18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
FWD audi snow drift
sadam • 2012-12-14, 20:00
Pozwoliłem sobie pokazać filmik z pewnego forum na którym przebywam
Chłopak naprawde ogarnia.

Zgłoś
Avatar
blackbird969 2012-12-14, 22:18 7
... to jest ślizgawka, a nie drift jak w butach ślizgasz sie po zamarzniętej kałuży to pewnie mówisz, że na łyżwach byłeś
Zgłoś
Avatar
Baphomet 2012-12-14, 22:21
cos nie chce mi sie wierzyc ze lata po sniegu ponad stowke miedzy drzewami... , przezylem taki wypadek na oblozdzonym moscie - skoszona barierka, skasowane auto (na szczescie juz poza strefa upadku z mostu) i auto jechalo ledwie 50 i sytuacja wygladala owiele inaczej, na pewno montaz swoje robi

swoja droga zabawa driftem na sniegu to swietna sprawa, nie trzeba miec niewiadomo jakiej mocy zeby wprowadzic auto w poslizg, wystarczy szarpnac kierownica i juz zaczyna sie zabawa
Zgłoś
Avatar
Krzecha 2012-12-14, 22:22 7
piwko za filmik w połączeniu z dobrą starą nutką "Max Graham feat. Neev Kennedy - So Caught Up" yeah!
Zgłoś
Avatar
Naaats 2012-12-14, 22:23
Fajnie, ale to bardziej zabawa, drift sie zaczyna na suchej powierzchni ;]
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-12-14, 22:24
też tak potrafię swoją 19 letnią astrą (no może nie latam z taką prędkością jak są drzewa po bokach drogi...), ale nie mam kamerki GoPro więc nie wygląda to tak fajnie
Zgłoś
Avatar
Bert777 2012-12-14, 22:31 2
przynajmniej umie kręcić kierownica a nie tak jak połowa haterów tylko pierdzieli od rzeczy. Umiejętności są jak najbardziej bo z poślizgu nawet lekkiego naprawdę ciężko wyjść wiedzą to zarówno kierowcy z autami fwd oraz driftowozy. Każdy ma taki drift na jaki go stać i nie tylko golfik na ręcznym wygląda głupio e36 1.6 myślę ze bije go na głowę. Liczy się dobra zabawa. pozdro
Zgłoś
Avatar
fun88 2012-12-14, 22:38
dobry jest. ale chuj mu w dupe za to ze robi to na publicznych drogach.
Zgłoś
Avatar
rowik 2012-12-14, 22:48
rowerem bym to lepiej zrobił A CO mówić na krosie
Zgłoś
Avatar
FlyKamil 2012-12-14, 22:51
"Gdyby bóg popierał fwd to byśmy na rękach chodzili"
J.C.
Zgłoś
Avatar
Moonlord 2012-12-14, 22:55 1
jest skill, widać jak kierowca operuje kierownicą, pedałem przyśpieszenia - robi to pewnie i jednocześnie z wyczuciem. Co prawda auto FWD trudniej wprowadzić w poślizg ale łatwiej z niego wyprowadzić. Ale co ja będę opowiadał gimbusom po szkole NFS ... samochód trzeba czuć!

Pamiętajcie jednak że używanie hamulca ręcznego w Golfie rodziców - to nie jest drifting !!!

to jest GTech a nie navi
Zgłoś
Avatar
Adash1991 2012-12-14, 22:56
Prawie jak araby.
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2012-12-14, 23:00
Drift, lol. Skręt, auto stawia się bokiem, wyciąga go gazem do przodu i tyle. FWD poleci bokiem na tyle długo na ile mu pozwoli szereg czynników i tyle. RWD puszczasz bokiem i możesz to utrzymać stale. Z resztą chuj w oczy golfiarzom ciągnącym ręczny jak wygłodniała ćpunka kutasa na dworcu. Jutro zapinam kamere do poloneza
Zgłoś
Avatar
BornToBeGenius 2012-12-14, 23:11
"Dobry kierowca nawet FWD podriftuje"
Dorzuciłbym tu filmik jak gościu Toyotą driftuje (chyba po rosji) ale nie chce mi się szukać.
A pamiętam że był!
Zgłoś
Avatar
daf098 2012-12-14, 23:15
BrekiBMW napisał/a:

Obrazek


moszna,moszna "E-Brake Drift (Emergency Brake Drift, Side Brake Drift) - najbardziej znana technika, polega na zaciągnięciu hamulca ręcznego przy wciśniętym sprzęgle, w momencie wchodzenia w zakręt." wiki. tadaaa.
Zgłoś
Avatar
juki 2012-12-14, 23:21
To jest kurwa powersliding, a nie drift!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie