18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Lewackie aktywistki z grupy "femen", próbowały zakłócić marsz w obronie wartości rodzinnych. Nie skończyło się to dla nich najlepiej...


PS.: Jednym z powodów marszu, była chęć wykreślenia z francuskich słowników takich sów, jak "matka", czy "ojciec" przez liberalnych i nowoczesnych socjalistów.
Zgłoś
Avatar
alanhawk 2012-11-19, 15:57 5
piwo za glebe pod koniec
Zgłoś
Avatar
Zdrojak 2012-11-19, 15:58 26
Zwykle nie jestem za przemocą ale: "wykreślenia z francuskich słowników takich sów, jak "matka", czy "ojciec"" należało się.
Zgłoś
Avatar
ButcheredAtBirth 2012-11-19, 16:02 1
Chcą dzieci, to niech je sobie zrobią. Leci piwko !
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2012-11-19, 16:03 12
Sadistic to nie filia prawackich pseudoportali. Won z tym na Frondę lub inne tego typu gówno.
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-11-19, 16:04 3
Pięknie spierdalały
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-11-19, 16:16 30
Archeolog, jak wstawisz kilka swoich zdjęć z parady pedałów, to pewnie też dostaniesz kilka piw, więc nie wstydź się..
A to, że feministki to tępe pizdy, których nawet najwięksi desperaci nie dotkną, to wie i prawica i lewica (chodzi mi o socjalistów/postkomuchów, nie o tą "postępową"), więc cóż, nie trafiłeś.
Zgłoś
Avatar
Chleb razowy 2012-11-19, 16:35 71
@archeolog - zdajesz sobie sprawę, że jak ktoś wejdzie na Twój profil, to tam widać Twoje wcześniejsze komentarze?
Cytat:

Chwal Breivika i pierdol frazesy w obawie przed islamizacją świata; broń jednocześnie palestyńskich Arabów


Cytat:

Nie. Usłyszysz narzekania, że ten portal to nie miejsce na prawackie, propagandowe gówno. Idź z tym na niezależną.pl.


Cytat:

Kurwa, z Sadistica robi się jakaś skurwiała filia Gazety Polskiej, Frondy i tym podobnego propagandowego, prawackiego gówna. Idźcie pierdolić gdzie indziej.


Cytat:

Ja pierdole, miałem nadzieję, że nie doczekam takiego dnia, kiedy na stronie głównej mojego kochanego Sadistica będą pojawiać się newsy z takiego propagandowego śmiecia jakim jest m.in. niezalezna.pl. Jakbym chciał czytać to gówno to wchodziłbym na ten skurwiały portal. Czy na Sadisticu już na dobre zagościła polityczna propaganda? Po ostatnim natężeniu, głównie prawackich wypocin, mam takie nieodparte wrażenie. W każdym bądź razie mam nadzieję, że to tylko chwilowy trend.


Cytat:

Widzę, że czytelnicy Gazety Polskiej i słuchacze Radia Maryja mający monopol na prawdę i bycie Polakami naszczekali się nader obficie w temacie.



jebany troll
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-11-19, 16:59 8
Pierdoleni lewaccy bojówkarze, wszędzie robią dym i smród. Jak mawiał JKM, socjalista to stadium pośrednie pomiędzy małpa i człowiekiem.
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-11-19, 17:07 2
Pater patriae napisał/a:

A to, że feministki to tępe pizdy, których nawet najwięksi desperaci nie dotkną, to wie i prawica i lewica



Nie wiem gdzie w tym logika. Jeśli kobieta jest ładna to dla jej wyruchania nie będzie mnie obchodziło jej zdanie na temat polityki, aborcji, pedalstwa, wyznania/sekty.

Twój argument jest inwalidą
Zgłoś
Avatar
longlong7 2012-11-19, 17:11 1
"Lewackie aktywistki z grupy "femen", próbowały zakłócić marsz w obronie wartości rodzinnych. Nie skończyło się to dla nich najlepiej... "
Zgłoś
Avatar
pocieszny 2012-11-19, 17:18 2
Gołe cycki na każdej Demonstracji/Marszu/Pochodzie/Ulicy/Domu/Chodnikach/Sklepach....

WSZĘDZIE!!!
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-11-19, 17:18
@bubr32,

dlaczego jego argument jest inwalidą? może @Pater_patriae lubi ruchać tylko mądre i inteligentne kobiety, które podzielają jego poglądy?
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-11-19, 17:19 1
"Faceci" we Francji to tylko laski umieją bić?
No tak to przecież Francja, kraj zboczeń i wszelakiego pedalstwa, tam nie ma mężczyzn tylko same pizdy, bardziej męskie są już te laski.
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2012-11-19, 17:19
nie wiem jak liberał mógł by chcieć wykreślić jakieś słowo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie