18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Eurowizja 2018
freaky • 2018-05-12, 21:24
Na znak protestu przeciwko seksizmowi i szowinizmowi, tegoroczny konkurs Eurowizji prowadzą wyłącznie kobiety w dodatku aż cztery!

Ciekawe, bo z reguły do tej samej roli wystarczyło zatrudnić dwóch facetów...
Zgłoś
Avatar
Karbit83 2018-05-12, 22:11 17
A chuj w jakieś Eurowizje.
Zgłoś
Avatar
masonski-cyklista 2018-05-12, 23:35
Najwidoczniej jest w tym wyższa logika.
Zgłoś
Avatar
freaky 2018-05-13, 1:28 9
Karbit83 napisał/a:

A chuj w jakieś Eurowizje.


Nie mów tak do mnie, "nie jestem twoją zabawką!"

Zgłoś
Avatar
-................- 2018-05-13, 3:01 14
@up Po "Look at me, I'm a beautiful creature" wrzasnąłem na głos NIEEE i trzasnąłem klapą.
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-05-13, 6:31 42
Ten gówniany konkurs Eurowizji jest co najmniej tak zjebany jak rozwinięta zachodnia Europa. Już dawno nie liczy się kto jak śpiewa tylko jebana poprawność polityczna i równość dla Conchit i innych zjebów. Jako dumny naród powinniśmy mieć szczerze wyjebane na to gówno, bo i tak jury woli zarośniętego transa niż fajne dupeczki czy gości, którzy potrafią coś zaśpiewać
Zgłoś
Avatar
tralala101 2018-05-13, 8:01 22
Tak bardzo euro...
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-05-13, 8:31 18
nigdy tego gówna nie oglądałem, nawet jak neta nie było i też nie obejrzę, chyba że jakaś bomba tam jebnie wtedy obejrzę na Sadolu
Zgłoś
Avatar
kontownik 2018-05-13, 8:37 17
od kiedy w europie jest izrael?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-05-13, 8:39 25
@A od kiedy Australia jest w Europie? Nie zadawaj lewakom od organizacji Eurowizji zbyt trudnych pytań
Zgłoś
Avatar
Ghoscik8 2018-05-13, 8:50 1
Już widzę szanse izraela jeszcze z taką piosenką gdyby lewakowizja odbywała się na Bliskim Wschodzie. Swoją drogą np. w takich eliminacjach do mundialu też grają w europejskich eliminacjach, ciekawe dlaczego ?
Zgłoś
Avatar
freaky 2018-05-13, 9:18 13
@up.Masz rację, przecież Izrael to dziki kraj, mentalni talibowie. Na pocieszenie dodam, że od polskiego jury to monstrum, od którego słuchania wiedną uszy, a od oglądania dodatkowo więdnie kutas, otrzymało 0 punktów. Ale co się dziwić, miejsce świni udającej kurę jest na arenie cyrku, a nie estradzie.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2018-05-13, 9:24 4
Mi się marzy sytuacja w której ogłaszana jest punktacja z Polski a prowadzący mówią :

- Tu jest Polska, nie Bruksela, tu się zboczeń nie popiera i dlatego maksymalną liczbę punktów przyznajemy pięknej piosenkarce z...

Prowadzący oczywiście straciłby robotę w TV ale by miał już coś zaklepanego gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
h................o 2018-05-13, 9:32 2
To ktoś ogląda w ogóle ten festiwal spierdolenia?
Zgłoś
Avatar
v................0 2018-05-13, 9:37 4
Oglądałem sobie to, tak z przyzwyczajenia i powiem że z roku na rok, no kurwa, nie jest lepiej. Od Francji była jakaś piosenka o dziecku urodzonym na łodzi "imigrantów". Włosi śpiewali że "nic nam nie możecie zrobić", odnośnie zamachów terrorystycznych z tych kilku lat. Może kurwa jeszcze kredą sobie na chodniku pomalujcie. Jakbym był jakimś turbotalibem to bym parsknął. Na występie Irlandii jakaś para pedałów skakała i się obściskiwała, dobrze że nie pierdolnęli w ślinę bo chyba by mi żyłka poszła. Dla Austrii za to śpiewał jakiś bambus. Kurwa ludzie... Dobrze że od Polski ta locha nie dostała ani jednego punktu.
Ale była jedna spoko sytuacja. Podczas tego głosowania grał ten typek z Portugalii co wygrał. Nie wiem czy wiedział jak to zabrzmi, gdy mówił "Bringing some real music to eurovision". No w punkt. Słyszałem że lewak, ale przynajmniej to co tam tworzy to jest muzyka.

Żal dupę ściska, krótko mówiąc.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie