18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Irenvelle 2013-05-21, 4:00
U mnie zmienilo, jestem wkurwiony bo nastepny moron wrzuca filmik, ktory tu byl.I olal bym to gdyby nie fakt, ze to kurwa bylo kilka dni temu, serio.
Zgłoś
Avatar
LewaN123456 2013-05-21, 5:01
w polsce żeby realizować pasje to trzeba mieć zajebistą prace co jest praktycznie nie możliwe, albo w młodym wieku nadzianych rodziców. Żeby motorem jeździć czy skakać ze spadochronem potrzeba fundusze. W polsce szary obywatel który zapier*ala 8h dziennie za 1200 zł ma na to szanse? to nie dla nas
Zgłoś
Avatar
rozyk 2013-05-21, 6:40
motywacji na dzisiaj styknie jutro obejrze drugi raz
Zgłoś
Avatar
cerox 2013-05-21, 7:11
haha, łap piwo za podpis
Zgłoś
Avatar
jaskowski 2013-05-21, 7:30
bierzcie dalej doslownie dane 'rozrywki' z filmu.
brawa brawa
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2013-05-21, 9:19
ale mnie to zmotywowało do nauki do kolokwium....
olej studia nakurwiaj na nartach i spadochronie
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-05-21, 9:20
Przed kolokwium z analizy nawet takie gówno nie pomaga
Zgłoś
Avatar
Oranżada 2013-05-21, 9:33
Tak możemy wszystko ale niestety kręgosłup nie jest z plasteliny jedna pomyłka i na wózku do końca życia, chyba wolałbym umrzeć.
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2013-05-21, 9:40 4
Przez żaden strach nie ograniczeni, ograniczeni przez miejsce i kulturę urodzenia, 6.9 miliarda ludzi morze pomarzyć o tym, co Pan Olśniony chłopek pierdoli wers po wersie, jeden milion może sobie na to pozwolić, a i tak 90% z nich to pierdoli i tylko garstka kręci te pseudomotywujące gówna.

Spójrz w siebie, medytuj, wewnątrz, tam jest kurwa głębia. Oczywiście, chce mi się paralotni jak chuj, a nie mam i co? CO? I nie będę miał, bo jak, nie teraz, może później. Wszystko jest w środku, a jak wystarczająco się rozwiniesz, możesz mieć loty wyższe, niż wszyscy.

Jebani motywatorzy z milionami na kontach. Świat, w którym przyszło nam żyć, a który ludzie ludziom stworzyli, jest popierdolony do bólu.
Zgłoś
Avatar
tinox 2013-05-21, 9:40 14
Pierdolicie kurwa -.- Alpy srarpy. Tam macie przykład co możecie robić !
Problem odłożyć na jebany rower 1500zł albo wycieczkę ? trzeba być oszczędnym a nie kurwa zalewać sie w jebane weekendy przed kompem czy w barze z dziwkami. Nawet jebane rolki za 400zł dadzą więcej radości niż 15 piw w sobotni wieczór. Ale niee zawsze sie znajdą jakieś pizdy że będą stękały a że żyjemy w Polsce ze chujowy kraj, ze zarobki z chuja wyciągnięte. Kurwa pracuje na pół etatu dostaje jebane 700zł czasem sypną pierdolona 13stką ale co jakiś czas stać mnie by wyjebać 2000zł w błoto bo oszczędzam. Przez ostatnie 1,5 roku odłożyłem na Aparat (2000zł), Laptopa (2100zł), Telewizor (1800zł), kilka wyjazdów chuj że krótkich ale czułem sie spełniony nie przymierzając z jebanych 700zł miesięcznie + dodatki jakieś, odłożyłem ok 7000zł.
I nie pierdolcie mi że za 1500zł miesięcznie chuja zrobicie, jak nie potraficie sie obchodzić z pieniędzmi to fakt chuj wyjdzie z tego bo przepierdolicie na dziwki, fajki, alkohol tylko po to by złapać syfa, raka albo obudzić sie kurwa w rowie z obdartą mordą.

Dziękuję, Do widzenia, Dobranoc
Zgłoś
Avatar
bavarian 2013-05-21, 10:02
nie ma Sail nie ma motywacji:P
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-05-21, 10:35 4
@upup w 18 miesiecy, zarabiajac siedem stow odlozyles siedem kola. na zycie wydawales wiec miesiecznie 350zl. mieszkasz pod mostem?
Zgłoś
Avatar
Waszyf 2013-05-21, 10:53
Gnije z niektórych postów.
Zgłoś
Avatar
bedzio 2013-05-21, 11:31
DObra dobra robić coś można w wolnym czasie ale generalnie i tak jak oglądam takie filmiki to mnie wpienia to że wiekszość tych "odważnych" w życiu rączek sobie pracą nie pobrudziło....
ZAWÓD SYN i jedziemy............
Zgłoś
Avatar
Jezierro 2013-05-21, 11:37
Ludzie ale pierdolicie wiecie w ogóle co to oznacza " żyć wolnym "
Pozwólcie że wyjaśnię a więc nie podoba ci się tutaj nauczyć się języka naucz się czegoś nowego rozwiń swoją osobę i wyjedz znajdź coś lepszego gdzie indziej , ale tam gdzie niema takiej biurwokracji jak jest tutaj to że mało zarabiacie to po części jest wina tego że nie macie odwagi nic zmienić w swoim życiu ruszyć dupy z przed kompa wyjechać gdzieś w świat , oraz uważacie że czy się stoi czy się leży 2000tyś się należy i etat najlepiej 4000 na rękę ludzie żyć wolnym oznacza MIEĆ WOLNOŚĆ DO POPEŁNIANIA BŁĘDÓW !
i uczenia się na nich a nie ciągła ochrona Państwa !

Ktoś mądry powiedział całe życie się uczymy a na starość i tak umieramy głupi...
Co jeśli ktoś przestał się uczyć ze skończeniem szkoły średniej niech się nie dziwi że gówniano mu idzie
Już słyszę Bul dupy :"panie ja mam magistra bla bla bla" trza było sprawdzić kretynie czy potrzebują takich na ryku pracy i zamiast chlać po kontach w akademiku trza było ZAPIERDALAĆ aby coś osiągnąć, a samo się to nie zrealizuje !!!

Potrzebują spawaczy... zrobić uprawnienia TIG/MIG, nudne ? to może kurs na operatora obrabiarek CNC ?
Nie wiesz jakie studia ?
Wybierz stricte techniczne gdzie zryją ci beret matmą i fizyką ale uwierz inżynierów potrzebują ALE TAKICH CO MAJĄ ŁEB NA KARKU !
Wydział PPT ,Mech i Bud Masz itp itd !

Do roboty kurwa życie samo się nie zmieni !!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie