18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Bakkermman 2013-05-20, 16:37 7
czyli ze jak bede skakal ze spadochornem i na motorze to bede wolny tak?
Zgłoś
Avatar
tamsadrzwi 2013-05-20, 17:01 9
@up zestaw kutas i cycki ,zgadłem?
Zgłoś
Avatar
opo5 2013-05-20, 18:26 3
Na pierwszym ujęciu myślałem że to koleś z KKK skacze
tak czy siak, Mają jajca skurwysyny
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-05-20, 18:27 2
Kurwa, zmotywowałeś mnie tym filmikiem

ide polatac na wing suicie bo już dobry rok leży w szafie
Zgłoś
Avatar
rigsuit 2013-05-20, 19:51 96
Na filmikach fajnie wszystko wygląda... Większość z nas zapierdala za 1500 na miesiąc, wstajemy zajebani robotą, z niechęcią do niej idziemy na 8-10 godzin, robimy co dziennie to samo że już kurwica nas łapie... Nadchodzi weekend wszyscy idą do klubów, barów, zadymy, albo wali się do mordy 4pak przed kompem, większość najebana ma złudne wrażenia że życie jest piękne, na następny dzień budzą się ludzie z grymasem że jest chujowo jak to w Polsce. Nie pomijając faktu że pod koniec miesiąca zostają drobne z tej wypłaty... I jak się tu kurwa rozwijać? Chyba musiałbym opierdolić bank, albo kurewskie szczęście na godziwą pracę za którą mi dobrze zapłacą i zacznę realizować coś czego zawsze chciałem.
Zgłoś
Avatar
animalus 2013-05-20, 20:59 5
@up Dokładnie, większość tych rozrywek motywujących jest nieosiągalna dla 80% sołeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
miek13 2013-05-20, 21:13 1
Przecież napisałem w opisie, że filmik i tak pewnie gówno w was zmieni, ale wy nadal swoje mądrości ...
Zgłoś
Avatar
MrKinggston 2013-05-20, 21:19 4
Też bym se kurwa pojechał w Alpy zimą, ale kurwa za 1600zł brutto to raczej nierealne!!
Zgłoś
Avatar
fruityguy 2013-05-20, 21:28 3
Może komuś zrobię przysługę; track w tle : Blackmill - Friends
Zgłoś
Avatar
etris 2013-05-21, 1:15 5
rigsuit napisał/a:

Na filmikach fajnie wszystko wygląda... Większość z nas zapierdala za 1500 na miesiąc, wstajemy zajebani robotą, z niechęcią do niej idziemy na 8-10 godzin, robimy co dziennie to samo że już kurwica nas łapie... Nadchodzi weekend wszyscy idą do klubów, barów, zadymy, albo wali się do mordy 4pak przed kompem, większość najebana ma złudne wrażenia że życie jest piękne, na następny dzień budzą się ludzie z grymasem że jest chujowo jak to w Polsce. Nie pomijając faktu że pod koniec miesiąca zostają drobne z tej wypłaty... I jak się tu kurwa rozwijać? Chyba musiałbym opierdolić bank, albo kurewskie szczęście na godziwą pracę za którą mi dobrze zapłacą i zacznę realizować coś czego zawsze chciałem.



Ehhhh Nienawidzę takiego podejścia...

Zamiast wziąć się i zmienić stan rzeczy, lepiej narzekać jakie to kurewsko nie uczciwe życie

Potrzeba tylko dwóch rzeczy
1. PRACOWITOŚĆ
2. Trochę inteligencji

I wyprzedzam twoją odpowiedź, jeśli uważasz że nie mam pojęcia co mówię, to dla ciebie jest już za późno...
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-05-21, 1:52 13
@up co ty kurwa mozesz wiedziec.
bedziesz pracowity to i tak i tak cie wyruchaja za 8zl na godzine.
o ile bedziesz miec prace!
Zgłoś
Avatar
Fragless 2013-05-21, 2:15
Jak spojrzałem na miniaturkę to myślałem, że członek ku klux klanu. Nie moja wina - Sadistic.
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-05-21, 2:16
@up nie raz udowodniono że jeśli się chce to można wszystko

tak na prawde miliony masz w zasięgu ręki .
Zgłoś
Avatar
owsley 2013-05-21, 3:59 2
juz mnie wkurwia te narzekanie jak to jestescie ruchani i bezradni. A co jesli wyjscie jest gdzies indziej?
Wezcie mala pozyczke, wyjedzicie stad do Skandynawii czy kurwa gdziekolwiek i po 2 miesiacach ciezkiej pracy macie rownowartosc 5cioletniej harówki w Polsce.

i tak nie zmieni to nic w waszym zyciu, ale całą tą frustrację musiałem przelać na klawiaturę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie