18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
Avatar
Hooorq 2014-02-18, 17:40 6
wszędzie ci kibole ehh w dodatku faszysci
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2014-02-18, 17:57 138
Żal mi tych milicjantów. O ile protestanci sami decydują o tym czy chcą iść tam i ryzykować życiem, o tyle milicjanci po prostu dostali rozkaz i muszą tam stać. Smutne to jest jeszcze dlatego, że pewnie z biedy, taki milicjant woli ryzykować tym, że nie wróci do domu, że go zatłuką kostką brukową w walce niż odmówić wykonania rozkazu i wylecieć z roboty.
Zgłoś
Avatar
hejcior 2014-02-18, 18:07 3
Dziwi mnie brak broni palnej po stronie milicji...poprawność polityczna wzięła górę?
Zgłoś
Avatar
mscicielzLitwy 2014-02-18, 18:10 11
niezly headshot na poczatku
Zgłoś
Avatar
zonik 2014-02-18, 18:23
Nie chciałbym dostać taka kostka w łeb będąc nawet w kasku. Ciekawe czy uwolni sie Ukraina od ruskich tak jak my
Zgłoś
Avatar
XDFSQ 2014-02-18, 18:28 40
@mr lewy

Rozkaz napieprzania obywateli którzy chcą aby rząd przestał ich ruchać . Nie patrzę na demonstrantów względem poglądów lewicowych lub prawicowych , patrzę na nich jako wkurzony lud który w końcu wyszedł na ulicę, przestał bać się przemocy z strony milicji , prześladowań z urzędu . Walczy słowem ale i pięściom . Jeśli ktoś coś zmienia w kraju , dojdzie do ofiar i użycia przemocy . To jest proste , walczą by zmienić swoją sytuację . A jeśli ktoś uważa że to nie normalne , niech wybaczy i dalej siedzi przed laptopem narzekając na sytuacje w Polsce . Ukraińska rewolucja wygra pokazując że każdy naród może wyjść i zmienić swoje życie. Ale w Polsce w ciągu dalszym nasze poczynania względem narzekań wylewamy na ekrany monitora a jeśli przychodzi do demonstracji " Marsz Niepodległości" każdy brudzi go że chuligani ,że bydło , że spałować ....
Zgłoś
Avatar
oneshott 2014-02-18, 18:34 3
Dziwie sie ze tacy spokojni ci milicjanci. Chyba im prochu i ropy brakuje, bo po mojemu to juz dawno powinni tam czolgami stac z nabitymi karabinami:).
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2014-02-18, 18:41 9
XDFSQ napisał/a:

@mr lewy

Rozkaz napieprzania obywateli którzy chcą aby rząd przestał ich ruchać . Nie patrzę na demonstrantów względem poglądów lewicowych lub prawicowych , patrzę na nich jako wkurzony lud który w końcu wyszedł na ulicę, przestał bać się przemocy z strony milicji , prześladowań z urzędu . Walczy słowem ale i pięściom . Jeśli ktoś coś zmienia w kraju , dojdzie do ofiar i użycia przemocy . To jest proste , walczą by zmienić swoją sytuację . A jeśli ktoś uważa że to nie normalne , niech wybaczy i dalej siedzi przed laptopem narzekając na sytuacje w Polsce . Ukraińska rewolucja wygra pokazując że każdy naród może wyjść i zmienić swoje życie. Ale w Polsce w ciągu dalszym nasze poczynania względem narzekań wylewamy na ekrany monitora a jeśli przychodzi do demonstracji " Marsz Niepodległości" każdy brudzi go że chuligani ,że bydło , że spałować ....



Nie rozumiem tylko, czemu odniosłeś do mnie tę wypowiedź No spoko, masz własne zdanie, tylko ja stwierdziłem, że żal mi tych milicjantów i tyle, bo są tam poniekąd mimowolnie
A co do tego wygrania ukraińskiej rewolucji to ja im raczej tego nie życzę, bo (co już pisałem kiedyś) jeden z przywódców opozycji ukraińskiej zapowiedział, że Ukraina powinna odzyskać wschodnie tereny należące obecnie do Polski. Niech sobie w rządzie wywalczą słowem te rozmowy z ue i w ogóle, ale od naszych ziem to niech łapki trzymają z dala
Zgłoś
Avatar
Mleczarzmail 2014-02-18, 18:45 4
No kurwa falanga to nie była.
Zgłoś
Avatar
Gerwazy Waligóra 2014-02-18, 18:52 2
I Kaczka chciala ten Narod Ukrainy zapraszam do Uni Europejskiej.... DZICZ, za wschodnia granica tylko dzicz.. kto byl ten wie..
Zgłoś
Avatar
Marcos11 2014-02-18, 18:53 1
teraz pytanie dlaczego demonstranci odciagaja nieprzytomnych milicjanotow?
Zgłoś
Avatar
starzyn 2014-02-18, 19:01
Akcja 0:25 -Booom. one shot one kill !
Zgłoś
Avatar
maddog77 2014-02-18, 19:02
Bardzo dobrze...lać kolaborantów Moskwy.
Zgłoś
Avatar
skarbona 2014-02-18, 19:04 3
mrlewy, kurwa juz ktorys raz widze takie pojebane pierdolenie ze "oj oj bo oni chca wschodnie tereny" kurwa no i co z tego ze chca? Wiesz jakie to musialo by byc zamieszanie itp.? zeby jakas czesc jednego kraju przeszla we wladanie innego? chocby sie zesrlali to i tak nic nie dostana i oni o tym wiedza ale jakos ludzi do siebie przekonuja... kurwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie