18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Garkein 2014-02-18, 23:39
jest gdzieś stary filmik jak ukraińska żandarmeria rozpędza tłum i myślę że muszą wojsko zaprzęc do roboty by okiełznać tłum
Zgłoś
Avatar
wrobel102 2014-02-19, 0:11 1
0:25 Widziałem wiele rzeczy w swoim życiu mimo młodego wieku, ale to mną wstrząsnęło : > Powinni używać ostrej amunicji już od dawna.
Zgłoś
Avatar
Bociek 2014-02-19, 0:11 3
kurwa mać, sadistic jet troche pojebany, najpierw psioczycie że gender chujowy, że unia pedałów wszędzie wpycha, że unia ciapaków promuje, ale teraz chcecie ich też na ukrainie bo wspieracie "proeuropejską swołocz" dla dobra ukrainy powinni rozjebać byle szybko demonstrantów i ukraina byłaby czysta od tęczowego i unijnego syfu, zastanówcie się..
Wspieracie Unię, czy normalny, zdrowy tryb życia? ... sadisticu chcesz pedałów i ciapaków czy czystych narodów, półmózgi wspierający demonstrantów powinni się zastanowić... czy lubią pedałków itd. czy wolą mieć normalny czysty kontynent europejski żeby nie mylić z Związkiem Socjalistycznych Republik Europejskich
Zgłoś
Avatar
Hooorq 2014-02-19, 0:41
Tak jak tu wielu expertów i społeczników było teraz ja to powiem pałować milicja pałować tyych badytów
a ty kurwo co tak tu pisałaś 11 i braknie ci chleba mam nadzieje ze cie tak milicja spałuje jak wujdziesz protestowac ja to ma w dupuie bo tu sie nic nie zmieni tram przynajmnie walcza tu ................
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-02-19, 1:01
Bociek napisał/a:

kurwa mać, sadistic jet troche pojebany, najpierw psioczycie że gender chujowy, że unia pedałów wszędzie wpycha, że unia ciapaków promuje, ale teraz chcecie ich też na ukrainie bo wspieracie "proeuropejską swołocz" dla dobra ukrainy powinni rozjebać byle szybko demonstrantów i ukraina byłaby czysta od tęczowego i unijnego syfu, zastanówcie się..
Wspieracie Unię, czy normalny, zdrowy tryb życia? ... sadisticu chcesz pedałów i ciapaków czy czystych narodów, półmózgi wspierający demonstrantów powinni się zastanowić... czy lubią pedałków itd. czy wolą mieć normalny czysty kontynent europejski żeby nie mylić z Związkiem Socjalistycznych Republik Europejskich



Sprawa Ukrainy jest trochę bardziej skomplikowana, gdybyś nie był idiotą i trochę był w temacie to inaczej byś pisał albo wcale bo by cię to przerosło...
Zgłoś
Avatar
lenon90 2014-02-19, 1:06 1
Hanniballl napisał/a:

Czemu czegoś takiego (no może z wyjątkiem przybliżeń jak ktoś wali drugiego kostką brukową, bo oglądają to też dzieci) nie pokazują w telewizji?
Oglądam teraz TVN 24 (tak wiem co sądzicie o tym kanale) i widzę ciągle tłum który stoi w miejscu, trochę ognia i wybuchy i tyle. Za to jak był Marsz Niepodległości to pokazywali te brutalniejsze momenty, a spokojny tłum tylko czasami. Świetnie kur....



Bo właśnie tak niestety wygląda dziś TV w Polsce. Antypolska telewizja, pokazują naszych jako najgorsze bydło w każdej jednej sytuacji. A każdy incydent obcokrajowców albo w ogóle nie istnieje dla nich albo go przedstawiają w dobrym świetle. Niestety znam ludzi, którzy śmieją się na słowo "patriotyzm" więc nie ma się co dziwić. Takie kurwy doprowadzają nasz kraj do ruiny.
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-02-19, 10:07
powinni robić kusze z resorów od poloneza , miotacze ognia i wypuścić słonie z cyrku a potem niezła gra RPG by wyszła
Zgłoś
Avatar
wrobel102 2014-02-19, 10:52
Projekt-Facorzeł napisał/a:

Gdyby mi kolegę zastrzelili z broni palnej to bym prał kostką ten bierkut aż by mi ręka odmówiła posłuszeństwa



To by był idiotą gdyby tam był.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2014-02-19, 11:43
Po pierwsze "majdan" to nie jest wyraz i wola całego ich społeczeństwa, ok? Połowa, a nawet więcej jak połowa Ukrainy nie chce zmian, przypominam, że ktoś Janukowycza to władzy wybrał, ok? Tam jest silny podział na Ukrainie, zachodnia część dobrze sobie zarabia na przewożeniu towarów do Unii i chcieliby mieć łatwiej, ale nie zdają sobie sprawy [to ogólnie jest głupi naród i nie rozumie meandrów ekonomii i tego jak działa Unia], że pod rządami UE papieroski zamiast 2-3 zł [w przeliczeniu] będą zaraz kosztować 12-13 zł, nie będzie "tanich towarów" i szybkiego zarobku, wręcz przeciwnie, nastanie dla nich bieda taka sama jak na wschodzie Ukrainy, przy czym Wschód Ukrainy dostaje kasę od Ruskich, a zachód zostanie obsrany. Uwielbiam, wręcz kocham obiektywizm dziennikarzy z telewizji polskiej. Kiedy u nas 11 listopada wznoszone są hasła przeciwko rządzącej partii, to są to faszyści, a jak jeszcze coś tam krzyczą, to już w ogóle hołota i bydło, 5 minutowe starcie, kilka rac - BANDYCI. Kiedy na ukrainie łyse chamy ubrane pod walkę z milicją, zabijają i palą milicjantów, obrzucają ich kamieniami, to są oni demokratyczną opozycją, ciemiężoną przez krwawą władzę. Chcę, by ktoś rzeczowo nazwał sprawę po imieniu,- tak samo jak liderem opozycji nie jest żaden Kliczko, no czy wyście kurwa z byka spadli? Byliście kiedyś na Ukrainie? Tam rządzą oligarchowie i domyślam się, że przywódcą ukrytym tej rewolty jest jeden z oligarchów, przywódcą figurantem jest jakiś typ z organizacji podchodzącej pod UPA, a małpą dla tv jest Kliczko, to tak dla informacji osób, którym wydaje się, że wolna Ukraina walczy o prawo do... oj chuj, nawet nie chce mi się przepisywać tych kretynizmów. Jaką macie gwarancję, że po wejściu tej hołoty do UE, nie przyjadą do Warszawy i tak samo się nie zabarykadują? Będą żądać oddania Przemyśla i tam czegoś jeszcze. Co zrobi Polska? Przepędzi ich czy będzie z nimi rozmawiać? Przecież w UE nie ma argumentu siły, tak? Zaczną palić miasta, co zrobimy? Użyjemy wojska? ZAKAZANE!! Użycie siły wobec kurw z ukrainy pustoszących miasta? Uważacie, że to takie nierealne? A co powiecie tysiącom francuzów, którym muzułmanie palą samochody każdego sylwestra? muzułmanie, którzy mieszkają w strefach "no-entry", tam nawet policja nie wjeżdża, raz się zapędziła w pościgu za jakimiś złodziejami i wybuchły kurwa zamieszki na tygodnie, muzułmanie spalili tysiące samochód, obrabowali setki sklepów etc. Co prawda prawdziwą przyczyną zamieszek było to, że Sakrozy chciał obciąć socjal, ale obsrał się ze strachu przed zamieszkami, jak to mają w zwyczaju france pedalskie. Powiedzcie w UK, że da się rozpędzić ludzi blokujących ulice, jak tam w święta brudasów, wychodzą ciapackie kurwy na ulicę i modlą się, miasto staje się nieprzejezdne i są nietykalni. Oto do czego może doprowadzić tolerancja. Ja wiem, że to okrutne, nie życzę nikomu śmierci, ale jak wychodzi sie napierdalać kamieniami i butelkami z benzyną vs milicja z bronią palną, to krew się poleje i właśnie się leje. Abstrahując od tego wszystkiego [bo chuj mnie ogólnie ukraina obchodzi], najważniejszą kwestią jest rabowanie lasów państwowych, a w tv ani słówka na ten temat, znowu temat zastępczy ukraina. I "opozycja" też morda na kłódkę, bo doskonale wiedzą, że jak do władzy dojdą, też będzie trzeba lasy niemcom sprzedawać by uskuteczniać jebane lewicowe programy "darmowych podręczników" - kurwa spadają z nieba, czy szklanki mleka. I ciągle to samo, ludzie przed tv siedzą i słuchają tego pierdolenia o Ukrainie, to może tak specjalnie puszczają by pokazać lemingom "może być gorzej, dziękuj Bogu za PO"
Zgłoś
Avatar
quickxxx 2014-02-19, 12:25
Znaczy tak:
Do kłótni sadolowych czerwonych (a niby jaki kolor reprezentuje Rosyjska i Ukraińska władza?) z kapitalistami wolałbym się nie włączać. Tyle że jednak "nasza" opcja jest lepsza dla Ukraińców niż bycie uzależnionym od państwa Rosyjskiego. Polska jest dobrym przykładem, wystarczy spojrzeć na to jak zacofany przemysł mieliśmy w stosunku do zachodu (proszę nie wyjeżdżać ze stoczniami, bo było kilka państwowych przedsiębiorstw dochodowych, nie powiem, ale to co zarobiły szło na te co przynosiły straty, nie na rozwój). Nawet komunistyczne państwa są złe dla ludzi tam żyjących a co dopiero satelity. Wystarczy spojrzeć na Chiny czy właśnie Ruskich- kraje co prawda liczące się bardzo, bogate itp a prawie całe społeczeństwo żyje na poziomie niewiele wyższym bądź równym Afrykańczykom.

PS: Policeman,
Cytat:

przypominam, że ktoś Janukowycza to władzy wybrał


To żeś poleciał... akurat sondażom, wynikom wyborów czy innym "obywatelskim" referendum w krajach pro-rosyjskich bym nie wierzył.

PPS: I z tego powodu uważam Jaruzelskiego za mądrego człowieka, moim zdaniem dzięki stanowi wojennemu przewrót obył się stosunkowo bezkrwawo- w porównaniu do tego co tam się dzieje. Bo tak- prawdopodobnie, bardzo prawdopodobnie gdyby nie on Ruscy uspokoiliby sytuacje jak w Czechach.
Zgłoś
Avatar
IvanDestroyer 2014-02-19, 12:29
Czekam na dzień w którym Milicja się wkurzy i zacznie masowo strzelać to tych gości....
Zgłoś
Avatar
cenius 2014-02-19, 13:13
A pożniej wielki płacz że są zabici.

Strzelać do bydła i tyle.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2014-02-19, 13:24
quickxxx napisał/a:

Znaczy tak:
Do kłótni sadolowych czerwonych (a niby jaki kolor reprezentuje Rosyjska i Ukraińska władza?) z kapitalistami wolałbym się nie włączać. Tyle że jednak "nasza" opcja jest lepsza dla Ukraińców niż bycie uzależnionym od państwa Rosyjskiego. Polska jest dobrym przykładem, wystarczy spojrzeć na to jak zacofany przemysł mieliśmy w stosunku do zachodu (proszę nie wyjeżdżać ze stoczniami, bo było kilka państwowych przedsiębiorstw dochodowych, nie powiem, ale to co zarobiły szło na te co przynosiły straty, nie na rozwój). Nawet komunistyczne państwa są złe dla ludzi tam żyjących a co dopiero satelity. Wystarczy spojrzeć na Chiny czy właśnie Ruskich- kraje co prawda liczące się bardzo, bogate itp a prawie całe społeczeństwo żyje na poziomie niewiele wyższym bądź równym Afrykańczykom.

PS: Policeman,
To żeś poleciał... akurat sondażom, wynikom wyborów czy innym "obywatelskim" referendum w krajach pro-rosyjskich bym nie wierzył.

PPS: I z tego powodu uważam Jaruzelskiego za mądrego człowieka, moim zdaniem dzięki stanowi wojennemu przewrót obył się stosunkowo bezkrwawo- w porównaniu do tego co tam się dzieje. Bo tak- prawdopodobnie, bardzo prawdopodobnie gdyby nie on Ruscy uspokoiliby sytuacje jak w Czechach.



Nie no proszę cię, krytykujesz to co mówię, gdzie nawet niesprzyjające Ukrainie agencje [nie pamiętam jak zwie się ta komórka ONZ co sprawdza poprawność demokratycznych wyborów] pomimo wielu zastrzeżeń [wałki z jednej i drugiej strony, jak pisałem kukły - oligarchowie] uznały wybory za demokratyczne. Dalej lecisz już bez trzymanki z Jaruzelskim. Nie będę oceniał tego co zrobił generał, bo nie znam tajnych dokumentów, niestety z korespondencji z Moskwą wynika, iż PROSIŁ o interwencję zatem coś nie pasuje, nie? I tak, uważam, że ukraińcy wybrali Janukowycza do, ale powiem ci więcej, założę się, że nie byłeś nigdy na Ukrainie. Otóż ja byłem i wiem, że tam jest duży podział wśród ludzi. Jedni wciąż liczą na to, że przyjdą Rosjanie i znowu będzie związek radziecki [pośrednio identyfikują się właśnie ze związkiem], inni chcą do "jełropy", ale nie bardzo wiedzą co to oznacza. Słowem: NIE dla otwartych granic z Ukrainą. My NIC nie możemy na tym zyskać, a kwestii polityki zagranicznej powinno się oceniać przede wszystkim własne korzyści. Nawet więcej, uważam, że stracimy na tym, ale nie chce mi się rozpisywać czemu, mądrzejsze głowy ode mnie już o tym mówiły.
Zgłoś
Avatar
gebez 2014-02-19, 13:34
@ mrlewy

Co Ty pierdolisz że Ci żal milicjantów... no kurwa, jak się przecież dostawali na posady to dobrze wiedzieli na co się godzą i jaki los może ich czekać. Od tego oni są.
Zgłoś
Avatar
Compatriot 2014-02-19, 15:33 1
Chołek napisał/a:

Tylko czekać na przeróbkę z mieczami świetlnymi i laserami



Wedle twojej woli
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie