18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
Film "Noe" u ciapatych
Kubala933 • 2014-03-16, 10:59
Witam sadole!
Przeglądając dziś jeden z portali informacyjnych natrafiłem na taką oto ciekawostkę:

Cytat:

Biblijna opowieść Darrena Aronofsky'ego, "Noe: Wybrany przez Boga", nie trafi do kin w krajach arabskich.

- Cenzorzy z Kataru, Bahrajnu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich oficjalnie potwierdzili, że nie dopuszczą filmu do kin - czytamy w komunikacie Paramount Pictures.
W uzasadnieniu wyjaśniają, iż treść obrazu jest sprzeczna z naukami islamu. W szczególności, chodzi o to, iż islam zabrania personifikacji postaci proroka, jakim jest tytułowy Noe.

Prawdopodobnie podobne decyzje podjęte zostaną w Egipcie, Jordanii i Kuwejcie.





Ciekaw jestem co stałoby się,gdyby te gówna wyprodukowały film o swoim allachuju. Zapewne w jakże oświeconej Europie byłaby to pozycja obowiązkowa,a jak nie obejrzałeś to jesteś ksenofobem i faszystą. Wszystkie lewaki teraz powiedzą,że trzeba tolerować ich zasady religijne. Szkoda,że chrześcijaństwo może być zmieszane z błotem i im nic to nie przeszkadza,ale murzyński chuj im w dupę.

Pierwszy temat. Jak się nie podoba to
Zgłoś
Avatar
jon81 2014-03-16, 11:04 20
Co za roznica...
I tak kin nie maja ;]
Zgłoś
Avatar
Medivh31 2014-03-16, 11:08 38
Fakt że w Europie jebie się katolików wynika stąd że konsekwencją takich działań będzie opierdol podczas kazania dokonany przez księdza i tyle, za co można pozwać zresztą. A jak zjebie się Islam to można dostać siekierą w oko od każdego ciapatego. Była już taka sytuacja kiedy to w USA pastor spalił Koran a na następny dzień gdzieś w Egipcie banda muzułmańskich zwierząt zmasakrowała lekarzy którzy udzielali charytatywnie pomocy w Egipcie. Facetom urżnięto łby a kobiety wyruchano.
Zgłoś
Avatar
qhash 2014-03-16, 11:11 40
największym problemem tego świata jest religia, robi ludziom sieczkę z mózgu
Zgłoś
Avatar
k................1 2014-03-16, 11:20 4
dokładnie religia i katolicy, muzułmanie i tp to najgorsza plaga tej ziemi proponowalbym to wytępić
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2014-03-16, 11:22 91
@up

Zastąpić wszystkich ateistami, co by stali się ludźmi z wyjebanym EGO.
Zgłoś
Avatar
teken 2014-03-16, 11:37 2
Ale co w tym dziwnego ? Muslimy może i pojebane, ale w swoim kraju radzą sobie z chrześcijańską plagą jak trzeba. Szkoda, ze Europa tak nie działa.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-16, 11:48
crowe mi nie pasuje do tego filmu

powini nakręcić jakiś film, gdzie rozpierdala wszystkich przy muzyce hansa zimmera

a to jakieś religine gówno jak pajsa gibsona.
Zgłoś
Avatar
AleMasakra 2014-03-16, 11:55 8
Kubala933 napisał/a:



Ciekaw jestem co stałoby się,gdyby te gówna wyprodukowały film o swoim allachuju. Zapewne w jakże oświeconej Europie byłaby to pozycja obowiązkowa,a jak nie obejrzałeś to jesteś ksenofobem i faszystą. Wszystkie lewaki teraz powiedzą,że trzeba tolerować ich zasady religijne. Szkoda,że chrześcijaństwo może być zmieszane z błotem i im nic to nie przeszkadza,ale murzyński chuj im w dupę.
:

Nie wyprodukowali by takiego filmu, z powodów wyżej przez ciebie wymienionych
Zgłoś
Avatar
joeblack33 2014-03-16, 11:56 13
@krisman1981
nie religie są plagą, tylko ludzka głupota. Ludzie się piorą od wieków, tylko z czasem zaczęto ubierać to w ideologie, motyw religijny, ostatnio się napierdalamy głównie o pokój.
Zgłoś
Avatar
Sutowendlin 2014-03-16, 11:57 1
Wybiorę się wybiorę. Zapowiada się fajnie.
A co do tematu to chuj z tym co sobie kozojebcy robią. Pierdolić ich sodomie i gomorie. W dniu ostatnim Pan im dopierdoli i się skończy kozowanie
Zgłoś
Avatar
qhash 2014-03-16, 11:57 6
Moderator napisał/a:

@up

Zastąpić wszystkich ateistami, co by stali się ludźmi z wyjebanym EGO.



ateiści mają wyjebane ego? tak, to jest bardzo sensowne

ja jebe
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-03-16, 12:04 15
Gdybym rządził w Polsce to zakazałbym publicznego manifestowania religii, rozpierdoliłbym wszystkie kościoły, które nie są zabytkami, klechom za ich usługi dokurwiłbym taki podatek, że by się zesrali i usunąłbym to gówno raz na zawsze z przestrzeni publicznej. Jak chcą się odmóżdżać to droga wolna, ale we własnych domach. Poza zasięgiem wzroku i z daleka od normalnych, światłych i rozumnych ludzi.
Zgłoś
Avatar
k................8 2014-03-16, 12:08 4
Hehe stary dobry Russel Crowe.
Mi się on najbardziej kojarzy tylko z dwoma filmami


Najlepsze role w jego karierze moim zdaniem a tutaj Noe z arką
Niema chuja muszę iść na ten film

Aczkolwiek nawiązując do dyskusji na temat ciapatych to kozi chuj im w dupę a noż pod gardło dziękuję .
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2014-03-16, 12:09 3
qhash napisał/a:

ateiści mają wyjebane ego? tak, to jest bardzo sensowne
ja jebe



Jak kurwisz, to nie dziw się, że jebie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie