18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:43
Freudowskie przejęzyczenie
freaky • 2024-01-24, 23:27
Mugolka Hermiona na ogólnokrajowej konferencji sztorcuje głowy państw, by ważyli słowa i nie nadużywali pojęcia holocaust wobec specjalnej operacji wojskowej w Gazie bo...

No właśnie xD

Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-01-24, 23:41 8
Nie znam dobrze angielskiego, ktoś opisze o co chodzi, z czego sie śmieją w tle ?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-01-24, 23:46 64
psotny_fiutek napisał/a:

Nie znam dobrze angielskiego, ktoś opisze o co chodzi, z czego sie śmieją w tle ?



Ona mówi, że jest oburzona, że ludzie przywołują Holokaust w kontekście wjazdu żymian do Gazy i apeluje aby nie używali INNYCH LUDOBÓJSTW do opisania tego (urządzanego przez żymian). Chodzi o to, że określiła to mianem ludobójstwa
Zgłoś
Avatar
Buddaa09 2024-01-25, 1:25 25
prawdę powiedziała, ale hajsik od pejsatych na konto już nie wpłynie.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-01-25, 2:33 39
"Pozostały czas chciałabym wykorzystać, aby powiedzieć jak przerażona jestem, że ludzie mówią o Holokauście. Nie wykorzystujcie drugich ludobójstw do opisania tego (obecnego)."

Piękna rzecz, aż kilka razy obejrzałam.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-01-25, 2:35 6
no i baja zrównać terrorystów z ziemią a i przy okazji kilku pejsatych pójdzie się jebać, win win situation
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2024-01-25, 3:38 3
pierwszy toast
za holocaust
(mityczny_)

Żydówki tańczą w obozie koncentracyjnym Westerbork

Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-01-25, 3:40 9
Zanim jak zwykle turbopolaczki wyleją w komentarzach morze gówna na Żydów, spytam tylko: Wojną w Syrii, Etiopii albo Mali też się tak przejmujecie?
Mnie obchodzi tylko wojna na Ukrainie i każdego z was też powinna obchodzić, nawet jak Ukraińców nienawidzicie. Bo od niej zależy przyszłość naszej części Europy, a od tej w Gazie nie.
Tak trudno to zrozumieć?
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-01-25, 4:01 1
psotny_fiutek napisał/a:

Nie znam dobrze angielskiego, ktoś opisze o co chodzi, z czego sie śmieją w tle ?



Ktoś bąka puścił a to zawsze śmieszy amerykanów.
Zgłoś
Avatar
intermag 2024-01-25, 5:11 46
A tymczasem w NY oraz pod Polskim sejmem

Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-01-25, 6:29 15
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zanim jak zwykle turbopolaczki wyleją w komentarzach morze gówna na Żydów, spytam tylko: Wojną w Syrii, Etiopii albo Mali też się tak przejmujecie?
Mnie obchodzi tylko wojna na Ukrainie i każdego z was też powinna obchodzić, nawet jak Ukraińców nienawidzicie. Bo od niej zależy przyszłość naszej części Europy, a od tej w Gazie nie.
Tak trudno to zrozumieć?



No jebac zydow tak już symbolicznie a ukry to też zydowskie scierwo.
Zgłoś
Avatar
freaky 2024-01-25, 6:31 24
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zanim jak zwykle turbopolaczki wyleją w komentarzach morze gówna na Żydów, spytam tylko: Wojną w Syrii, Etiopii albo Mali też się tak przejmujecie?
Mnie obchodzi tylko wojna na Ukrainie i każdego z was też powinna obchodzić, nawet jak Ukraińców nienawidzicie. Bo od niej zależy przyszłość naszej części Europy, a od tej w Gazie nie.
Tak trudno to zrozumieć?


To tylko pokazuje jak gówniane masz pojęcie o świecie. A to, że ciebie interesuje tylko wojna na Ukrainie to oczywiście twoje prawo. Ja banderowcomi gardzę tak samo jak syjonistami.
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-01-25, 7:08 18
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zanim jak zwykle turbopolaczki wyleją w komentarzach morze gówna na Żydów, spytam tylko: Wojną w Syrii, Etiopii albo Mali też się tak przejmujecie?
Mnie obchodzi tylko wojna na Ukrainie i każdego z was też powinna obchodzić, nawet jak Ukraińców nienawidzicie. Bo od niej zależy przyszłość naszej części Europy, a od tej w Gazie nie.
Tak trudno to zrozumieć?


ukry tak samo jak żydy. Robactwo do wytępienia a ty lewacki plebsie nie wyj
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-01-25, 7:23 15
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

ukry tak samo jak żydy. Robactwo do wytępienia a ty lewacki plebsie nie wyj



kozacy czy tatarzy nie są żydami. Ale zobacz kto obsadza najważniejsze stanowisko na ukrainie, u nas, kto szefuje departamentom w USA. A potem wpisz sobie hasło "Niebiańska Jerozolima" lub "Błękitna jerozolima" . połącz to z celowym doprowadzeniem ukraińców do biedy aby musieli wyjechać a poznasz prawdziwą przyczynę tej wojny. No i sprawdź, jakiej narodowości są najważniejsi oligarchowie w rosji
Zgłoś
Avatar
AdrianoItaliano 2024-01-25, 7:44 13
Jebane żydostwo hatfu. Najgorsi na świecie jebani pedofile z pejsami. Do gazu!!
Zgłoś