18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
A................r 2017-03-12, 13:21 23
"wam" to z iloma ona się jebie?
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2017-03-12, 13:32 109
@up Z ojcem i z bratem
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-03-12, 13:33 5
A więc nie chodzi o tabletki dzień po, ale dzień PO
Zgłoś
Avatar
p................a 2017-03-12, 13:34 14
Choć raz bardzo prawdziwy transparent. Wam znaczy, że:
1. Postępowo jestem wyzwolona i jebią mnie wszyscy patusy z uchodźcami
2. Efekt tego jebania będzie społecznym odpadem, bezużytecznym dla wszystkich poza partią socjalistyczną i będzie utrzymywany z państwowych, czyli waszych pieniędzy.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2017-03-12, 13:42
moja sperma na jej okularach
Zgłoś
Avatar
lakeroll 2017-03-12, 13:42
nie zdąży bo go sobie szybciej wytnie
Zgłoś
Avatar
1.Michal 2017-03-12, 13:53
będzie mulatem i nie będzie znał ojca
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-03-12, 14:29 8
"Wam", bo kobieta rodzi m.in. obywatela ćwoki Cieszę się że mogłem wyjaśnić oczywistą oczywistość.

ps. widzę, że ból dupy w katospierdolonym prawactwie wciąż silny. Manifestacja była 4 dni temu, a ból dupy że ojapierdolę
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-03-12, 14:35 23
Smutne i żałosne w tym kraju jest to, że ludziom ogranicza się podstawy wolności przez wpływ facetów w sukienkach opowiadających dyrdymały o życiu pozagrobowym. Smutne jest to, że ludziom nie daje się możliwości życia po swojemu, tylko według upodobań kilku osób z pośród 38 milionów. Smutne jest to, że ludzi przyzwyczaja się do "państwa, które daje" i że ci sami ludzie cieszą się z zasiłków, które są ochłapami, a mogliby pracować za kilka razy więcej. Smutne jest to, że partia która nazywa się Prawo i Sprawiedliwość, tworzy prawo pod siebie i kolesi, a sprawiedliwość jest zawsze po ich stronie. A najgorsze jest to, że nie spada jej poparcie i nazywana jest przez narodowców "wybawieniem od lewactwa", gdzie pojęcie tych ludzi na temat "lewactwa" kończy się na wpuszczaniu do kraju migrantów i zalegalizowaniu związków partnerskich.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-03-12, 14:39 11
@up

Najśmieszniejsze jest to, że środowiska narodowe są penetrowane przez rosyjskie służby propagandy internetowej jak dupa biedronia kutasem. Widać to po tym jak putin jest przedstawiany jako konserwatysta i ostatnia nadzieja białych - a te nasze narodowe polskie debile pieją z zachwytu
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2017-03-12, 15:24
Chcą urodzić lewaka, ale nikt ich nie rucha, dlatego domagają się in vitro
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2017-03-12, 15:28
Legenda głosi, że wszystkie feministki to owoc gwałtu.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2017-03-12, 15:44 7
Po pierwsze szczera dziewczyna, po drugie transparent działa, skoro tyle bóldupienia generuje.

Przypominam wam drogie lemingi, że powielając i wysyłając dalej tego typu foty, tylko nakręcacie sławę ten panience i jej transparentowi. Dodatkowo nie jest to jakiś przypałowy transparent, jest on po prostu szczery.

Ero, jak was on wkurwia, to nie dawajcie piw, i nie komentujcie tego

ps. dam piwo, bo rozpierdalają mnie komentarze pełne bólu zadka. Koło chuja mi ta panienka lata, i nie sądzę by jakiekolwiek protesty i manifestacje w tym kraju coś zmieniły.

ps2. fakt, pojebaną mamy władze na kolanach przed toruniem, skoro tak chętnie chce wspierać podziemie aborcyjne, czy niemowlaki ma śmietniku. Już jakiś czas temu wpadłem na pomysł, by w każdej gminie powinien być dodatkowy kosz na śmieci dla niechcianych noworodków, ekologia.
Zgłoś
Avatar
J................3 2017-03-12, 16:28 1
Ale plus dla niej, że chce URODZIĆ i otwarcie o tym pisze. Toż to żadna feminazistka.
Wyobrażacie sobie hasło "wyskrobię wam lewaka"?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie