18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
fat_shady 2014-02-18, 20:38
Włączcie sobie tvp info. Jest na żywo relacja teraz...
Zgłoś
Avatar
kawkaman 2014-02-18, 20:44 8
@mrlewy

jesteś przyjebem. Mowisz że policjant sie napierdala z tymi demonstrantami bo nie chce odczuć biedy. A co reszta kraju to chuj? Ludzie to chuj? W ten sposób mysli właśnie ten rudy skurwiel i dlatego mamy taka chujnie u nas. Jak klepać biedę to razem a jak wyzwalać naród to równiez razem a nie się dzielić a na jakimś polskim forum jakiś przyjeb mrlewy będzie tych chujów usprawidliwiać.

Idąc twoją upośledzoną logiką - SB'cy z komuny mordowali ludzi bo nie chcieli klepac biedy i to ich usprawiedliwa dzisiaj. Zastanów się kurwa zanim coś napiszesz. Przyjebie.
Zgłoś
Avatar
olotom 2014-02-18, 20:50 1
A kiedy tak u nas bedzie na wiejskiej ? Mam nadzieje ze bedzie
Zgłoś
Avatar
fat_shady 2014-02-18, 20:50 2
Ja mam szacunek do tych ludzi co tam stoją. Oni wzięli sprawy w swoje ręce i mają powód żeby tam stać i się bronić przed "sabakami".
Zgłoś
Avatar
filipjan 2014-02-18, 20:53
@mrlewy
@skarbona

Jak już coś chcą kurde odzyskać, to ZACHODNIE tereny a nie kurwa wschodnie. Polska leży na zachód od Ukrainy ..... w sensie, że po lewo jak się na mapę patrzy.

Berkut nie jest tam wbrew własnej woli, są oddziały Berkutu, które zbuntowały się przeciw władzy i przeszły na stronę opozycji - można ? można !

Inna innoszość jest taka, że ponoć niektóre z tych oddziałów Berkuty to przebrania ruscy.. ale i to jest bez znaczenia, podział interesów na Ukrainie jest jasny, część chce na zachód, część chce na wschód, w obie strony naraz się nie da. Dlatego się napierdalają po ryjach kostką brukową.
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2014-02-18, 20:59
kawkaman napisał/a:

@mrlewy

jesteś przyjebem. Mowisz że policjant sie napierdala z tymi demonstrantami bo nie chce odczuć biedy. A co reszta kraju to chuj? Ludzie to chuj? W ten sposób mysli właśnie ten rudy skurwiel i dlatego mamy taka chujnie u nas. Jak klepać biedę to razem a jak wyzwalać naród to równiez razem a nie się dzielić a na jakimś polskim forum jakiś przyjeb mrlewy będzie tych chujów usprawidliwiać.

Idąc twoją upośledzoną logiką - SB'cy z komuny mordowali ludzi bo nie chcieli klepac biedy i to ich usprawiedliwa dzisiaj. Zastanów się kurwa zanim coś napiszesz. Przyjebie.



Czy ja Cię obraziłem? Nie? To prosiłbym, abyś Ty też mnie nie obrażał To po pierwsze.
Nie napisałem, że milicjanci biją ich bo nie chcą odczuć biedy ( ), tylko, że żal mi ich, bo w większości są to ludzie którzy nie jadą tam z myślą "Ale zajebiście, ponapierdalam ludzi!" tylko raczej myślą sobie, że chcieliby wrócić do domu w jednym kawałku.
I nie pisałem też o oddziałach Berkutu, które czasami popisują się przesadną agresją, ale o zwykłych milicjantach, którzy stoją z tarczami i odpowiadają kontratakiem tylko kiedy są już atakowani bezpośrednio.
Kolejny raz mnie uraziłeś, albowiem nie uważam swojej logiki za upośledzoną. Nie wypowiem się na temat SB, albowiem nie żyłem w tamtych czasach, ale nawet pomijając ten fakt, moja wiedza na temat SB jak i innych instytucji z tamtych czasów jest nikła.
I zastanowiłem się, kurwa, zanim to napisałem. Zadowolony?
Zgłoś
Avatar
krzysiek0909 2014-02-18, 21:35
Coś mi się zdaje że w końcu Janukowicz stanie pod ściana i zostanie mu tylko użycie wojska, a wtedy tłum nie będzie miał już tak łatwo jak z pałami i gumowymi kulami milicji.
Zgłoś
Avatar
zomos 2014-02-18, 21:45
Służba w Policji czy innej Milicji to NIE jest PRACA. To jest służba!! Jeśli idziesz pracować do policji to idziesz jako cywil. Inaczej jesteś debilem... bo to jest SŁUŻBA. I zgodziłeś się SŁUŻYC! SŁUŻBA W POLICJI NIE JEST OBOWIĄZKIEM!
Zgłoś
Avatar
wudun 2014-02-18, 21:48
mrlewy napisał/a:

Żal mi tych milicjantów. O ile protestanci sami decydują o tym czy chcą iść tam i ryzykować życiem, o tyle milicjanci po prostu dostali rozkaz i muszą tam stać. Smutne to jest jeszcze dlatego, że pewnie z biedy, taki milicjant woli ryzykować tym, że nie wróci do domu, że go zatłuką kostką brukową w walce niż odmówić wykonania rozkazu i wylecieć z roboty.



Trochę zła argumentacja. Tak samo można wytłumaczyć ZOMO i UBecję.
Zgłoś
Avatar
M................x 2014-02-18, 21:55
Żadnych armatek wodnych, strzałów gumowymi kulami? Oni chcą być bici
Zgłoś
Avatar
fat_shady 2014-02-18, 21:58
Meretrix napisał/a:

Żadnych armatek wodnych, strzałów gumowymi kulami? Oni chcą być bici



W chwili obecnej to już armatki nie wystarczają...
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-02-18, 21:59 1
mrlewy napisał/a:

Żal mi tych milicjantów. O ile protestanci sami decydują o tym czy chcą iść tam i ryzykować życiem, o tyle milicjanci po prostu dostali rozkaz i muszą tam stać. Smutne to jest jeszcze dlatego, że pewnie z biedy, taki milicjant woli ryzykować tym, że nie wróci do domu, że go zatłuką kostką brukową w walce niż odmówić wykonania rozkazu i wylecieć z roboty.



Chuj z nimi. Nie bądź taki wrażliwy jak łechtaczka.
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-02-18, 22:08 1
Rozmawiałem z kuzynką ze Lwowa. Obie strony są siebie warte...
Zgłoś
Avatar
kapral 2014-02-18, 22:21
filipjan napisał/a:

odzyskać, to ZACHODNIE tereny



no chciałbym tutaj się zatrzymać, bo nasi politolodzy już postawili kreskę na demonstrantach właśnie za wypowiedź dotyczącą odzyskania jakiś tam Ukraińskich terenów.

Tylko że tacy hipokryci piszą gdzie indziej że my powinniśmy odzyskać Lwów.

No kurwa, czy wy macie gąbkę zamiast mózgu?
Zgłoś
Avatar
Projekt-Facorzeł 2014-02-18, 23:02
Gdyby mi kolegę zastrzelili z broni palnej to bym prał kostką ten bierkut aż by mi ręka odmówiła posłuszeństwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie