18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Roler 2013-05-21, 12:24 2
Idą na studia: "gry i zabawy". Bawią się studenciki od rana do wieczora i potem narzekają. Wy naprawdę nie zdajecie sobie sprawy, że gdybyście chcieli to moglibyście zrobić wszystko? Że co, nadzianych starych nie macie? Znam jednego gościa, co miał dzianych starych. Od małego nie szanował pieniędzy i łapał kolegów na stawianie alkoholu i trawy. Jakoś niczego się w życiu nie dorobił.
Zjebaliście sobie życie to wasza sprawa, ale nie wylewajcie swoich łez tutaj. Przecież to normalne, że większość z was swoje życie spędzi w nudny, szary sposób, a waszą największą dumą będzie wychowanie syna, który pójdzie w wasze ślady.
Cieszy mnie jednak, że na sadolu widać kilka osób, które w swoim życiu widzą jasną stronę a nie tylko "ból dupy".
(Jak uważacie filmik za durny to już nic was nie uratuje, miłego życia)
Zgłoś
Avatar
m................9 2013-05-21, 12:58 8
tinox napisał/a:

Pierdolicie kurwa -.- Alpy srarpy. Tam macie przykład co możecie robić !
Problem odłożyć na jebany rower 1500zł albo wycieczkę ? trzeba być oszczędnym a nie kurwa zalewać sie w jebane weekendy przed kompem czy w barze z dziwkami. Nawet jebane rolki za 400zł dadzą więcej radości niż 15 piw w sobotni wieczór. Ale niee zawsze sie znajdą jakieś pizdy że będą stękały a że żyjemy w Polsce ze chujowy kraj, ze zarobki z chuja wyciągnięte. Kurwa pracuje na pół etatu dostaje jebane 700zł czasem sypną pierdolona 13stką ale co jakiś czas stać mnie by wyjebać 2000zł w błoto bo oszczędzam. Przez ostatnie 1,5 roku odłożyłem na Aparat (2000zł), Laptopa (2100zł), Telewizor (1800zł), kilka wyjazdów chuj że krótkich ale czułem sie spełniony nie przymierzając z jebanych 700zł miesięcznie + dodatki jakieś, odłożyłem ok 7000zł.
I nie pierdolcie mi że za 1500zł miesięcznie chuja zrobicie, jak nie potraficie sie obchodzić z pieniędzmi to fakt chuj wyjdzie z tego bo przepierdolicie na dziwki, fajki, alkohol tylko po to by złapać syfa, raka albo obudzić sie kurwa w rowie z obdartą mordą.

Dziękuję, Do widzenia, Dobranoc



nie wszyscy mieszkają z mamusią
Zgłoś
Avatar
FunkyKoval 2013-05-21, 13:13
Na zdjęciach to i Pakistan ładnie wygląda.
Zgłoś
Avatar
czub1789 2013-05-21, 15:24 4
tinox ale twój aparat cyfrowy, telewizor czy inne hujstwo nie zastąpi wilgotnej cipeczki co łikend ja wole wydać na wódę fajki dziewczynki wtedy czuję że żyję i zapominam raz na czas o tych jebanych problemach i poznaje dzieki temu wielu ludzico Ci z tego telewizora nic i tak samo gówno tam leci cos czuje ze w huja walisz i tak z tym oszczedzaniem za mieszkanie nai placisz ?jesz resztki z smietnika ? nie chorujesz ? samochod masz na wode? autobusami za darmo Cie wożą ? nie kupujesz nic zonie, narzeczonej, dziewczynie, kochance? co ty czlowieku pierdolisz ze z 700 zł tyle odłożyłeś. Bujać to my ale nie nas.
Zgłoś
Avatar
Verdourth 2013-05-21, 15:37
@rigisut

^
|
|
|
Zaplusować tego pana
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-05-21, 18:48 2
tinox napisał/a:

Pierdolicie kurwa -.- Alpy srarpy. Tam macie przykład co możecie robić !
Problem odłożyć na jebany rower 1500zł albo wycieczkę ? trzeba być oszczędnym a nie kurwa zalewać sie w jebane weekendy przed kompem czy w barze z dziwkami. Nawet jebane rolki za 400zł dadzą więcej radości niż 15 piw w sobotni wieczór. Ale niee zawsze sie znajdą jakieś pizdy że będą stękały a że żyjemy w Polsce ze chujowy kraj, ze zarobki z chuja wyciągnięte. Kurwa pracuje na pół etatu dostaje jebane 700zł czasem sypną pierdolona 13stką ale co jakiś czas stać mnie by wyjebać 2000zł w błoto bo oszczędzam. Przez ostatnie 1,5 roku odłożyłem na Aparat (2000zł), Laptopa (2100zł), Telewizor (1800zł), kilka wyjazdów chuj że krótkich ale czułem sie spełniony nie przymierzając z jebanych 700zł miesięcznie + dodatki jakieś, odłożyłem ok 7000zł.
I nie pierdolcie mi że za 1500zł miesięcznie chuja zrobicie, jak nie potraficie sie obchodzić z pieniędzmi to fakt chuj wyjdzie z tego bo przepierdolicie na dziwki, fajki, alkohol tylko po to by złapać syfa, raka albo obudzić sie kurwa w rowie z obdartą mordą.

Dziękuję, Do widzenia, Dobranoc



Wiek: 20
pewnie 300zl mamie dajesz i cie wszystko pierdoli? czekaj az bedziesz miec swoje mieszkanie - ledwie bedziesz zyc od 10 do 10tego
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2013-05-21, 20:22
Taa.. przstańcie się mazać... ja zarabiam 2700zł na rękę !!!....

Bu haha....

Ale nikogo nie obchodzi to że wydatków mam na poziomie 2500zł miesięcznie.. i biduję za 200zł...
Zgłoś
Avatar
tinox 2013-05-21, 21:01
abdul napisał/a:

@upup w 18 miesiecy, zarabiajac siedem stow odlozyles siedem kola. na zycie wydawales wiec miesiecznie 350zl. mieszkasz pod mostem?



Mieszkam w małym mieszkanku w małym miasteczku Matematyk się znalazł nie doliczyłeś 13stek a to dodatkowe wynagrodzenie w postaci takiej samej pensji no i małe dodatki w wysokości ok. 300zł od czasu do czasu sie trafią

czub1789 napisał/a:

tinox ale twój aparat cyfrowy, telewizor czy inne hujstwo nie zastąpi wilgotnej cipeczki co łikend ja wole wydać na wódę fajki dziewczynki wtedy czuję że żyję i zapominam raz na czas o tych jebanych problemach i poznaje dzieki temu wielu ludzico Ci z tego telewizora nic i tak samo gówno tam leci cos czuje ze w huja walisz i tak z tym oszczedzaniem za mieszkanie nai placisz ?jesz resztki z smietnika ? nie chorujesz ? samochod masz na wode? autobusami za darmo Cie wożą ? nie kupujesz nic zonie, narzeczonej, dziewczynie, kochance? co ty czlowieku pierdolisz ze z 700 zł tyle odłożyłeś. Bujać to my ale nie nas.



Na dziwki nie muszę wydawać bo mam kochającą dziewczynę. Alkoholu nie piję bo nie lubię i z paru innych przyczyn. Samochodu nie mam autobusem nie muszę nigdzie dojeżdżać. Nie nie choruje jedynie co to wydam czasem na paracetamol. Od czasu do czasu dziewczynie cos kupię kolczyki czy coś innego. A za mieszkanie dużo nie płacę. Za dużo też nie jem o czym świadczy moja waga (60kg) tak mam niedowagę xD. NA byle gówna też nie wydaję.

majk19 napisał/a:



nie wszyscy mieszkają z mamusią



Mamusia mieszka sama, strasznie mnie drażniła momentami dlatego lekka izolacja od niej

Un_Nem napisał/a:



Wiek: 20
pewnie 300zl mamie dajesz i cie wszystko pierdoli? czekaj az bedziesz miec swoje mieszkanie - ledwie bedziesz zyc od 10 do 10tego



Nie mamusi nic nie daję mieszkam na Swoim Trzeba kombinować kolego nie każdy może powiedzieć ze baluje za hajs rodziców. ja tego nigdy nie mogłem powiedzieć, nauczyłem się jednak wartości pieniądza a to strasznie ułatwia życie.
Zgłoś
Avatar
ujemuje 2013-05-21, 21:10 2
Strasznie marudzicie.
Mam 30 lat. Na studiach zapieprzalem co wakacje by zdobyc doswiadczenie. Po studiach dostalem dobra prace ale za kiepskie pieniadze na poczatek. Teraz wyspecjalizowalem sie i mam mase ofert pracy i srednio wyciagam kilkanascie tysiecy PLN miesiecznie jako inzynier. Malo mam wolnego czasu ale jesli sie uda to skacze od czasu do czasu. Wykonalem ponad 20 skokow i przymierzam sie do zakupu wingsuit by polatac jak ci kolesie z filmiku. Nie bylem nigdy wspomagany przez rodzinke/znajomych. Przetancie plakac jak male dziewczynki tylko wezcie sie do pracy.
Oczywiscie za chwile mnie ktos objedzie ale mam gdzies nieudacznikow wiecznie marudzacych. Pozadrawiam wszystkich ktorzy spelniaja swoje marzenia.
Zgłoś
Avatar
tinox 2013-05-21, 21:14
ujemuje napisał/a:

Strasznie marudzicie.
Mam 30 lat. Na studiach zapieprzalem co wakacje by zdobyc doswiadczenie. Po studiach dostalem dobra prace ale za kiepskie pieniadze na poczatek. Teraz wyspecjalizowalem sie i mam mase ofert pracy i srednio wyciagam kilkanascie tysiecy PLN miesiecznie jako inzynier. Malo mam wolnego czasu ale jesli sie uda to skacze od czasu do czasu. Wykonalem ponad 20 skokow i przymierzam sie do zakupu wingsuit by polatac jak ci kolesie z filmiku. Nie bylem nigdy wspomagany przez rodzinke/znajomych. Przetancie plakac jak male dziewczynki tylko wezcie sie do pracy.
Oczywiscie za chwile mnie ktos objedzie ale mam gdzies nieudacznikow wiecznie marudzacych. Pozadrawiam wszystkich ktorzy spelniaja swoje marzenia.



No i o to chodzi Wystarczy mieć głowę na karku i chęci
Zgłoś
Avatar
gupichuj 2013-05-21, 21:23
Nie każdy chce latać, mi sprawia przyjemność grzebanie przy samochodach i ruchanie.
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-05-21, 21:58
tinox napisał/a:



Mieszkam w małym mieszkanku w małym miasteczku Matematyk się znalazł nie doliczyłeś 13stek a to dodatkowe wynagrodzenie w postaci takiej samej pensji no i małe dodatki w wysokości ok. 300zł od czasu do czasu sie trafią

otoz doliczylem trzynastke. w poltora roku raczej ich duzo nie nalapales. czyli tak: jestes osoba z najwyzej srednim wyksztalceniem pracujaca najpewniej w jakims urzedziku w miescince i za pol etatu udaje ci sie zgarnac nawet 1kpln/m-c. w najbardziej zabitej dechami norze wynajem lokum pozre ci pol pensji. do tego prad, woda, kanaliza, podatek smieciowy, internet, telefon, ogrzewanie. ubranie kosztuje, kobita kosztuje, choroby kosztuja, jesc tez cos trzeba. jesliby przyjac, ze miesiac w miesiac dostajesz premie zwiekszajaca wynagrodzenie prawie o polowe - to po odlozeniu tych siedmiu kola, wychodzi 6 i pol stowy na miesiac. kawalerka 5stow, int/tel stowa, pozostale media pewnie 5dych albo lepiej i nie zostaje nic. zjadasz wlasne a ciuchy robisz z obcietych wlosow i paznokci?
Zgłoś
Avatar
m................9 2013-05-21, 22:32 2
abdul napisał/a:

otoz doliczylem trzynastke. w poltora roku raczej ich duzo nie nalapales. czyli tak: jestes osoba z najwyzej srednim wyksztalceniem pracujaca najpewniej w jakims urzedziku w miescince i za pol etatu udaje ci sie zgarnac nawet 1kpln/m-c. w najbardziej zabitej dechami norze wynajem lokum pozre ci pol pensji. do tego prad, woda, kanaliza, podatek smieciowy, internet, telefon, ogrzewanie. ubranie kosztuje, kobita kosztuje, choroby kosztuja, jesc tez cos trzeba. jesliby przyjac, ze miesiac w miesiac dostajesz premie zwiekszajaca wynagrodzenie prawie o polowe - to po odlozeniu tych siedmiu kola, wychodzi 6 i pol stowy na miesiac. kawalerka 5stow, int/tel stowa, pozostale media pewnie 5dych albo lepiej i nie zostaje nic. zjadasz wlasne a ciuchy robisz z obcietych wlosow i paznokci?

daj se spokój z nim, on w życiu na swoim nie był i pewnie nigdy rachunków na oczy nie widział. Te jego śmieszne obliczenia kupy się nie trzymają, no chyba że mieszka w obsranej norze, poluje w lesie, i ubiera się w liście od sałaty a jego dziewczynie wystarczy tylko zachód słońca zobaczyć żeby była szczęśliwa.
Zgłoś
Avatar
tinox 2013-05-21, 23:22
No tak Experci Sadistica : ] W dupie byli gówno widzieli
Zgłoś