18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Emocjonalne ogłoszenie
d................r • 2013-01-16, 17:34
Autor ogłoszenia nie wytrzymał napięcia, musiał się odstresować.

Solidarnie się z nim zgadzam, na magazynie trzeba "zapierdalać jak biały murzyn" za 8zł/h na rękę. Raz była akcja, że wróciła do nas ciężarówka, bo się towar na paletach wyjebał, cała naczepa się skrzywiła Od razu wiedzieliśmy, że będzie chujowo, bo trzeba było to rozładować, ostreczować ponownie i załadować, kurwa! Po tym stwierdziłem, że pierdolę tę robotę za takie pieniądze.
Zgłoś
Avatar
uzdrowiony1974 2013-01-16, 18:08 2
Trzeba się było uczyć.
Zgłoś
Avatar
msbk 2013-01-16, 18:12 59
to bys zamiatal za 7,50
Zgłoś
Avatar
therotten 2013-01-16, 18:16
albo "robił" na budowie za 15
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-01-16, 19:09 15
dszczer, spodziewałeś się w magazynie roboty w krawacie, za biurkiem, służbowego laptopa i auta oraz premii od obrotu?
To się obudź i szukaj lepszej roboty. Dla chcącego nic trudnego - no, chyba że kwalifikacji nie masz... To chociaż zrób kurs na wózki widłowe i obsługe kasy fiskalnej - zawsze coś. Inwestuj w siebie, to ktoś zechce zainwestowac w Ciebie.
Zgłoś
Avatar
pestka 2013-01-16, 22:47 5
nie biadol na premiera ,bo najpierw głosujesz na PO potem masz do wszystkich pretensje ,zagłosuj teraz inaczej.
Zgłoś
Avatar
pit@ 2013-01-17, 4:31
Tak tak, zagłosuj na Kaczyńskiego albo Palikota. Z pewnością w try miga sprawią że będzie zajebiście.
Zgłoś
Avatar
Frank Drebin 2013-01-17, 4:55 9
Up
No tak bo to jedyne alternatywy według ciebie
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-01-17, 5:28 12
Coś się daliście zrobić w konia Panowie. Od kiedy to po załadowaniu towaru na ciężarówke jak on się wypierdoli to magazynierzy muszą z powrotem je układać na nowo? Mój ojciec całe życie zapierdziela ciężarówką, i jeśli coś się wyjebało, to była jego wina bo ON TO PRZEWOZI a przecież widział jak ładowali. Miałem to samo jak jeździłem w kurierce. Jeśli paleta była gówniana albo wstawił towar chujowo, to kazałem ściągać bo przecież nie będę za to płacił jak się powywala, a poza tym nikt mi nie pomoże później na nowo tego załadować.
Zgłoś
Avatar
mat_tester 2013-01-17, 5:50 7
o ku*wa jak tu h*jowo źle i ciężko(co jest prawdą po części), tylko ze pod każdym domem dwa/trzy samochody. ludzie poubierani w firmówki, srajfony i szajsungi w ręku i nie mówiąc o wyposażeniu domu. no i księdzu trzeba dać na tace i na kolędzie przynajmniej 50 bo wstyd przed sąsiadem.
Zgłoś
Avatar
kietong 2013-01-17, 6:51 1
Trzeba się było uczyć kurwa, nikt nie kazał iść na magazyn
Zgłoś
Avatar
mccoob 2013-01-17, 7:35 12
Siedźcie w domu na pizdach i płaczcie, że nie ma roboty w Polsce jak wam nie pasuje za 7 zł robić. Nienawidzę takich lamusów, opowiada jak to źle bo roboty nie ma, a robota jest, tylko trzeba kurwa umieć szukać i po pierwsze chcieć pracować, bo jak się nie chce to się pracy nie znajdzie, niestety.
Zgłoś
Avatar
Rocky_V8 2013-01-17, 7:41
@up Wielkie piwo dla Ciebie za te słowa:-)
Zgłoś
Avatar
El Dao 2013-01-17, 7:53 8
Proponuję wyjazd za granicę gdzie pracę polaka docenią i zapłacą o wiele więcej, sam jestem za granicą i nie mam żałosnych 7-8 zł na godzinę a ponad 40... Jeżeli pan premier zapewni mi lepsze zarobki wtedy może wrócę Do tego jestem za tym aby wszyscy młodzi ludzie uciekali z kraju i pracowali NA SIEBIE a nie na rząd i ich zachcianki. Podziwiam ludzi którzy pracują ciężko w polsce za psie pieniądze...
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2013-01-17, 7:58 1
Pracownicy mało zarabiają głównie przez obciążenia podatkowe pracodawcy, choć oczywiście są pracownicy strategiczni dla przedsiębiorstwa i oni na pewno nie narzekają na płace a jakby tego mało podkupują ich inni.
deszczer badź realistą, nikt niedoświadczonemu pracownikowi nie da od razu 20 zł/h, nie wywali kasy na szkolenie go za swoje pieniądze a już na pewno nie będzie go niańczył i wycierał mu łezki z policzka, są chętni na prace za tą stawkę to go weźmie innego. Nie bierz tego do siebie ale ja mam fatalne doświadczenia z zatrudnianiem osób poniżej 30-tki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie