18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
FC Kopenhaga
ronnie194m • 2013-08-31, 20:38
Klub FC Kopenhaga wywołał burzę wśród kibiców. Uczestnik Ligi Mistrzów nie zamierza sprzedawać biletów kibicom, którzy nie mają duńskich nazwisk.

Sprzedaży biletów na mecze LM odmówiono ze względów bezpieczeństwa.

Atila Momeni, 24-letni Irańczyk, który urodził się i dorastał w Kopenhadze, jest oburzony postępowaniem klubu: "Po zakupie biletów na wszystkie trzy meczem domowe, pieniądze zostały pobrane z mojego konta. Otrzymałem później e-mail, że ze względów bezpieczeństwa moja rezerwacja została anulowana. Czuję się dyskryminowany. Często padamy w Danii ofiarami rasizmu, ale nigdy nie spodziewałem się, że to przeniesie się do futbolu. Nie ma wytłumaczenia na takie zachowania. UEFA powinna coś z tym zrobić! "

FC Kopenhaga zagra w grupie z Realem Madryt, Juventusem Turyn oraz Galatasaray.
Zgłoś
Avatar
Vof 2013-08-31, 20:44 44
Jakiś dobry znak
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-08-31, 21:40 3
Ja pierdole ja mam zawsze taki ból dupy jak widze, że ktoś mówi "dyskryminacja,rasizm" itp. może ta sytuacja jest dyskryminująca ale no kurwa sami sobie są wynni ja pierdole przeciez z dupy duńczykom się nie wzieło to, że brudy się wysadzają... Dyskryminacja to jest białych bo sama obecność ciapatych w jakimś kraju to jest już obelga
Zgłoś
Avatar
wajnona 2013-08-31, 22:06 2
Też mieszkam w Danii, ciekawe czy za moje polskie nazwisko też by odmówili zakupu biletu Ale summa summarum, zgadzam się z tym postanowieniem. Brudasy się tutaj naprawdę panoszą jakby byli u siebie, a czasem już za samo nazwanie ich Arabem potrafią drzeć pizdy bo przecież "Arabowie są z Arabii Saudyjskiej, a ja jestem z Pakistanu/Iranu/Syrii". Wychodzi na to, że też powinniśmy się obrażać za nazwanie Nas Polaków Słowianami, bo przecież nie jesteśmy ze Słowenii (tak, ja znam różnicę, brudasy jej nie rozumieją). Mimo, że sama jestem w tym kraju obcokrajowcem i imigrantem to zgadzam się z takimi zasadami, trudno się mówi. Władze też mają trochę związane ręce, bo jakby oficjalnie powiedzieli że nie sprzedadzą biletu żadnemu ciapakowi, to dopiero by się zaczęło...
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2013-08-31, 23:37 1
Niech spierdalają, zakaz jak najbardziej prawidłowy małymi kroczkami i wypierdolimy tą zarazę z Europy, ewentualnie skutecznie stłumimy
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-09-01, 11:30
widać duńczyki to bardzo rozsądny naród , uczmy sie od nich
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-09-01, 12:16 2
Oh, jak mi przykro, biedny muslim ;(

Chuj mu w dupę.
Zgłoś
Avatar
Uuk 2013-09-01, 12:16
Oni to tam zawsze ze skrajności w skrajność. To znoszą Boże Narodzenie na rzecz ciapatych świąt, to znów z biletami w drugą stronę.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-09-01, 12:18
Dobrze zrobili
Ale ludzie którzy np mieli matkę Dunkę a ojca z Polski też nie zostaną wpuszczeni bo nie mają duńskiego nazwiska... muszą to jakoś dopracować.. to jest kurwa dyskryminacja !
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-09-01, 12:33
Zimny Carlsberg dla Duńczyków!
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-09-01, 12:44
No proszę, Duńczycy juz się nauczyli jak sobie radzić z problemem. Czekamy na kolejnych
Zgłoś
Avatar
bapmek 2013-09-01, 13:08 1
"Arabowie są z Arabii Saudyjskiej, a ja jestem z Pakistanu/Iranu/Syrii". Wychodzi na to, że też powinniśmy się obrażać za nazwanie Nas Polaków Słowianami, bo przecież nie jesteśmy ze Słowenii (tak, ja znam różnicę, brudasy jej nie rozumieją).

W Pakistanie i Iranie prawie nie ma Arabów, są Persowie, Pendżabczycy, Paszto, Urdu. Wychodzi na to, że powinniśmy się obrażać za nazywanie nas ugro-finami.

Do kuchni. Bo na zdobywanie wiedzy już za późno.
Zgłoś
Avatar
Severitus 2013-09-01, 13:44
"..czy padamy ofiarami rasizmu?"
Właśnie wy niewierne lewoboskie kurwy namiastki człowieka to Allach jest bogiem a nie jakiś Jezus, ku chwale Allacha zniszczymy wam kraj wy niewierne kurwy!~Pokojowa wypowiedź muzułmanina Ciapusa Ciapatego do Duńczyków
Zgłoś
Avatar
wajnona 2013-09-01, 13:57
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Loaloa 2013-09-01, 14:11
Już dostali karę od UEFA, do tego będą musieli przeprosić kibiców i zdymisjonować osobę odpowiedzialną za tę skandaliczną decyzję. Jeśli Dunom wydaje się, że będą się szarogęsić w Danii, to im się wydaje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie