18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:24
🔥 Kamera 1:0 Aktywiści - teraz popularne
FWD audi snow drift
sadam • 2012-12-14, 20:00
Pozwoliłem sobie pokazać filmik z pewnego forum na którym przebywam
Chłopak naprawde ogarnia.

Zgłoś
Avatar
gheck 2012-12-15, 4:25
nie zachwalajcie go aż tak, bo jednak wpadka się mu zdarzyła - a nie zapominajmy, że facet był na publicznej drodze, latał sobie bokiem a z przeciwka jakieś auto śmigało. a co, jakby w tamtym momencie mu nie wyszło?...
Zgłoś
Avatar
MSG89 2012-12-15, 8:20 1
mistrzowie.org/486132

Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Millduck 2012-12-15, 10:27
Prawdziwy zimowy drifting to BMW 1.6 w LPG pod Ikeą i pewien użytkownik może coś o tym powiedzieć
Zgłoś
Avatar
KubaMek 2012-12-15, 10:40
Ale wy jesteście tępe dzidy (szczególnie pewnie Ci z BMW) przecież kolega napisał "snow drift" a nie drift i choziło mu o zwykłe poślizgi zimą. A wy już cieszyta mordy - zal!

W tamtym roku miałem sytuację na drodze koło piotr. tryb. była taka szklanka, że był strach jechać. Jadę i nagle przede mną jedzie BMW na awaryjnych gość BMW na awaryjnych 20km/h. A ja przednim zwolniłem zobaczyć co jest. Ale jak zorientowałem się że nie może jechać bo mu eis koła boksują to ja 2, 3 but i poszłę przed niego bokami a on trąbi, i pokazuje, że ja niby debil. Może i miał z 100km ode mnie więcej ale wyj... go bez mydełka jak dziecko w piaskownicy i tylko dla tego że to RWD! haha
Zgłoś
Avatar
p................a 2012-12-15, 10:50
ja je*ie jakie słabe hahaha przez caly czas po prostej jedzie ;D slabo sie wychyla po drugie po 3 drift z FWD :d czlowieniu chuj*wka straszna :d nie ma piwa lecz ejst ch*j w dupe
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-12-15, 10:53 5
Cytat:

ja je*ie jakie słabe hahaha przez caly czas po prostej jedzie ;D slabo sie wychyla po drugie po 3 drift z FWD :d czlowieniu chuj*wka straszna :d nie ma piwa lecz ejst ch*j w dupe


ja jebie, nie ma piwa, żal LOL xD

aaa, jeszcze gwiazdki ***** ***** ***** ***
Zgłoś
Avatar
daf098 2012-12-15, 11:09 1
icac napisał/a:

O kurwa, taki każdy posiadacz FWD oburzony...

Jeździłeś FWD? To teraz przesiądź się do RWD. Naucz się techniki jazdy RWD. Opanuj RWD - co nie jest za chuja takie łatwe, jak w przypadku FWD. A jak już jako-tako ogarniesz tył, to powróć do FWD. Doświadczysz jaki przedni napęd jest banalny w kontroli po przesiadce z RWD.

Skąd wiem? Z doświadczenia. Dajcie mi GoPro, a zrobię tak jak on VW Transporterem T4. No może nie do końca tak, bo rozbieg do setki mierzy się kalendarzem, ale z 80 na godzinę wyrobię. Czy zrobiłbym tak RWD? Może. Nie wiem, bo za bardzo bym się bał, że zbiję. Kiedyś może tak spróbuję, ale do tego musiałbym trochę poćwiczyć



19 letni "znafco". Iloma autami jeździłeś w swym długim życiu? przez całe życie jeździłem autami z RWD(starymi autami bez abs,esp i innych takich) a od dwóch lat FWD i jakoś nie zauważyłem.Długo,natomiast,nie mogłem się przyzwyczaić że w przednim napędzie żeby wystartować trzeba mieć wyczucie pedału gazu bo nie wystarczy wcisnąć gaz do dechy jak w RWD. Każdy napęd ma swoje wady i zalety. Taka prawda
Zgłoś
Avatar
Nokia 3310 2012-12-15, 11:36
Leci deszcz hejtów od drifterów w BMW.
Za film props
Zgłoś
Avatar
reebokman 2012-12-15, 12:21
BornToBeGenius napisał/a:

"Dobry kierowca nawet FWD podriftuje"
Dorzuciłbym tu filmik jak gościu Toyotą driftuje (chyba po rosji) ale nie chce mi się szukać.
A pamiętam że był!



sadistic.pl/drift-front-vt132053.htm1331062

Jak dla mnie to troche wiekszy kozak niz powerslide na sniegu
Zgłoś
Avatar
meta4122 2012-12-15, 12:54
Zacznijmy od tego że po śniegu to nie drift....
Zgłoś
Avatar
songoss 2012-12-15, 13:27
jak to jest FWD tos chyba witamin nie łykał ogarąć to bym najpierw ci polecił cząsttkę potęgi motoryzacji a potem płynąć z żaglem, a tym czasem żyj...
Zgłoś
Avatar
pilniakdrm 2012-12-15, 17:07
BrekiBMW napisał/a:

Obrazek



A co to znaczy driTFować?
Najpierw naucz się pisać a potem komentuj starania innych.
Poza tym to nie driFT tylko powerslide..
Zgłoś
Avatar
Darmi 2012-12-15, 17:25
jak można nazywać rzucanie dupą auta na prostej driftem ?
Zgłoś
Avatar
alex88 2012-12-15, 17:44
Gdybyście znali znaczenie słowa "drift" to byście wiedzieli, że oznacza to jazdę w kontrolowanym poślizgu i takie coś właśnie tu widzę.
Zgłoś
Avatar
Skowroniasty 2012-12-15, 19:17
BornToBeGenius napisał/a:

"Dobry kierowca nawet FWD podriftuje"
Dorzuciłbym tu filmik jak gościu Toyotą driftuje (chyba po rosji) ale nie chce mi się szukać.
A pamiętam że był!


Mówisz - masz
Nie po Rosji, a na Białorusi a dokładniej to w Grodnie Wielbię ten filmik ot choćby za podkład i za ukazanie Grodna w tak pięknej perspektywie. Kolejne piwo rzecz jasna za umiejętności. Smacznego.

Mówisz masz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie