18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
Avatar
Jungl3 2014-04-08, 21:47
Zgadzam sie z przedmowca - Pizda nie arachnofobia
Zgłoś
Avatar
Kazisqrwiel 2014-04-08, 21:51
Dobrze że papier masz na miejscu-Możesz od razu się podetrzeć, pizdo!
Zgłoś
Avatar
kazektr 2014-04-08, 21:51 12
Tak cyganie krzyczą jak zauważą mydło.
Zgłoś
Avatar
NIemc 2014-04-08, 21:59
Kurwa jak można się tak bać takiego pajączka. Ty jesteś facetem czy pizdą.
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2014-04-08, 21:59 3
wszyscy jacy twardziele, tez bym ryknął taki odruch
Zgłoś
Avatar
Kopcio 2014-04-08, 22:00 1
Eksploracja działki to taki urban explorer dla dzieci? Szukacie otwartych działek i patrzycie co tam jest? Może szukacie stolców zostawionych przez lokatorów? Co to kurwa ma być?
Zgłoś
Avatar
adagioo 2014-04-08, 22:00 3
Dobrze, że każdy z was jest takim bad ass'em i niczego się nie boi... Jak coś wypierdala z zaskoczenia to zawsze można "podskoczyć". Oglądałem w chuj filmów, które straszyły tylko w momentach, gdy coś wyskakiwało znienacka, co nie znaczy, że bałem się samego filmu...
Zgłoś
Avatar
3................y 2014-04-08, 22:02
Coś jak Allah Akbar, święte zawołanie Wyznawców Islamu.
Zgłoś
Avatar
Marllix 2014-04-08, 22:04 2
xts napisał/a:

a ja zawsze się staram córkę nauczyć miłości do tych stawonogów. Są piękne, nie można się ich bać.


No i prawidłowo,ja ogólnie to się nie boję powiedzmy,takiego średniego to na rękę spokojnie wezmę,ale jak widzę dużego to czuje jakiś wstręt,i jeśli znajdę takiego w domu albo gdzieś gdzie mi przeszkadza,to zwabiam go na gazetę i za drzwi,niech se szuka gdzie indziej domu
Zgłoś
Avatar
Erni90 2014-04-08, 22:18
co wy się tak kurna wszyscy boicie pająków? On się bardziej boi was niż wy jego
Zgłoś
Avatar
a................1 2014-04-08, 22:22
hmm jak to jest materiał na sadola to ja zaczynam powątpiewać czy aby nie przypadkiem zamieniamy się w kwejka
Zgłoś
Avatar
c................x 2014-04-08, 22:27 2
Kurwa tak kątnika się przestraszyć.... Co za goście... Ja będąc małym dzieckiem zaspokajałem swoje sadystyczne zapędy wrzucając muchy/drobne pająki/osy z opalonymi skrzydłami w sieci pająka i przyglądałem się jak później obezwładnia i pożera swoje ofiary
Hodowałem skakuny w słoikach w szafie, dokarmiałem kątniki, krzyżaki. Teraz na stare lata mam terraria z ptasznikami i żyję z pająkami za pan brat.
Cholernie pożyteczne stworzonka, które darzę takim samym szacunkiem jak nietoperze: dla mnie wszystko co wpierdala latające ścierwo (w szczególności komary) zasługuje na pełne uznanie oraz wsparcie.
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2014-04-08, 22:28
xts napisał/a:

to nie arachnofobia

raz swoją babę tak opierdoliłem, że poszła się wypłakać do kibla.

Bo wpaja córcę negatywy odnośnie pająków. Jak zobaczy jednego to podnosi raban "ojeje pająk, uważaj", a ja zawsze się staram córkę nauczyć miłości do tych stawonogów. Są piękne, nie można się ich bać.

z pokolenia na pokolenie pierdolone baby uczą dzieci, że pająki są straszne ot taka arachnofobia u pizd



To zamiast do roboty do zostań z bachorami i sam je wychowuj. Wtedy nie będą bały się niczego.
Zgłoś
Avatar
iMarcos 2014-04-08, 22:29
może i są piękne ale jakby mi wyskoczył niespodziewanie na rękę to też bym się prawdopodobnie posrał w pierwszej chwili.
Zgłoś
Avatar
Szmelc 2014-04-08, 22:38 1
parę razy kilka takich pająków wyszło z piwnicy tylko były 2x większe i nie było sytuacji że któryś z domowników tak reagował. A tak w temacie pająków to jak ostatnio przekopywałem ziemię w szklarni to było ( i jest dalej) tyle pająków że można garściami zbierać jak ktoś chce to mogę zdjęcia zrobić(cegłą lub kamieniem)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie