18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Freudowskie przejęzyczenie
freaky • 2024-01-24, 23:27
Mugolka Hermiona na ogólnokrajowej konferencji sztorcuje głowy państw, by ważyli słowa i nie nadużywali pojęcia holocaust wobec specjalnej operacji wojskowej w Gazie bo...

No właśnie xD

Zgłoś
Avatar
LizTruss 2024-01-25, 8:18 5
To jeszcze chuj... wyczytałem w jednej z zagranicznych gazet, ze w holoxoaksie zginęło 6.5mln zydow, cyganów, ludzi lpgt oraz osob niedorozwiniętych. Nosz kurwa popatrzcie - zabrakło Polakow
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2024-01-25, 8:22 8
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zanim jak zwykle turbopolaczki wyleją w komentarzach morze gówna na Żydów, spytam tylko: Wojną w Syrii, Etiopii albo Mali też się tak przejmujecie?
Mnie obchodzi tylko wojna na Ukrainie i każdego z was też powinna obchodzić, nawet jak Ukraińców nienawidzicie. Bo od niej zależy przyszłość naszej części Europy, a od tej w Gazie nie.
Tak trudno to zrozumieć?



Kto Ci nasrał do głowy tego gówna? Czytałeś to wgl czy nie? Chuj mnie obchodzi jakiś spierdolony banderowski kraj który jest zwykłym pasożytem społeczności, ukraina to taka typowa karyna madka milionów plus, tylko. Dej dej dej, rzymianie i pejsy są na tej samej lini pasożytnictwa, jednym i drugim chuj w dupe. To nie jest nienawiść do Ukrów tylko fakt ze jak by byla podobna sytuacja to oni by mieli wyjebane na nas i w każdej lepszej olazji zrobili by drugi Wołyń. Wiec sklej pizde.
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2024-01-25, 9:04 4
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zanim jak zwykle turbopolaczki wyleją w komentarzach morze gówna na Żydów, spytam tylko: Wojną w Syrii, Etiopii albo Mali też się tak przejmujecie?
Mnie obchodzi tylko wojna na Ukrainie i każdego z was też powinna obchodzić, nawet jak Ukraińców nienawidzicie. Bo od niej zależy przyszłość naszej części Europy, a od tej w Gazie nie.
Tak trudno to zrozumieć?



Być żydem teraz to powòd do dumy.Bądż dumny..
Zgłoś
Avatar
Ziebaj 2024-01-25, 9:14 9
Nie ma takiego państwa jak Izrael, zresztą takiego jak Ukraina też nie
Zgłoś
Avatar
dominik666 2024-01-25, 11:24
Ale się onuce w komentarzach spłakały o Ukrainę XD Teraz otwórzcie szeroko buzie, wujek Piotrek chce wam nasrać do mordy
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-01-25, 13:00
Co to dziecko tam robi??

Za holokaust odpowiadają żydzi bo byli zbyt łatwopalni

Żydy do gazu!!! Sigh heil!!!

Żydy do gazu!!! Sigh heil!!!
Zgłoś
Avatar
6ku6buu6 2024-01-25, 23:12 1
Prosty napisał/a:

No jebac zydow tak już symbolicznie a ukry to też zydowskie scierwo.



Jesteś zjebanym śmieciem.

freaky napisał/a:

To tylko pokazuje jak gówniane masz pojęcie o świecie. A to, że ciebie interesuje tylko wojna na Ukrainie to oczywiście twoje prawo. Ja banderowcomi gardzę tak samo jak syjonistami.



jesteś zjebanym śmieciem.

d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

ukry tak samo jak żydy. Robactwo do wytępienia a ty lewacki plebsie nie wyj



jesteś zjebanym śmieciem.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-01-26, 5:03
Tak to jest,jak się siksy wtrącają do świata dorosłych!

Zgłoś
Avatar
Maculata 2024-01-26, 16:58 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zanim jak zwykle turbopolaczki wyleją w komentarzach morze gówna na Żydów, spytam tylko: Wojną w Syrii, Etiopii albo Mali też się tak przejmujecie?
Mnie obchodzi tylko wojna na Ukrainie i każdego z was też powinna obchodzić, nawet jak Ukraińców nienawidzicie. Bo od niej zależy przyszłość naszej części Europy, a od tej w Gazie nie.
Tak trudno to zrozumieć?



Czyli jedno żydowskie ludobójstwo jest dla ciebie ważne, a inne nie? Skąd ta wybiórczość? Żydy ci za nią płacą?
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-01-26, 18:16
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zanim jak zwykle turbopolaczki wyleją w komentarzach morze gówna na Żydów, spytam tylko: Wojną w Syrii, Etiopii albo Mali też się tak przejmujecie?
Mnie obchodzi tylko wojna na Ukrainie i każdego z was też powinna obchodzić, nawet jak Ukraińców nienawidzicie. Bo od niej zależy przyszłość naszej części Europy, a od tej w Gazie nie.
Tak trudno to zrozumieć?



A bo ty pewnie sobie myślisz, że żydki w wojnie na Ukrainie nie maczają pejsów?

Naiwny czy beznapletkowy?
Zgłoś
Avatar
freaky 2024-01-26, 19:25 1
RSTB30 napisał/a:

Co to dziecko tam robi??


Dzieci nie wypada krytykować. Jedna autystyczna wagarowiczka była ekspertką od klimatu,
A druga, też upośledzona, daje wykład na temat ludobójstwa.

6ku6buu6 napisał/a:

Jesteś zjebanym śmieciem


Zdecyduj się w końcu

Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-01-27, 5:09
Nawet żydowi raz w roku, wymsknie się kilka słów prawdy.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-01-28, 20:26
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zanim jak zwykle turbopolaczki wyleją w komentarzach morze gówna na Żydów, spytam tylko: Wojną w Syrii, Etiopii albo Mali też się tak przejmujecie?
Mnie obchodzi tylko wojna na Ukrainie i każdego z was też powinna obchodzić, nawet jak Ukraińców nienawidzicie. Bo od niej zależy przyszłość naszej części Europy, a od tej w Gazie nie.
Tak trudno to zrozumieć?



Toś dojebał teraz do pieca. Przecież już w latach 80-tych, dziadek mi mówił że 3 wojna wybuchnie od małego państewka.
Nie jest ważne kto się z kim bije, tylko jak ten konflikt się potoczy.
Zgłoś