18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
baloo 2014-02-19, 17:23
hahahahahahaHahaha Herge erge hehah
.
.
qrwa chociaż jak ten pałkaż dostał w łeb to już mi nie "haha"
Zgłoś
Avatar
quickxxx 2014-02-19, 17:34
Policeman, ja doskonale wiem że UE nie jest doskonałą organizacją, więcej, jest chujowa, ale pomimo to jednak statystycznemu Kowalskiemu żyje się tu o niebo lepiej niż ludziom na Ukrainie, nawet u nas, chociaż jesteśmy jednymi z najgorzej rozwiniętych we wspólnocie. Nie mówię tu o korzyściach dla nas tylko dla Ukrainy, jak każdy chyba gdybam co byłoby dla nich lepsze. A i bywałem na Ukrainie, ba 3 dni temu pojechał dopiero ode mnie znajomy stamtąd i doskonale zdaję sobie sprawę z podziału społeczeństwa. Tylko że głosu społeczeństwa nikt nie słuchał, a utożsamianie go z wolą prezydenta jest kpiną w jakimkolwiek państwie (zobacz chociaż u nas). Nie było żadnego referendum czy czegokolwiek, choćby lewego. A upór Janukowicza wiąże się z tym że Putin macha mu kiełbasą przed nosem (obiecuje bodaj 11mld dla Ukrainy jeśli to ich wybierze, oczywiście bez pokrycia). A to że wschód jest prorosyjski jest tylko i wyłącznie skutecznym praniem mózgu przez dziesięciolecia, wiadomo jak taki bidok słyszy od łojca i dziadka że Rosjanie są super to i sam tak uważa, to wyniósł z domu. Tak samo Polska pod zaborami, inteligencja, szlachta chciała wolności/ szukała jak największych ulg ze strony okupantów aby stworzyć namiastkę państwa, a chłopi wręcz przeciwnie, nie dało ich się nakłonić do udziału w powstaniach, wystarczyło żeby zaborca obiecał uwłaszczenie. Czyli na co wychodzi, większość społeczeństwa chciała być w innym państwie, ale jednak nie żałujemy efektów chyba, nie?
Zgłoś
Avatar
szklanka 2014-02-19, 22:41
Jebać policje na 100%, mam nadzieje że umarł niejeden tam.
Zgłoś
Avatar
b................2 2014-02-19, 23:54
Pomijajac fakt zepsucia wiekszosci panstw (mocarstw t.j. U.S.A., Izrael, Chiny, Rosja i innych o ktorych nie mam pojecia) na całym świecie. Bezsensownych bratobojczych walk na ulicach Ukrainy. Zastanawia mnie tylko jedno... Jak sypia Viktor Yanukovych? Oraz inni mu podobni, a nawet gorsi, ktorzy popelniaja wieksze zbrodnie tyle, ze w "bialych rekawiczkach", odsuniete w czasie, nienamacalne w chwili obecnej, niewidoczne z obecnej perspektywy. Nie chciałbym przejsc nawet kroku w ich butach. a na pewno stac sie jednym z nich...
Zgłoś
Avatar
Kamil90rts 2014-02-20, 18:06
Cytat:

PPS: I z tego powodu uważam Jaruzelskiego za mądrego człowieka, moim zdaniem dzięki stanowi wojennemu przewrót obył się stosunkowo bezkrwawo- w porównaniu do tego co tam się dzieje. Bo tak- prawdopodobnie, bardzo prawdopodobnie gdyby nie on Ruscy uspokoiliby sytuacje jak w Czechach.


W roku 1981 nie bylo zadnego zagrozenia interwencja sowiecka w Polsce
Zgłoś
Avatar
kawkaman 2014-02-20, 19:02
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.