18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
jbone 2015-01-21, 16:16 55
i Fallouta 3 i Skyrima wspierała przy produkcji bethesda.ja kocham obie gry .klimat post nuklearny. a skyrima za muzykę i fantasy.

idzie robić dobre gry.zajebiste gry.call of duty przejdę w 3 godziny

- skyrima czy fallouta 3 będę przez 30 godzin

i to jest różnica....
Zgłoś
Avatar
Momonti 2015-01-21, 16:34 1
Od siebie dorzucę zajebisty brak piwa.
Zgłoś
Avatar
H................g 2015-01-21, 16:37 18
@Up i chuj mnie to boli, tylko nie rozumiem na cholerę to skomentowałeś skoro nic do powiedzenia nie masz
Zgłoś
Avatar
MOTiV95 2015-01-21, 16:41 6
zajebiste, wole fallouta, new vegas szczególnie
Zgłoś
Avatar
Kisuarf 2015-01-21, 16:46 16
Najpierw spodziewałem się tandety i przebranych gimbów tylko, lecz efekt końcowy udowadnia że niektórzy fani bardziej nadają się do kręcenia filmów niż większość hollywoodzkich celebrytów. Skrzynka piwa za to by się przydała!
Zgłoś
Avatar
asiaipiotr77 2015-01-21, 16:48
chyba zajebistą zajebistoscią a nie zajebistym zajebistoscią
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2015-01-21, 17:10
Czy ja wiem czy F3 taki dobry? Wiesza się w chuj New Vegas o wiele lepsze moim zdaniem. Oby robili 4 część bo po New Vegas to może być tylko lepiej!
Zgłoś
Avatar
robex9 2015-01-21, 17:11 2
I pomyśleć że kilku fanów gdzieś z JUESEJ robi lepsze filmy/filmiki niż pewne państwo literkę "PY" leżące europie, zamieszkana przez prawie 38,5 miliona ludzi. That's make me so sad
Zgłoś
Avatar
olo1990pl 2015-01-21, 17:14
@jbone - w 30h godzin przejdziesz, ale jedynie główny wątek.

Ja trzeci raz gram w Skyrima i jak na razie po 30h mam co prawda 50 level, 4 legendarne umiejętności i wiele innych na 80-100 (oprócz magicznych), ale nie wyszedłem poza Białą Grań, Riften i Windhelm oraz umiem tylko Fus z krzyków.

Tak samo jest w Falloucie, chociaż New Vegas według mnie nie umywa się do 3 (NV wyprodukował Obsidian, który wcześniej był studiem robiącym sequele dla BioWare i na koncie ma tylko jedną autorską grę - Alpha Protocol, nota bene fajną, ale mocno niedocenioną). No i według mnie lepsze levelowanie jest jednak w Falloucie z normalnym EXP zamiast rozwijaniem się jedynie przez używanie umiejętności. W TES VI i/lub Fallout 4 powinni połączyć to jakoś.

A by nie było offtopa - filmik fajny i powinien być ciąg dalszy jak walczą ze smokiem i np. szponami śmierci.
Zgłoś
Avatar
Rubaszny 2015-01-21, 17:46 1
fallout 3 i new vegas są do dupy... Fallout 1 i 2 coś wspaniałego

Chce mieć Pip- Boya !!!
Zgłoś
Avatar
S................n 2015-01-21, 17:52 1
Dobre w chuj, niech nakręca coś takiego z fabułą! Wracam do Stołecznych Pustkowi
Zgłoś
Avatar
p................a 2015-01-21, 17:54 7
Coś słaby ten dohavkin, jak tylko pierwszy krzyk zna. Zatrzymanie czasu, eteryczność, tornado i zamrożenie zmieniłyby wynik pojedynku. Też czekam na część 2- dohavkin w daedrycznym pancerzu a człowiek z krypty w pancerzu Enklawy i z plazmówką
Zgłoś
Avatar
jurijdawidow 2015-01-21, 17:55
New Vegas nawet niezłe, ale brakowało klimatu z poprzednich części. Jeśli nie miał ktoś wcześniej styczności z cyklem to proponuję Tactics. Będziecie zadowoleni:)
Co do Skyrima jak się zacznie grać, to odchodzisz po 2 tygodniach. Trwają prace nad zrobieniem Morrowinda na silniku Skyrima. Nie mogę się doczekać.
A filmik po prostu świetny i poprzez małe smaczki świetnie oddaje klimat obu produkcji

Pietras- Tornado bylo na samym początku
Zgłoś
Avatar
Momonti 2015-01-21, 18:14
@hackering
Mylisz się mam, ale na tak zajebiste opisy jak ten tu do zajebistego filmiku to mi zajebiście szkoda słów. Nadal zajebisty brak piwa, mimo iż filmik zacny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie