18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:13
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Gdyby pies nie węszył
BongMan • 2013-04-25, 20:15
...to by żył. Trójka Meksykańców wiozła zielsko w bagażniku. Pan policjant je znalazł. Rzucili się na niego, pobili, pokopali, podźgali nożem i zastrzelili z jego własnej broni służbowej.

Złapali ich. Ten, który strzelał, dostał dożywocie bez możliwości warunkowego zwolnienia. Pozostali dwaj - 40 i 30 lat.
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2013-04-26, 2:17
Stawiam 15 bo BongMan.
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2013-04-26, 2:53 7
Nie dyskutujcie z Bongiem. On nikogo nie chciał obrazić. Przecież był policjantem. Przy okazji strażakiem, politykiem, mikrobiologiem, ochroniarzem i Bóg jeden raczy wiedzieć kim jeszcze. Przy okazji wyruchał wszystkie dupy w okolicy więc nie radzę wchodzić z nim w debatę.
Zgłoś
Avatar
u................t 2013-04-26, 4:44 1
pies to pies,na chuj drążyć temat....
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2013-04-26, 5:22
Otworzyłem temat, poczułem suchość w ustach. Przeglądam komentarze i już znam powód tej suchoty.
Zgłoś
Avatar
o................k 2013-04-26, 7:10 10
Kustoszpan dam Ci dobrą rade nie zgrywaj cwaniaczka i daj spokój już sobie z tymi dennymi komentarzami bo to Ty dostaniesz w KULFONA ! ... musiałbym bym tu litanię na pół strony napisać odnośnie Twojego cwaniakowania ale szkoda znaków ... chcesz świecić inteligencją... to idź do familiady albo miliard w rozumie PSY TO POLICJA ... POLICJA TO PSY .... tak było jest i będzie....
Zgłoś
Avatar
greene 2013-04-26, 8:21 1
Kustoszpan, odjebaj Ty się od Bonga, bo tak naprawde to chyba nic złego swoim wpisem nie zrobił? Równie dobrze, mógłby zamiast słowa 'psy' pierdolnąć wyraz 'glina' i też byś się przypierdolił, bowiem określenie to, zdecydowanie nie sprowadza się do jakże wzniosłego miana, jakie można śmiało przypisać zadźganemu Panu powyżej? Idąc Twoim tokiem rozumowania Bong powinien w temacie użyć frazy "Bohater narodowy podjąwszy interwencje zginął nożem zadźgany, Panie czuwaj nad jego duszą"

Wtedy byłbyś już dozgonnie usatysfakcjonowany i bez żadnych, nawet najmniejszych skrupułów mógłbyś sobie w świętym spokoju zwalić, nie podejmujać zażartej dysputy, na ten wykurwiście ważny i problematyczny aspekt w życiu każdego sadola.
Zgłoś
Avatar
Rozowy_Zniwiarz 2013-04-26, 8:56 1
prosta sprawa - legalizacja bo jak ktoś chce, to i tak pali, a jak nie - to palić nie będzie, niezależnie od tego, czy zioło można kupić w "sklepie", czy od kumpla brata szwagra..
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-04-26, 9:13 1
Pierdolicie kurwa. Bongman dał dupy bo chujowo zatytułował. Po przeczytaniu tytułu myślałem że pies tropiący narkotyki został zastrzelony itp.

A że pies to też określenie policjanta to inna sprawa. Tak się przyjęło i będzie na wieki wieków. A jak chcecie umoralniać sobie dupy to na PW proponuje.
Zgłoś
Avatar
zyzyryxy 2013-04-26, 9:21 3
aż się kurwa normalnie zalogowałem aby dać piwka kutasoszpanowi (sorry, nie mogłem się powstrzymać przed przekręceniem twojego nicku ), odemnie masz piwka z każdy post-ripostę do bongusia

i nie jeb tak młodego bo go jeszcze życie nie nauczyło i nie odróżnia psa od policjanta, krawężnika od strażnika w więzieniu i kurwy od nimfomanki
Zgłoś
Avatar
fifif 2013-04-26, 10:00 2
Co do tych, co policjanta przyczajonego nazywają psem - a co innego mają robić? Taki mają rozkaz z góry i czy chcą, czy nie, mandaty muszą wystawiać, bo inaczej zostaną wylani, a kto inny się za te mandaty weźmie. Taki policjant nie jest wcale winny, wielu z nich uważa też, że to głupota. Z drugiej strony, jedź zgodnie z przepisami, bo nawet jeżeli Ty jesteś dobrym kierowcą, pan/pani jadący/jadąca z naprzeciwka nie musi. Z resztą tutaj jest ten problem, każdy chce przepisów dla dobrych kierowców i coraz łatwiejszych egzaminów dla prawa jazdy. Zastanówcie się, albo swoboda na drogach i prawo jazdy mają tylko Ci, którzy przy małych ograniczeniach nie spowodują wypadku, albo prawo jazdy dla każdego i jeździmy 30km/h.
Zgłoś
Avatar
Bluzg 2013-04-26, 10:11
Powinien być takie punkt w regulaminie policji dodany:

"Zatrzymując 3 podejrzanych kaktusów (choć to w sumie masło maślane, bo przecież każdy kaktus jest podejrzany) bierz pod uwagę, że Cię okopią, zadźgają i zastrzelą - nie daj się więc zaskoczyć bądź pierwszy"
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2013-04-26, 10:13 1
Na mieście gadają, że papa BongMana jest strażnikiem gminnym. Stąd ten uraz do policji
Zgłoś
Avatar
kashshaptu82 2013-04-26, 11:30 1
a ja sie podlacze pod wkurw, bo pies jako okreslenie na policje ma swoja geneze, ma na celu ublizenie.

@~B... do rodzicow gimbusie tez zwracasz sie stary/stara bo sie w nowomowie utarlo, czy jakis szacunek okazujesz?
i jak to jest, ze za "wypierdalaj" leca warny a za "wyjdz" juz nie? czy to taki przywilej celebrytowania na sadolu?

a i jeszcze w psach pasikowskiego ani nie milicja, ani SB, tylko UB.....wiem wiem, wiekszosc z was na swiecie nie bylo i myli te rzeczy, ale troche ogarniecia, na pewno nie raz slyszeliscie fragment, gdy cezary cezary na linde cisnie "Już nikt przez ciebie nie zginie, ubeku pierdolony!"
Zgłoś
Avatar
coolfilip 2013-04-26, 12:02
@kustoszpan

widze, że kolega z policji.
Wg. mnie policjant powinien siedzieć na dupie w komendzie i czekać na wezwanie. Wszyscy policyjni zwiadowcy, patrole, kontrole osobiste na ulicach to kurestwo i gdybym miał na tyle jaj to sam bym do tych kurw strzelał. Rozumiem, że np. kogoś napadli, jest telefon na 112 i jedzie policjant, ale patrole to tylko marnotrawienie paliwa i wpierdalanie się w życie innych ludzi.
Trzeba zauważyć różnicę między policjantem, z ktorym można się dogadać jak z człowiekiem, a kurwą, zwaną inaczej psem, która wpierdala ci ręce do kieszeni, trzepie chatę i samochód.
Policjant to normalny człowiek chcący pomagać ludziom, pies to zwykła kurwa która dostała kopyto i uważa je za przedłużenie chuja.
Śmierć psom i ich rodzinom, co by sie kurewskie geny nie rozpowszechniały. tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2013-04-26, 12:19 2
coolfilip napisał/a:

@kustoszpan

widze, że kolega z policji.
Wg. mnie policjant powinien siedzieć na dupie w komendzie i czekać na wezwanie. Wszyscy policyjni zwiadowcy, patrole, kontrole osobiste na ulicach to kurestwo i gdybym miał na tyle jaj to sam bym do tych kurw strzelał. Rozumiem, że np. kogoś napadli, jest telefon na 112 i jedzie policjant, ale patrole to tylko marnotrawienie paliwa i wpierdalanie się w życie innych ludzi.
Trzeba zauważyć różnicę między policjantem, z ktorym można się dogadać jak z człowiekiem, a kurwą, zwaną inaczej psem, która wpierdala ci ręce do kieszeni, trzepie chatę i samochód.
Policjant to normalny człowiek chcący pomagać ludziom, pies to zwykła kurwa która dostała kopyto i uważa je za przedłużenie chuja.
Śmierć psom i ich rodzinom, co by sie kurewskie geny nie rozpowszechniały. tyle w temacie



A Ty też jakiś jebnięty jesteś, patrole policji są właśnie po to, żebyś się czuł bezpiecznie, a bandyta czuł, że nie może cię napaść. Zastanów się co piszesz. Policja jest żeby chronić obywateli, a jak ma ich chronić zza biurka? To że u nas w Polsce jest pełno policjantów- kurw to już inna historia. Też mi się nie podoba prawo narkotykowe (bo pewnie o to ci chodzi, jesteś pewnie dzieciakiem, który pali trawkę i się boi, że go przetrzepią...). Sam palę ziółko od czasu do czasu i nie podoba mi się, że muszę się z tym kryć, ale nie jestem bandytą i mimo wszystko w ciemniej uliczce w centrum Brzydgoszczy czuje się bezpieczniej jak widzę niedaleko psi patrol.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie