycielka zamiast gasić łeb dzieciakowi i lecieć z nim pod zimną wodę to zajęta swoimi sprawami xD
Zgłoś
Avatar
Michal1970 Dzisiaj 16:14
Znicz olimpijski odpalony, do tego samobieżny.
Zgłoś
Avatar
ungubungu Dzisiaj 16:25 1
Velture napisał/a:

Pomijając film.
Zauważyliście, że ponad 90% dzieci w szkole uczy się zasadniczo tylko rutyny wstawania rano, iścia do budynku, wykonania swojego obowiązku i powrotu do domu?
Przez całe dzieciństwo uczymy się jak w dorosłości być niewolnikami pracy etatowej.



Dlatego szkoła mnie zawsze wkurwiała. Jak już nauczysz się czytać i pisać to leć do przodu. Nikt tam nie nauczy samodzielności. Zakładając swoja pierwszą firmę uświadomiłem sobie jakim jestem debilem pod względem papierologii, zusów i innych pierdół. Normalnie zderzenie ze ścianą. Tego powinni w szkołach uczyć.
Zgłoś
Avatar
marcin9002 Dzisiaj 16:27
Piękny eksperyment. Szkoda że całej klasy bachorów nie wypierdoliło
Zgłoś
Avatar
M883 Dzisiaj 17:01 1
tejey58367 napisał/a:

Nie zauważyłem. W szkole uczysz się generalnie kompetencji miękkich niezbędnych do życia w społeczeństwie. Natomiast dopiero przy odrobinie chęci i samozaparcia uczysz się też tych twardych. Szkoła to naprawdę w zasadzie same plusy. No chyba że masz pecha i trafiasz do placówki gdzie nic nie działa jak powinno.



Kompetencji miękkich? Jesteś pewien? Kompetencje miękkie to umiejętność negocjacji, rozmowy o rozwoju osobistym, marketing, motywacja... generalnie praca z człowiekiem. Tego szkoła też nie uczy. Chyba, że nauczysz się tego sam, podrywając koleżanki
Zgłoś
Avatar
darnext123 Dzisiaj 17:14 1
M883 napisał/a:

Kompetencji miękkich? Jesteś pewien? Kompetencje miękkie to umiejętność negocjacji, rozmowy o rozwoju osobistym, marketing, motywacja... generalnie praca z człowiekiem. Tego szkoła też nie uczy. Chyba, że nauczysz się tego sam, podrywając koleżanki



Kompetencje miekkie to również dedukcja czy logiczne myślenie a w szkole uczysz się schematu. Pamiętam całe życie jak w technikum dostałem 1 bo brakowało mi jednego punkta do 2. Zrobiłem dobrze zadanie ale innym pomysłem niż tym co uczyli na matematyce więc mimo iż wynik dobry to mi nie zaliczyła. Szkoła nie uczy żadnych kompetencji miękkich no chyba że za takie uważamy mentalność niewolnika. Oczywiście pomijam wszystkie bzdety jakich uczy się w szkołach bo to żart
Zgłoś
Avatar
TrajDoBuziDaj Dzisiaj 18:27 1
Velture napisał/a:

Pomijając film.
Zauważyliście, że ponad 90% dzieci w szkole uczy się zasadniczo tylko rutyny wstawania rano, iścia do budynku, wykonania swojego obowiązku i powrotu do domu?
Przez całe dzieciństwo uczymy się jak w dorosłości być niewolnikami pracy etatowej.



ŁAŁ zjarańcze, odkryłeś ameryke, i co w zwiazku z tym ?
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici Dzisiaj 18:41
I one chcą zarabiać tyle samo, co mężczyźni...
Zgłoś
Avatar
Sraj1 Dzisiaj 18:52
Velture napisał/a:

Pomijając film.
Zauważyliście, że ponad 90% dzieci w szkole uczy się zasadniczo tylko rutyny wstawania rano, iścia do budynku, wykonania swojego obowiązku i powrotu do domu?
Przez całe dzieciństwo uczymy się jak w dorosłości być niewolnikami pracy etatowej.



Wy zeteczki pizdeczki to się niedługo będziecie uważać za niewolników pracy w ogóle.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills Dzisiaj 19:01
Velture napisał/a:

Pomijając film.
Zauważyliście, że ponad 90% dzieci w szkole uczy się zasadniczo tylko rutyny wstawania rano, iścia do budynku, wykonania swojego obowiązku i powrotu do domu?
Przez całe dzieciństwo uczymy się jak w dorosłości być niewolnikami pracy etatowej.



W tym tkwi cały sekret. Jesteśmy programowani i coraz bardziej świadomi pokoleniowo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie