18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
Avatar
~Beny 2018-11-10, 8:08 37
Sceneria jak w Silent Hill.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-11-10, 8:13 1
California monamur, śmieszne niebo , co nie ma chmur
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2018-11-10, 13:43 1
Przejebane mieli... Chyba bym rozpędził furę na maksa i albo bym przeleciał przez ten ogień albo sie rozkurwił na miejscu
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-11-10, 14:34 12
Trochę za bardzo dopieczone te hamburgery.
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2018-11-10, 17:18
ProVVe, kółka by Ci strzeliły razem z jajami.
Zgłoś
Avatar
saves 2018-11-10, 18:41
Mam nadzieję, że się udusili zanim zaczęli się palić. To chyba najgorszy rodzaj śmierci.
Zgłoś
Avatar
PoliteP 2018-11-10, 20:28 9
ProVVe napisał/a:

Przejebane mieli... Chyba bym rozpędził furę na maksa i albo bym przeleciał przez ten ogień albo sie rozkurwił na miejscu


Niekoniecznie. Tzn przejebane, bo nie żyją; ale bardziej wygląda mi to na śmierć w wyniku zaczadzenia. Nikt by potulnie w aucie nie siedział paląc się żywcem. Próbowali uciec, dym ich dogonił, podusili się, a ciała pożarł pożar.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-11-10, 21:10 13
Hhahahaha że babska są głupie jak but to wiedziałem, ale aż kurwa tak?! "I went to their house.. to get them out... she had to put her makeup on, she died because of it", mejkap był ważniejszy niż spierdalanie przed ścianą ognia... czy wy to czaicie?! Bo ja nie!

01:52

Btw, zajebisty materiał kolego! Klimacik jest i to srogi, no i świeże trupki (ile to, wczoraj czy dwa dni temu były te pożary?), czaszki, szkieletorki, tak jak lubię! Słowem: Piwo!
Zgłoś
Avatar
Rejti 2018-11-10, 21:21 3
Ja uważam, że to za mocne na główną. Proszę o przeniesienia na harda. Sama śmierć może i była nie aż tak bolesna jak się wydaje, bo wygląda to na zaczadzenie, ale strach jaki Ci ludzie musieli czuć w ostatnich minutach swojego życia- coś okropnego.
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2018-11-10, 22:19 84
UP
Chyba portale pomyliłeś...
Zgłoś
Avatar
dzikirolnik 2018-11-10, 23:23 8
2x up

kejti za dobrych czasow sadolo a nie za chujni obecnej ten temat to bylby nie za mocny nie za mieki, w sam raz na glowna, i racej bylby tym z lzejszych, z tym ze ja to sadistikowym emerytem jestem z 10 lat jak nie wiecej,

bongman gdzie Ty jestes?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-11-11, 7:11 5
ProVVe napisał/a:

Przejebane mieli... Chyba bym rozpędził furę na maksa i albo bym przeleciał przez ten ogień albo sie rozkurwił na miejscu



Tak to wygląda w teorii, w praktyce "ściana" ognia to nie jest 2-3 metry a przed nią i za nią nic tylko czasami kilka kilometrów ognistego piekła gdzie szaleją huragany ogniowe a widoczność jest zerowa przez dym więc nigdy do konca nie wiesz, czy uciekasz i przebijasz się do strefy bezpiecznej czy może wbijasz się klinem coraz głębiej w strefe ognia. A nawet tam gdzie jest już popiół, wypalona ziemia i teoretycznie nic nam nie grozi - może wystąpić zjawisko wysysania powietrza przez szalejący obok pożar, silnik się dławi, gaśnie i jesteśmy w dupie
Zgłoś
Avatar
kornholio 2018-11-11, 9:39 1
@Katie, polecam się przejść na harda, obczaić pierwszą stronę i skończyć sugerować takie dyrdymały. Szczególnie polecam film gdzie jakiś nastolatek sztyletuje dwie laski. Obejżałem z 5-10 sekund tego filmu i będzie mnie to gówno prześladować.
Zgłoś
Avatar
GwałcicielKuz 2018-11-11, 10:49
Pojebany gość zamiast kręcić filmy to powinien szukać pierścionków i obrączek . Złoto na pewno się nie spaliło
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie