18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ewolucji ciąg dalszy
Websterthe1 • 2017-11-04, 17:44
Niedawno dużą popularność zdobył naukowy wywód Mariana Kowalskiego na temat teorii ewolucji. Myśleliście że Marian po tym wszystkim poszedł po rozum do głowy? A może zreflektował się, zapadł ze wstydu pod ziemię. Nic z tych rzeczy facet jest mega dumny z tego co powiedział i wraz ze swym środowiskiem kontynuuje ofensywę

Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-11-04, 18:52 12
I bardzo dobrze, Kowalski i Chujecki odpierdzielają kawał dobrej roboty w ramach szkalowania i ośmieszania prawicowych durniów
Nikt tak nie walczy ze środowiskami nacjoprawicowymi jak ci dwaj, swoją głupotą, debilizmem, ignorancją oraz zadufaniu ośmieszają postawy prawaków i nacjozjebów
Zgłoś
Avatar
korad84nh 2017-11-04, 18:54
O jest pierwszy sezamkowy , pierwszy lewak na sadiatic co to mi ksiądz do wanny wchodził
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2017-11-04, 18:55 9
"Teoria ewolucji to tylko teoria" od razu wiadomo, że osoba wypowiadająca, pisząca te słowa to imbecyl.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-11-04, 18:56 4
korad84nh napisał/a:

O jest pierwszy sezamkowy , pierwszy lewak na sadiatic co to mi ksiądz do wanny wchodził



Nie nazywaj mnie lewakiem bo to nie ja głosuję na pobożnych socjalistów z PiSu czy na niepobożnych socjalistów z PO udających wolnorynkowców, to ten zidiociały naród jest lewacki o który masz ból dupy głosuje na lewackich socjalistów z pisu

Tak więc nazywanie mnie lewakiem wsadź sobie głęboko w pizde
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-11-04, 19:01
Dlaczego ciągle mylicie narodowych socjalistów z prawicą?
Zgłoś
Avatar
panorama 2017-11-04, 19:02 1
Moze i smieszne po pijaku ale ogolnie to zenujace.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-11-04, 19:24
SpeedyG napisał/a:

Dlaczego ciągle mylicie narodowych socjalistów z prawicą?



Właściwym pytaniem powinno być raczej - dlaczego takie pojęcia polaryzujące prowadzące do dychotomii myślenia jak ''lewak/prawak" są w ogóle stosowane w dyskusjach?
Takie to trudne ruszyć głową i nazywać po imieniu? - ten jest socjalista, ten kapitalista, ten konserwatysta, ten narodowiec, ten wolnorynkowiec, ten libertarianin, tek katolik etc
Zgłoś
Avatar
Zabójca 2017-11-04, 19:37
Darwin by się wkurwił.
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2017-11-04, 20:04 8
Akurat ten tekst Mariana tutaj genialny:
-"jeżeli z bytów mniej doskonałych powstają byty bardziej doskonałe, to dlaczego z małp powstały osoby o poglądach lewicowych". Dobre marjan kurwa dobreee, ale reszty rozmowy mogłoby nie być
Zgłoś
Avatar
froqer 2017-11-04, 20:47 8
"bo skąd mam wiedzieć?"

- To po chuj się wypowiadasz.

"Im dłużej myślę, tym więcej mam wątpliwości."

- Pomagają opracowania naukowe. Samo myślenie, gdy jest się cymbałem nic nie rozwiązuje.

Uwielbiam jak wypowiada się taka jedna z drugą małpą oceniają poglądy, które kształtowały się przez stulecia nie znając podstawowych założeń.

Marian uważa, że był ławnikiem w sprawie o jazdę na rowerze w stanie nietrzeźwości i uzasadnia jakieś swoje debilne pomysły. Kłamiesz, kurwo, Marianie. Nigdy nie byłeś ławnikiem w takiej sprawie, ponieważ w takich sprawach nie ma ławników.

Wkurwia mnie ten debil, ponieważ jest głupi, nie ma absolutnie żadnej wiedzy, a jest jakimś pierdolonym celebrytą i wygłasza swoje durne mowy, a inne debile mu przyklaskują.

Ewolucja LEWACKĄ teorią. To jest teoria naukowa, nie polityczna.
Człowiekowi bliżej do świni. Nie, kurwa, nie jest mu bliżej.

Co takie ludzkie gówna robią w mediach i polityce. Nie można promować normalnego środowiska o poglądach liberalnych lub prawicowych?

Nie dam piwa, bo jak widzę ten ryj to mnie trzęsie.

Tak, mam potężny ból dupy. Wiem, będą żylaki. Idę wypić jakąś herbatkę na uspokojenie.

PS. I nigdzie w teorii ewolucji nie jest napisane, że z organizmów mniej doskonałych, powstają bardziej doskonałe. Adaptują się do środowiska preferując cechy bardziej przydatne, te mniej przydatne zamierają.
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2017-11-04, 20:52 1
To jest tak samo niskich lotow jak opisy tego >fantastico< czy jak mu tam
Zgłoś
Avatar
domat1 2017-11-04, 21:25
lubię Mariana, z niego zawsze można się pośmiać
jest nawet za głupi na normalną pracę, bo z Pefronem jest dużo papierologii i dlatego nie chcą go zatrudnić
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-11-04, 21:37
Katole, ech katole. Jak tak źle im z nauką to niech spieprzają na pustynię.
Zgłoś
Avatar
qwerty123hwdp 2017-11-04, 21:54
Jeśli teoria ewolucji jest prawdziwa, to co robi na ziemi Marian Kowalski jako byt mniej doskonały? Powinien ewoluować kilka tysięcy lat temu w jakiegoś drag queen albo innego Palikota.
Obalę także teorię ewaluacji na podstawie pewnego paradoksu. Czy da się określić wartość czegoś co nie ma wartości, np. wypowiedź Mariana Kowalskiego?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie