18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
Avatar
polslav 2013-02-15, 14:07 2
ciekawe jak ku.t.a.sie z Legii będziesz sam bez nóg... nie spierd...isz cwelu przed Jagiellonią
Zgłoś
Avatar
Brona_Talerzowa 2013-02-15, 14:19 8
up@ jak dziecko za tymi klubami...
Zgłoś
Avatar
Philipek 2013-02-15, 14:23 23
uwielbiam jak ktos na sadolu bluzgi kropkuje czy gwiazdkuje.. zalosnie to wyglada
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-02-15, 14:46 19
polslav napisał/a:

ciekawe jak ku.t.a.sie z Legii będziesz sam bez nóg... nie spierd...isz cwelu przed Jagiellonią

jesteś tak kurewsko groźny, że aż Twoje bluzgi same się cenzurują... Pewnie na meczach lecisz z flagą w pierwszym rzędzie (do klopa)
Zgłoś
Avatar
B................k 2013-02-15, 15:21 1
z tym na mistrzów, a nie na sadola
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-02-15, 15:23 7
Śmiejecie się z niego, a wszystkim wam by do dupy nakopał.
Zgłoś
Avatar
Gogul 2013-02-15, 15:27 7
polslav, Jeśli juz poruszyłeś temat piłki nożnej to powiem szczerze, że zabić się za jakiś klub nie dam bo to jest sport a nie arena gladiatorów. Nie mogę powiedziec, że zagożale kibicuje Lechowi, ale polubiłem ten klub dzięki koledze i śledze jego poczynania. Twoja cenzura jest żałosna ( pomijając Twój wiek, który na pewno nie jest odzwierciedleniem rzeczywistości) Wielu użytkowników nawet młodszych ma więcej kultury i potrafi się zachować, ba nawet pojechać komuś z żartem i smiechem gdzie jest to uznawane za dobry humor na tym forum. Śmieszne pojazdy na mnie są rónież śmieszne dla mnie, nie raz jest tak, że ktoś mi coś napisze na mnie ubliżając mi, ale biore sobie to na miękko bo wiem, że to specyfika tego forum. Reasumując uważam, że za Twoim wiekiem (rzekomo 33 lat) kryje się gimbus w okularach, który nie ma pojęcia o kulturze, życiu i nie umie czytać oraz posiada brak humoru. Więc soczyście mówię: Spierdalaj ze swoja wypowiedzią bo tu nie pasujesz. Wiocha, kwejk- to jest Twoje środowisko. Tam możesz kropkować do usrania. Dziękuje. Dowidzenia.

edit: dopiero zobaczyłem twoje jp pod nickiem.. Teraz mam pewność co do gimbusiarstwa...
Zgłoś
Avatar
Raar 2013-02-15, 15:44
BongMan napisał/a:

Śmiejecie się z niego, a wszystkim wam by do dupy nakopał.



Jak kibic jagielonki to zapewne chętnie by ciebie posunął w dupkę...
Zgłoś
Avatar
maciekawski 2013-02-15, 16:02
BongMan w formie jak widzę, tak trzymać! Uśmiałem się bardziej niż czytając posty na obrazku
Zgłoś
Avatar
AnimowanyAlkoholik 2013-02-15, 16:05 2
Raar napisał/a:



Jak kibic jagielonki to zapewne chętnie by ciebie posunął w dupkę...


BongMan nie pisał do tych wyżej, "kiboli", tylko o Pistoriusie.

Naucz się czytać ze zrozumieniem, a jak nie, to idź się pociąć za swój klubik. Ode mnie masz zielone światło
Zgłoś
Avatar
Imazuma 2013-02-15, 16:06 2
Teraz grunt pali się mu pod nogami ale, spoko podobno może odpowiadać z wolnej stopy.
Zgłoś
Avatar
B................S 2013-02-15, 16:51 1
Można powiedzieć, że tym uczynkiem strzelił sobie w stopę.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-02-15, 16:56
Związek widocznie był mu nie na rękę i poszedł po rozum do głowy.
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-02-15, 17:03
Nie dość, że gimbaza to jeszcze kibole.

Coraz częściej wstydzę się, że tu pisuję...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie