18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Ciekawa i głęboka historia o miłości i nieprzewidywalności losu, nad którą warto się pochylić mimo obszerności materiału, który pewnie wielu sadoli znudzi po pierwszych taktach osobliwej melodii. Może dać do myślenia, a na pewno wyjaśni pewną ważną kwestię. Kwestię, która jest podnoszona na wokandę w wielu życiowych sytuacjach. To nie jest film sadystyczny, żaden wypadek czy głupia śmierć tylko prawda wyzierająca nieraz z ekranu i rzeczywistości. Zastanówmy się wszyscy nad pewnym faktem.



ukryta treść
Jakbyś się nie starał i jakiego byś nie miał farta, jak jesteś rudy = masz przejebane
Zgłoś
Avatar
CudaNaKiju 2016-12-05, 19:54 5
no tak kurwa a ja jak o 18 roku życia latam na strzelnice o też jestem idiotą co wpadnie do pracy z kałachem?????
zjebany filmik...
Zgłoś
Avatar
fantastico 2016-12-05, 19:55 62
CudaNaKiju napisał/a:

no tak kurwa a ja jak o 18 roku życia latam na strzelnice o też jestem idiotą co wpadnie do pracy z kałachem?????
zjebany filmik...



Nie zrozumiałeś przesłania
Zgłoś
Avatar
mygyry 2016-12-05, 20:11 3
Skoro się tyle pierdoli, żeby wyrzucić z siebie emocje...
Zgłoś
Avatar
saves 2016-12-05, 20:35 9
I czemu ma to służyć? Takie sytuacje mamy na co dzień. Sąsiad, który w pijackim szale zatłucze żonę. Ojciec, molestujący córkę. Młodociany handlarz narkotyków sprzedający towar gimbazie. Idąc tym tropem to ci, którzy oglądają harda, są potencjalnymi mordercami, zwyrodnialcami czy piratami drogowymi marzącymi o GTA w realu. Jedyne przesłanie, które faktycznie można wynieść z tego filmu to takie, że szczęście może stać tuż z rogiem i czasem mały przypadek może sprawić, że na nie wpadniemy.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2016-12-05, 20:36 6
Ja zauważyłem tylko tę ciekawą gazetę w bibliotece, i rurkowca z pistoletem na tablecie.
Dostanę talon? Czy znowu chuj wielki i bąbelki?
Zgłoś
Avatar
novy__ 2016-12-05, 20:38 6
Dopiero na końcu zauważyłem, że on jest rudy, przez cały film widziałem tylko gościa z bronią
Zgłoś
Avatar
Novik 2016-12-05, 21:59
a to dobre widziałem tego chłopaka 3 razy ale nie wiedziałem że aż tak a co do pisania na murach itp. w szkole to sie pamięta
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2016-12-05, 22:13
zamknij ryj debilu
Zgłoś
Avatar
fantastico 2016-12-05, 22:20 13
mikEWrona napisał/a:

zamknij ryj debilu



Jest i rudy ;D
Zgłoś
Avatar
Cryo 2016-12-05, 22:26 2
saves napisał/a:

I czemu ma to służyć? Takie sytuacje mamy na co dzień. Sąsiad, który w pijackim szale zatłucze żonę. Ojciec, molestujący córkę. Młodociany handlarz narkotyków sprzedający towar gimbazie. Idąc tym tropem to ci, którzy oglądają harda, są potencjalnymi mordercami, zwyrodnialcami czy piratami drogowymi marzącymi o GTA w realu. Jedyne przesłanie, które faktycznie można wynieść z tego filmu to takie, że szczęście może stać tuż z rogiem i czasem mały przypadek może sprawić, że na nie wpadniemy.


Może chodzi o to, że czasem nie zauważamy, że ktoś obok nas potrzebuje pomocy?
Zgłoś
Avatar
Jakubbb 2016-12-05, 22:28 3
kierwa, fantastico
ty się naprawdę potrafisz wysłowić
Zgłoś
Avatar
Przykuuk 2016-12-05, 22:38
Kto Ci opis pisał?
Zgłoś
Avatar
pistolero10 2016-12-05, 22:43
Lewackie pierdolenie!!,
Zgłoś
Avatar
waka91ajmw 2016-12-06, 0:11
Czasem, wszyscy pięknie rozprawiacie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie