18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
N................o 2014-03-16, 8:42
oto jak działa niewidzialna ręka rynku
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2014-03-16, 9:50 5
Polecam oglądać dopiero od 7:20s
Chyba, że chcecie stracić ponad 7 minut z życiorysu, hyhy
Zgłoś
Avatar
las84500 2014-03-16, 10:02 5
U nas to nie przejdzie. Naszemu (nie)rządowi w głowiach się nie mieści dlaczego po podwyżce VAT wpływy z jego tytułu zmalały.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2014-03-16, 10:24
to nie są fakty to są mity
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-03-16, 11:00 1
chcecie lewaczki socjalistyczne państewo rządzace przez lewaczki? macie: tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/bolesna-pobudka-ze-snu-o-socjalizmie-x...

Kurwa ja rozumiem, że jakiś program socjalny musi być bo są zjeby na świecie, są ludzie oszukani przez innych, sa ludzie ktorzy mieli pecha ale bez przesady wszędzie ma być państwo ze swoją klejącą rączką? wszystkie najbogatsze kraje maja wolny rynek bądź miały i dzięki temu są zajebiste! kraje skandynawskie to kraje ktore maja surowce wiec socjalizm mogą splacac pieniedzmi z surowcow a nie z pieniedzy obywateli
Zgłoś
Avatar
Pravicow 2014-03-16, 11:08 3
@longlong7, jeżeli twoja wypowiedź była skierowana w kierunku tego filmu, to jesteś po prostu idiotą i zwyczajnym lewakiem; sprawdziłem te informacje i faktycznie, państwo rozwija się w dobrym tempie, w przeciwieństwie do Polszy. Liczę na to, że zdechniesz i zapraszam do dyskusji; żartuję... Jak zawsze nie mam zamiaru patrzeć na komentarze do tego tematu, czyli nawet nie dam ci szansy na to, żeby podyskutować; jeżeli wyślesz mi wiadomość, to zostanie od razu usunięta. Każdy lewak to debil i w przypadku, gdy jest dwóch żuli, to wolałbym ich zagłodzić na śmierć niż dalej płacić na nich swoimi pieniędzmi + nie mówcie, że trzeba dać im szanse, bo praca zawsze się JAKAŚ znajdzie, trzeba tylko mieć chęci
Zgłoś
Avatar
zincum 2014-03-16, 11:28
sowasowa napisał/a:

...chodz mysle ze nie warto



To idę. Albo nie, przecież nie warto
Zgłoś
Avatar
Kutas Szatana 2014-03-16, 12:39 1
Co tak mało komentarzy, czekam na konkretny fajt levica vs pravica
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2014-03-16, 12:44 1
Kutas Szatana, smutne jest że czerpiesz przyjemność w życiu z internetowego "fajt levica vs pravica".

Co do filmu to tylko boli mnie że zakłada on jakąś wybitność Pinocheta w kwestii rozumienia gospodarki, zwłaszcza że był żołnierzem w kraju socjalistycznym. Gdy przyszedł kryzys a Pan generał się wkurwił i z pomocą innych żołnierzy przejął stery to po prostu i po żołniersku uznał że skoro socjalizm nie zadziałał to należy wybrać drogę całkowicie mu przeciwną.
Zgłoś
Avatar
T................h 2014-03-16, 13:12 1
Ork.Fajny, u nas za to jeśli się socjalizm nie sprawdza to decydenci idą w jeszcze głębszy socjalizm i dziwią sie że dalej się nie sprawdza, więć brną jeszcze dalej i znowu sie nie sprawdza...
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2014-03-16, 16:34 1
ment200, tylko że Ci ludzie to komuniści i u nich nie ma nawet prostego rozumienia że jak coś nie działa to trzeba spróbować na odwrót. Większość ludzi którzy są za socjalizmem nie myśli logicznie w kwestii gospodarki, a jedynym problemem jest to że tuż obok ich kraju jest drugi kraj-kapitalistyczny i imperialno-kapitalistyczna polityka niszczy ich.
Zgłoś
Avatar
T................h 2014-03-16, 19:38 1
Ork.Fajny, No to mamy problem bo władze da się zmienić i ludzi też. Ale zmienić myslenie masy dekli to juz walka z wiatrakami. Łatwij im przyjąć do wiadomości hasło "my wam pomożemy, damy prace, mieszkanie i wszystko" niż "cieżko pracujcie, a dojdziecie do czegoś" mimo że na tą pierwszą opcje będą musieli płacić horrendalne pieniądze nazwane w taki sposób żeby nie powodowały gniewu szarej masy.
Zgłoś
Avatar
N................o 2014-03-17, 17:09
Przykład Chile nie dociera do socjalistów, bo socjaliści nie myślą logicznie. Kiedys również myślałem, że czyste fakty podane na tacy poparte logicznymi argumentami są w stanie przemówić do komuchów, ale byłem w błędzie.
Zgłoś
Avatar
Websterthe1 2014-03-17, 19:52
Gdzie wy tu kurwa widzicie jakąś różnice miedzy "Chile" a Warszawą.
Zgłoś