18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
Avatar
wolo1994 2013-08-05, 23:11
To co zwykle ćpanie, ćpanie, ćpanie.
Zgłoś
Avatar
donRafael 2013-08-05, 23:19 1
Japierdole, ale tu niektorych piecze odbyt, niesamowite. Jak się nakurwicie, albo naćpiecie czymś, to nigdy bydła ani syfu żadnego nie zrobicie, prawda? Powiem Wam, że na niejednej imprezie narobiłem wiekszego bałaganu i zaprawiłem się lepiej, niż na woodzie. jebcie sobie dalej na woodstock. ja sram np na takiego openera, ale byłem na nim dwa razy, to KURWA MOGĘ, bo mam własne zdanie o tym.
Zgłoś
Avatar
wernetto 2013-08-05, 23:50 3
wiecie, bo wszyscy Ci negatywnie nastawieni do woodstocku tutaj, jedyną imprezę jaką mieli to spotkanie ze swoją "paczką" w wirtualnym świecie gier mmo. Sam byłem na woodzie tylko raz, nie moje klimaty (upał, muzyka). Lecz wielu znajomych lubi to i nadal jeździ. Większość ma własne firmy, więc jakoś nie są śmieciami, tak jak niektórzy tu o woodstockowiczach piszą. Ktoś kto tam nie był nie ma pojęcia nawet o czym pisze. Najlepsze w tym całym woodstocku jest to, że nie ma głupich podziałów ideologicznych. Świetne są wieczorne rozmowy przy piwku, zarówno z własną ekipą, jak i z całkiem obcymi osobami. Także woodstokowicze nie zwracajcie uwagi na tych debili, którzy się starają zaistnieć na sadisticu pisząc negatywnie o wydarzeniu na którym nigdy nawet nie byli.
Zgłoś
Avatar
bazinzjozin 2013-08-05, 23:52
@zarammoth
Brudasie jebany to wygląda troszkę inaczej!! Przez cały rok jebane brudasy takie jak ty siedzą w domu! A jak przyjdzie bródstok to wszyscy stają się IMPREZOWICZAMI! Tak swoją drogą to spierdalaj oglądać Szkło kontaktowe!
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-08-06, 0:02 2
Ludzie coście się tak uczepili tego Woodstocku?! Oceniacie całą akcje na podstawie wyrywków, zupełnie jakbyście Polskę postrzegali na podstawie jednej dzielnicy jakiegoś miasta.
Dlaczego w mediach co roku słyszymy o Woodstocku, a na przykład o Sunrise już nie?
Zgłoś
Avatar
dextress 2013-08-06, 0:03 4
Dobra koniec z tym. Kto był na woodstocku wie że to zaje*isty festiwal i ludzie. Ci którzy oglądali jedynie filmy na yt możecie wrócić do swoich gier, które wg. mnie zżerają mózgi, gdyż siedząc przez kilkanaście godzin dziennie 'naku*wiając smoka' człowiek jest niezwykle po*ebany.

btw. Jestem woodstockuwiczem który:
-studiuję kierunek techniczny
-nie palę ( na woodzie też nie paliłem)
-nie ćpię ( j.w)
-mam normalnych znajomych z którymi często się spotykam
-mam dziewczynę
-umiem się bawić (ale tam bawiłem się najlepiej)

ból dup za 3,2,1
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-08-06, 0:44 3
Rozumiem ludzie którzy jednocześnie jadą po imprezach typu woodstock oraz po klubach bawia sie tylko na sadisticu i w fapkomnacie
Zgłoś
Avatar
boniek90_wdn 2013-08-06, 1:07
Ryby Głębinowe!
Zgłoś
Avatar
Whiteroom 2013-08-06, 5:18 1
Zajebistym jest jak plankton pokroju 1993< hejtuje ludzi którzy czekają pewnie cały rok, żeby pojechać na taką imprezę, tylko dlatego że jest życiowym nieudacznikiem oraz statystycznym Polakiem (chociaż w tym przypadku należałoby użyć małej litery), który ma spierdolony dzień jeżeli widzi osobę, która jest szczęśliwa.
Zgłoś
Avatar
b................1 2013-08-06, 10:06
Kurwa niektórzy mają chyba gnój z Brudstokowego toitoia we łbie. Jeśli ktoś pisze że wiele razy bardziej najebali sie czy zeszmacili niż na Woodstocku to gratuluje zainteresowań. Tak samo absurdalne jest pisanie że Ci którzy krytykuja ten festiwal są pizdami siedzącymi przed kompem. HAHAHA
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2013-08-06, 15:23
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Pulcheria 2013-08-06, 19:08 1
Nie chciałam tym postem pokazać jaki Woodstock jest zły. Byłam na nim dwa razy, zamierzam jechać za rok.
Po prostu zauważyłam ciekawy napis na toi toi i chciałam się podzielić ze światem czymś zabawny, a nie powodować kłótnię.

@Nocturno19
Na Woodstocku nie widziałam żadnej pary, która kopulowałaby. Woodstock to nie dom publiczny. Nie widziałam też, aby ktoś sprzedawał tabletki antykoncepcyjne i wczesnoporonne. Woodstock to nie apteka.
Zgłoś
Avatar
wernetto 2013-08-06, 19:33 1
up

ale wiesz koleś nad tobą ma poważne problemy z samym sobą, wrodzoną mitomanie, a do tego nerwicę. Co widać po jego postach.
Pisze bzdury o miejscu, którego nie widział. Każdy kto odwiedził woodstock kiedykolwiek może go tylko wyśmiać, ponieważ jego opinia oparta jest na założeniach wziętych z kosmosu.
Zgłoś